Pytania o WłochyWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Włochy
Drodzy turyści, czy ktoś był w tym roku w Rzymie? Zainteresowany następującymi kwestiami: 1. Jak wygląda sytuacja z biletami do Koloseum? Czy rezerwacja z wyprzedzeniem ma sens, czy nie? Wcześniej w pobliżu Koloseum turyści byli brani za rękę i oferowali wycieczki (po rosyjsku). A jak teraz, wobec spadku ruchu turystycznego? 2. Czy zmienili audioprzewodniki w Watykanie, czy nadal są to te same stare telefony, które trzeba przykładać do ucha?
1 rok wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Tutaj na Costa Dorada w Hiszpanii był plan autobusowy. Czy w Rimini jest taki operator? Jeśli nie, to jak organizować wycieczki? I czy warto tam zostać?
4 roku wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Dobry wieczór! W lipcu lecimy do Włoch, powoli oglądamy wycieczki i pojawiło się kilka pytań: 1. Czy kupując wycieczkę, na przykład do Wenecji, na bilecie będą wskazane miejsca w autobusie, czy po prostu usiądziesz na dowolnym wolnym? 2. A potem drugie pytanie. Jeśli miejsca nie są wskazane, to od czego zaczyna się rekrutacja turystów? Czy może dojść do sytuacji, że dwie osoby mogą zająć miejsca na różnych końcach autobusu? Zamieszkamy w hotelu Bianca Vela 4*. To jest 32 przystanek 11 autobusu.
5 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Jeśli wiesz, powiedz agencji.
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Będę w Wenecji przez 2 dni. Najprawdopodobniej będę mieszkać na Lido. Mam pytania dotyczące vaporetto: 1 do której godziny kursują vaporetto między Lido a Piazza San Marco? 2 Czy bilet jest ważny na tej trasie przez 24/48 godzin?
9 lat wstecz  •  4 abonent 12 odpowiedzi
Wybieram się na wycieczkę po Toskanii, moje fundusze są ograniczone, więc proszę o informację, które z dodatkowych wycieczek trzeba zobaczyć i co możesz przekazać. A co można zobaczyć na własne oczy, to miasta takie jak Lucca-Siena-San Gimignano-Volterra-Pienza-Cortona-Arezzo. Wycieczka „Akkorda” i cena za dodatkowe wycieczki pogryzają. Wycieczka nazywa się „O Toskanii... ze smakiem. Z góry dziękuję wszystkim.
9 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
9 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Jedziemy do Włoch z wycieczką autokarową, gdzie 5 dni nad Morzem Tyrreńskim to za mało :(, jeden z dni jest fakultatywna wycieczka do Pompejów. Jechaliśmy. Ale w jednej z recenzji czytamy, że ta wycieczka jest bardzo trudna do zniesienia latem.nie wyglądamy na emerytów, ale presja płata figle.kto tam był wtedy?
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Jadę do Włoch z wycieczką autobusową. W Rzymie 1 dzień, czas podróży 20 lipca. Czy warto wydać 43 euro na fakultatywną wycieczkę do Watykanu. Boję się, że ja też nie zobaczę Rzymu i przejadą go przez Watykan z prędkością wiatru?
9 lat wstecz  •  9 subskrybenci 39 odpowiedzi
Co warto zobaczyć we Florencji Czas pobytu 3 dni?
10 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Co radzisz odwiedzić w Rzymie?Będę pływał sam przez trzy dni!
10 lat wstecz  •  4 abonent 11 odpowiedzi
Dzień dobry wszystkim. Koneserzy, powiedzcie mi, czy jest strona, na której można bez pośredników wstępnie zarezerwować bilety do Koloseum, żeby później nie stać w kolejce na miejscu. Może jest coś podobnego do strony Watykanu? A bilety wpajane są takie same lub jest też kilka programów jak w Watykanie. Jeśli są komentarze na temat zwiedzania Koloseum, na co zwrócić uwagę, jak zbudować trasę i tak dalej. Będę wdzięczny.
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Gdzie mogę kupić wycieczki w Mediolanie?
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Przyjedziemy do Wenecji na dworzec kolejowy z Abano Terme, pomożemy nam zaplanować wycieczkę krajoznawczą na 5-6 godzin. Co zobaczyć, gdzie zjeść.
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
zobaczyłem kuszącą ofertę, aby tam pojechać
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 10 odpowiedzi
Powiedz mi gdzie możesz spędzić wolny czas, co zobaczyć Gdzie jest główna ulica? Jakie są interesujące miejsca? Jak możesz iść do Cinque Tarre? Ogólnie, jak ciekawie spędzić czas? I kto wie, gdzie jest bezpłatna plaża. Dziękuje za wszystko
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
A nie tzw. „rejs wodny” z tłumem turystów na zwykłej łodzi. Jedziemy do Wenecji, każdy bardzo chce jeździć po kanałach w gondoli. Wycieczka Accord (z którą podróżujemy) oferuje tę przyjemność za 26 euro za osobę. Słyszałem, że koszt jest faktycznie stały (około 90 euro) i nie zależy od liczby pasażerów. Ile osób mieści się na gondoli? Z góry dziękuję za twoje odpowiedzi!
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 14 odpowiedzi
Proszę powiedzieć, jak kupić bilet online, aby zobaczyć fresk „Ostatnia Wieczerza” w Mediolanie. Mówią, że nie da się go zobaczyć bez umówienia się na zakup biletu. A bilety trzeba odebrać z dużym wyprzedzeniem, tak jak kupowano je na stronie. Ogólnie, kto może pomóc proszę, naprawdę chcę zobaczyć. Dzięki
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Planujemy odwiedzić Sycylię na 8 dni w sierpniu. Chcielibyśmy wynająć samochód. Powiedz nam, jakie miejsca, miasta, wycieczki musisz odwiedzić? Erice jest bardzo zainteresowany, dużo o nim czytałam, zachwyciły mnie opowieści o pięknie miasta. Podziel się doświadczeniem... Dziękuję!
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Dobry wieczór, lecimy do Mediolanu pod koniec maja i szukamy dobrego przewodnika po Mediolanie, może ktoś już podzieli się kontaktem i rekomendacją. Niestety było smutne doświadczenie, w internecie znaleźliśmy przewodnika z licencją – przylecieliśmy, a przewodnik… mówi bardzo cicho, nie ma energii, oszczędnie dzieli się informacjami. Sami wiedzieli więcej!) Chciałem jak najszybciej się z nim rozstać.
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Dobry wieczór, lecimy do Mediolanu pod koniec maja i szukamy dobrego przewodnika po Mediolanie, może ktoś już podzieli się kontaktem i rekomendacją. Niestety było już smutne doświadczenie, w internecie znaleźliśmy przewodnika z licencją – przylecieliśmy, a przewodnik… mówi bardzo cicho, nie ma energii, oszczędnie dzieli się informacjami. Wiedzieli więcej!) Chciałem jak najszybciej wyjechać
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Na jakie wycieczki możesz się wybrać, jeśli odpoczywasz w Dolomitach, a może udasz się gdzieś sam?
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Wiem, że w Hiszpanii są miejsca, w których sprzedają Excursions.Ludzie w kamizelkach chodzą po ulicach, mają te same wycieczki, ale 2-3 razy taniej.Chciałbym wiedzieć, czy są we Włoszech?
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
czy można wybrać się na wycieczkę do Mediolanu, jaka jest cena?
12 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Kto niedawno wrócił z Rimini, powiedz mi, pzhl, ile teraz kosztują wycieczki z Rimini do Wenecji i Florencji z towarzyszącymi biurami podróży?
12 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już