Pytania o ChinyWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Chiny
ChinyPekin
Latem jedziemy do Pekinu na 5 dni. czas jest krótki, potrzebujesz kompetentnego i rosyjskojęzycznego przewodnika, który pokaże wszystko, co ciekawe i ważne. Czy ktoś może mi dać kontakt? Z góry dziękuję!
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Wylatujemy w październiku. Hotel BARRY BOUTIQUE SEA VIEW HOTEL SANYA 4. Zainteresowany opinią turystów, którzy odwiedzili ten hotel, a nawet wyspę Hainan.
11 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Turysta z porażeniem mózgowym (poruszamy się o kulach)
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
ChinyPekin
Oferty rosyjskich biur w Pekinie na wycieczki do Xi'an i Luoyang
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Czy w Pekinie można znaleźć 2-3-dniowe wycieczki do Xi'an Luoyang, aby opłacić bilety do hotelu i wycieczki z rosyjskojęzycznym przewodnikiem? Ile to kosztuje lub gdzie zobaczyć cennik lub numery telefonów do agentów
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
zwiedzanie Pekinu na wizie bez wycieczki grupowej
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Gdzie wybrać się na wycieczki: w hotelu lub w mieście, radzę!
13 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
Witam, chcę pojechać do Chin, interesuje mnie wszystko ciekawe, nietypowe w kraju, doradzam jak najlepiej zaplanować wakacje, żebyście mogli zobaczyć, zawsze robię dużo wycieczek, a także odpoczywam na morzu 7 dni Dziękuję.
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Dobry dzień! Powiedz mi, kto zanurkował w nurkowaniu? Ile to kosztuje, gdzie znaleźć centrum nurkowe? Czy powinienem korzystać z hotelu (krajobraz)? Gdzie odbywają się nurkowania?
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Ile kosztuje wycieczka po Dalyan? Nie ma znaczenia, który. Średni koszt w dolarach?
14 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
W okresie od 15.07.09 do 25.07.09 na indywidualne wycieczki Z góry dziękujemy!
15 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już