Pytania o WłochyZakupy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Włochy
7 miesięcy wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Dzień dobry! Jakie sklepy są w pobliżu hotelu? Z poważaniem, Valery
6 lat wstecz  •  4 abonent 2 odpowiedź
8 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Gdzie można kupić niedrogie skórzane buty w Rzymie i Florencji? A czy warto kupować wino na prezenty?
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Kto był w Rzymie, powiedz mi, gdzie najlepiej kupić szalone rzeczy, galanterię skórzaną i buty? Jakie są ceny?
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Potrzebne są magazyny markowych i nieznanych marek. Gdzie jest najlepsze miejsce na połączenie z odpoczynkiem? do Bolonii, Werony czy Neapolu? Szczerze mówiąc, nie chciałbym jechać do Mediolanu.
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 8 odpowiedzi
Doradź, że chcę kupić perfumy, gdzie lepiej kupić w sklepie bezcłowym we Włoszech lub w prostym sklepie we Włoszech?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Czy we Florencji można kupić koronkowy parasol, który zwykle sprzedaje się w Wenecji?
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Dziewczyna z agencji doradziła Barcelonie kupno futra, zakupy, rabaty w lipcu, naprawdę tanio, o futro wątpię... Gdzie się udać po futro i żeby rodzina mogła odpocząć na plaży Proszę powiedz mi ?????
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Kto zna dobry duży sklep narciarski w Mediolanie? Interesuje mnie przede wszystkim odzież. Dzięki!
11 lat wstecz  •  4 abonent 2 odpowiedź
W Rzymie 3 dni, wszystkie wymagają obowiązkowych wycieczek, chcemy w wolnym czasie dostać się do Castel Romano Outlet!!!!Powiedz mi jak i czy to jest prawdziwe?
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Ya posmotrela i sravnila zeni,bila otkrovenno govorya shokirovanna! y nas v toscane naprimer kojannaya kurtka odnoi firmi stoit 450 euro, av rimini v odnom is lyubimix russkimi turistami magasine,tocno takaya stoit 987 euro ,pri etom ona yje so skidkoi 20% ik sojaleniyu eto odin, is primerov ... turistami. budte ostorojni, oglądaj zeni!
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 12 odpowiedzi
Powiedz mi, pzhl, ile w przybliżeniu kosztują maski weneckie? gdzie mogę je kupić taniej?
12 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
A ile alkoholu można kupić na lotnisku w Rimini?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Dzień dobry! Chętnie udzielę wszelkich informacji, które pomogą na wakacjach.
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Witam! Czy możesz mi powiedzieć, jak i gdzie dostać się do Sotto Sotto i Barberino Outlet? Z góry dziękuję!
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
W Mediolanie będziemy w dniach 22-29 kwietnia
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 3 odpowiedź
Czy są jakieś problemy z odprawą celną z powodu eksportu, jeśli jedziesz autobusem?
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
ile kosztuje tam normalny pokój?niedaleko morza.gdzie lepiej kupić ubrania?taniej?a kiedy?
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Chcę kupić ubrania zimowe, odpoczniemy w Val di Fassa (Compitello), gdzie jest najlepsze i najtańsze miejsce na zakupy???
14 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Jedziemy, powiedz mi, w związku z kryzysem, jak zmieniły się tam ceny?
15 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już