Pytania o WłochyBiura podróży i operatorzy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Włochy
Zarezerwowaliśmy wycieczkę do Rimini pod koniec czerwca, ale Włochy na pewno nie otworzą granicy. Zaliczka została zapłacona. Dołącz teraz oferuje usługę Rebook z prawem do wykorzystania środków na dowolną wycieczkę do 31.03.2021. Niepokojący jest termin promocji - do 11.05. Innymi słowy, umowa dodatkowa jest podpisana na warunkach oficjalnej siły wyższej (kwarantanna na Ukrainie została przedłużona do 11.05). Czy warto się zaangażować lub poczekać do czerwca i rozgryźć to bliżej oficjalnego rozpoczęcia trasy?
4 roku wstecz  •  6 subskrybenci 19 odpowiedzi
Od 10 marca Włochy objęte są kwarantanną prawie wszędzie, wszystkie miejsca licznie zgromadzone (teatry, muzea) zostały zamknięte. Co Accord mówi na ten temat? Czy w związku z tą sytuacją nastąpi 100% zwrot pieniędzy? Napisałem do nich osobiście i do mojego biura podróży - cisza. Tydzień temu odpowiedzieli, że wszystko jest pod kontrolą, paniki nie ma. Powiedz mi, kto jeszcze spotkał się z podobną sytuacją, czy można jakoś wytrącić pieniądze z Porozumienia bez procesu?
4 roku wstecz  •  10 subskrybenci 29 odpowiedzi
Kilka razy poszło z „Accord”, oczywiście nie z pięcioma gwiazdkami, ale pasowało. Teraz sytuacja wygląda następująco: wycieczka do Włoch (Werona, Rzym, Wenecja) została opłacona 20 marca. W związku z koronawirusem (Bóg ratuje sejf) chcemy odmówić, bo epidemia dopiero nabiera rozpędu. Oczywiście, ponieważ w naszym kraju rząd oficjalnie nie zaprzestał sprzedaży wycieczek do Włoch (tak jak do Chin), podlegam karom ze strony firmy. Pytanie: czy warto pozywać, bo Werona i Wenecja znajdują się na północy. Włochy i muzea zamknięte? Czy ktoś miał podobne doświadczenie? „Zgoda” mówi mi, że Włochy to bezpieczny kraj i nie ma zagrożenia dla mojego zdrowia…
4 roku wstecz  •  12 subskrybenci 17 odpowiedzi
Proszę, powiedz mi, że jest wiarygodnym i umiarkowanie niedrogim organizatorem wycieczek autokarowych do Włoch. Nie chcę jechać na własną trasę, bo to pierwszy raz w Europie. Chcę zorganizowanej wycieczki!
7 lat wstecz  •  14 subskrybenci 19 odpowiedzi
Drodzy biura podróży, co to za operator „Sojusz”? Nie rozpłynie się za godzinę? Zainteresowany wycieczką pakietową do wczesnej rezerwacji, ale coś przeszkadza w obecnej sytuacji, aby dać pieniądze z góry ...
8 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Drodzy turyści! Powiedz mi, gdzie latem możesz polecieć z Kijowa do Włoch? Rozumiem, że pytanie jest przedwczesne, ale bardzo lubię patrzeć na proponowane miejsca na wakacje w pochmurny zimowy dzień.Hotel jest klasa C, nie więcej, plaża jest blisko, mój mąż i ja jesteśmy dwoma emerytami, byłymi nauczycielami , Wycieczki są tylko autobusem, bez pieszych wędrówek ze względu na wiek.
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 29 odpowiedzi
Czy możesz mi powiedzieć, proszę, który z touroperatorów organizuje wycieczki do jeziora Maggiore? Chciałbym zobaczyć Stresę, pojechać na Wyspy Borromee, odwiedzić willę Taranto i Pallavicino, popływać w jeziorze. Może jest wycieczka do Maggiore w ramach jakiejś wycieczki? Na przykład Włochy-Szwajcaria?
10 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Chciałbym odpocząć pod koniec maja
10 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Czy ktoś podróżował do Włoch lub korzystał z usług Planet Travel (Moskwa) http://www.planeta-p.ru/?
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Dzień dobry, w listopadzie jadą do Włoch „Cities of Art” Rzym, Mediolan, Florencja, Wenecja z Tez Tour! Proszę mi powiedzieć, kto pojechał, jak minęła podróż, czy są jakieś wady, jakie są plusy? Czy ktoś może polecić innego przewoźnika? Czekamy na Twoje odpowiedzi...)
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Witam, do lata jeszcze daleko, ale chciałbym już zaplanować wakacje. Bardzo chciałbym odwiedzić Włochy, proszę powiedz mi, który ośrodek wybrać. Jeśli to możliwe, chciałbym połączyć lazurowe morze, imprezę młodzieżową i obecność tras wycieczkowych w pobliżu.Jeśli to możliwe, to przybliżony koszt wycieczki dla dwojga do ekonomicznego hotelu. Z góry dziękuję.
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Witam, ile kosztuje hotel dla dwojga od 28.12. do 04.01.14?
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Pomóż mi wybrać biuro podróży na Ukrainie. Chcę pojechać do Włoch na wycieczkę autobusową i które miasta powinienem odwiedzić?
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 13 odpowiedzi
Powiedzieć. który pojechał do Włoch z Travel Club na wycieczkę krajoznawczą. Jakie hotele iw ogóle wycieczki. Dzięki.
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Proszę doradzić, jak taniej jest dostać się z Kijowa (lub innego miasta na Ukrainie) do miasta Civitanova Marche lub Gabicce Mare. Możesz latać z Wizz Air do Wenecji, ale jak stamtąd dostać się do tych miast? Jakie pociągi lub autobusy? Ile kosztują i gdzie są przystanki? Jedziemy tam na początku lutego na dwa tygodnie.
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
wakacje w górach
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Większość firm z Petersburga organizuje wycieczki krajoznawcze we Włoszech z Rimini, na podstawie czarteru. Proszę doświadczonych ludzi o odpowiedź, które wycieczki z Rimini lub z Rzymu podobały ci się bardziej? Mgr od innych miast pod względem stosunku ceny do jakości. To żenujące, że recenzje często karcą hotele w Rimini według systemu Fortuna, m.in. Chcemy jechać z koleżanką na wiosnę, nie byliśmy jeszcze we Włoszech, więc interesują nas wszystkie kierunki.
11 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Dzień dobry, Chcemy wybrać się na wycieczkę autokarową po trasie Accord na Nowy Rok Kraków-Wenecja-Florencja-Wiedeń. Podziel się wrażeniami, kto jeździł na takie wycieczki?
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Wybór jest między tymi dwoma. pakiet oferuje pół dnia we Florencji, ale 15.00 w Rzymie, a danco oferuje 14.00 we Florencji, ale także 14.00 w Rzymie. co wybrać? co przekazać? dzięki!
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
doradzić touroperatorowi do Europy autobusem lub pociągiem bez długich podróży
12 lat wstecz  •  12 subskrybenci 13 odpowiedzi
Powiedz mi, z kim możesz pojechać lub polecieć, aby zobaczyć zabytki Włoch
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry! Jadę do Włoch (wycieczka lotnicza z wakacji Accord Crazy), niestety nie znalazłam ani jednej recenzji wycieczek lotniczych z Accord. Byłbym wdzięczny za wszelkie informacje
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 44 odpowiedź
Dzień dobry Pierwszy raz wyjeżdżam za granicę, do Rzymu, sama! Powiedz mi, proszę, niezawodne biuro podróży z niedrogimi wycieczkami! Dziękuję Ci!
13 lat wstecz  •  8 subskrybenci 7 odpowiedzi
moim marzeniem jest podróżowanie JEST TAK SZALONY POMYSŁ NA PODRÓŻ ZAMÓW PRACĘ NA STATKU WYCIECZKOWEGO JAKO KELNERKA *obsługujący personel* Nie wiem, jak taka przygoda mogłaby się dla mnie skończyć w końcu nie ma sposobu, aby upewnić się o rzetelności firmy, która wykonuje tę pracę Wiem, że na Ukrainie jest rejestr dla firm ubiegających się o pracę za granicą, które mają licencję, czy ktoś może mi powiedzieć, gdzie można to zobaczyć a może ktoś już pracował na statkach wycieczkowych, podziel się swoim doświadczeniem
13 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
wiemy o firmie lotniczej transaero, ale o niej jako o touroperatorze - nie, proszę o informację, czy warto się z nimi skontaktować, przepraszam za niegrzeczność
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Po długich poszukiwaniach wybraliśmy hotel we Włoszech. podróżowali / dzwonili do różnych PT, a teraz znaleźli najbardziej odpowiednią cenę w jednym z tych PT. wpłacili zaliczkę, po 3 dniach powinni przynieść paczkę dokumentów na wizę i resztę pieniędzy. Wieczorem po surfowaniu po Internecie zdałem sobie sprawę, że TA nie znalazła ani słowa na ten temat w Internecie !! mają stronę internetową, ale nie ma na niej informacji, tylko jeden numer telefonu.. mówią, że pracują przez EKR (TUI).. czy mogę zadzwonić do touroperatora
13 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu wizy do Włoch. Jedziemy na wycieczkę 19 czerwca z Kijowa. 2 dni Rzym, 5 dni Amalfa, 2 dni Wenecja. Wszystkie dokumenty są gotowe do wysyłki.Proszę doradzić z kim lepiej się skontaktować. Dzięki
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już