Pytania o WłochyWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Włochy
Z wdzięcznością dla ciebie, para Ledoux.
5 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Witam Proszę powiedz mi dobry hotel w Montecatini Terme Włochy Koniecznie niedaleko od warunków, najlepiej nowoczesny (nie noszony), z basenem i SPA. 5 gwiazdek trochę drogie. Wyjeżdżam w maju
6 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Powiedz mi, miejsce dla rodzin z dziećmi pod Neapolem Zainteresowani południem Włoch, przyjazd do Neapolu. W dalszych planach jest wynajęcie samochodu i przejazd do miejsca, gdzie jest dobre morze dla dzieci. Być może są tu tacy eksperci, którzy tam byli) A czy warto wybrać się na to wybrzeże w drugiej połowie czerwca - czy morze będzie zimne?
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 17 odpowiedzi
Dzień dobry! Kto był w tym hotelu zimą? Jedziemy w styczniu 2018, ale boimy się, że będzie zimno) Podziel się wrażeniami, dziękuję!
7 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Coraz bardziej skłaniam się do odpoczynku bez pakietu, że tak powiem, na 14 dni odpoczynku z posiłkami, śniadaniem + obiadokolacją, policzono ponad 3000 euro za 2+2. Więc myślę, że można się samemu zorganizować i odpocząć bez biura podróży? Przyjaciele jak zawsze proszę o pomoc))))
7 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Przyjaciele proszę powiedzcie mi, gdzie we Włoszech najlepiej odpocząć na przełomie sierpnia i września (hotel rodzinny, niedaleko morza). Chcę ciepłego morza i dobrego wejścia dla dzieci. A co jest lepsze - wziąć pełne wyżywienie w hotelu czy zjeść na mieście? Jak taniej?
7 lat wstecz  •  9 subskrybenci 12 odpowiedzi
Ludzie. Kto był. Jakie są wady wakacji na Sardynii? Proszę bądź obiektywny. Interesują mnie sama Sardynia, a nie hotele. Z góry dziękuję.
9 lat wstecz  •  6 subskrybenci 11 odpowiedzi
Ludzie. Kto był. Jakie są wady wakacji na Sycylii? Proszę bądź obiektywny. Interesuje się samą Sycylią, a nie hotelami. Z góry dziękuję.
9 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Proszę mi powiedzieć resorty w Toskanii, w których można odpocząć „ze przeciętnym budżetem”, które wybrzeże wybrać, żeby nie było drogo, jak np. na Forte dei Marmi, bo po przestudiowaniu trochę tyrreńskiego wybrzeża rozumiem że to wakacje dla bardzo zamożnych ludzi. Dzięki z góry za odpowiedzi.
10 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Kupiłem tanią wycieczkę do Rimini we Włoszech na tydzień. Wycieczka, ale z noclegiem w jednym miejscu - od razu potwierdził hotel Asso (to po rosyjsku) 3*. Ale recenzje są okropne! Czy tak jest? Może ktoś ma obiektywną opinię. Odmowa z hotelu - grzywna 224 euro + wszystkie hotele na życzenie, bo. Wyjazd 21.06.2014. Co robić? Nie wiem Powiedz mi._
10 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Cześć wszystkim. Zarezerwowałem hotel (w momencie rezerwacji, z prawem do bezpłatnej anulacji) Przesłałem dokumenty do centrum wizowego z tym hotelem. Ale teraz chciałbym zmienić na inny. Zgodnie z regulaminem rezerwacji mogę się zmienić, ale zgodnie z regulaminem ambasady nie jestem pewien... Powiedz proszę, czy po otrzymaniu wizy mogę zmienić hotel??? Dziękuję wszystkim, których to obchodzi
10 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
opowiedz mi o hotelu Baia Imperiale 4 * w Riminni? jak zjeść, jak dojechać na dworzec, gdzie za darmo się opalać
10 lat wstecz  •  4 abonent 42 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już