Pytania o WłochyWaluta i pieniądze

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Włochy
Pytanie nie jest już aktualne, ale wyglądam nie tylko z napotkanymi. Szczegóły: przez Tripmaidrim kupiłam bilety z Charkowa z krótkim przesiadką w Rzymie, 5 dni przed odlotem Ernest odwołuje loty z Charkowa i zgadzam się na lot z Kijowa, niewygodne, ale nie ma co robić, a czas jest bardzo ograniczony do pośpiechu. Inna sytuacja: bilety kupowaliśmy osobno - z przesiadką w Sztokholmie, w przeddzień Norwegowie wysłali mailem zaproszenie do rejestracji, a w Sztokholmie powiedzieli, że lot został odwołany, ale wysłano do miejsca przeznaczenia listem przewozowym i zaopatrzono w hotel, ale dotarł do miejsca docelowego późno o godzinie 9 . W trosce o zainteresowanie ubiegałem się o odszkodowanie w 2 różnych firmach, ale już od 3 miesięcy. cisza.
4 roku wstecz  •  5 subskrybenci 12 odpowiedzi
Już planuję wakacje we Włoszech z mężem na sierpień-wrzesień. Powiedz mi, kiedy taniej jest kupić bilet i które linie lotnicze oferują zniżki na loty? A co z cenami... W porównaniu z Hiszpanią... Nie byli we Włoszech. Chciałbym zobaczyć Mediolan, jeziora, katedry. Dzięki.
4 roku wstecz  •  11 subskrybenci 17 odpowiedzi
Mam w rękach dolary. Jak trudno jest wymienić je we Włoszech na euro?
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Jak najlepiej dostać się z Rimini do Rzymu? Jeśli to możliwe, więcej niuansów. Dzięki.
10 lat wstecz  •  4 abonent 13 odpowiedzi
Czy są bankomaty lub punkty wymiany?
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Jaka jest waluta we Włoszech? czy mogę zapłacić euro? Gdzie najlepiej wymienić walutę w Wenecji?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Jaką walutę najlepiej zabrać ze sobą do Włoch?
16 lat wstecz  •  1 abonent 7 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już