Pytania o Republika DominikanyWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Republika Dominikany
Na Dominikanę lecimy w listopadzie, podpowiedzcie gdzie wybrać się na wycieczki - taniej z przewodnikiem czy na plaży?
7 lat wstecz  •  31 abonent 28 odpowiedzi
Wycieczki indywidualne - prosimy o kontakt Zainteresowany ogrodem botanicznym z Punta Cana - ile to będzie kosztować? dzięki!
10 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, ile kosztuje wycieczka na Wyspę Delfinów? A ile kosztuje pływanie z delfinami? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Do tego hotelu lecimy 10 października. )))
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Jadę do Punta Cana od 20.04 na 10 dni, interesuje mnie pytanie: 1. Na Półwyspie Samana, jak rozumiem, warto jechać zobaczyć wieloryby, ale czy warto tam jechać, gdy wielorybów nie ma? jeśli chcesz zobaczyć piękne plaże z białym piaskiem i turkusową wodą lub Saona wystarczy? 2. Kto był canyoningiem, czy to ciekawe? Sama byłam na takiej wycieczce na GOA - schodząc rzeką z wodospadami w sprzęcie wspinaczkowym mi się tam podobało) 3. Albo co jest ekscytujące z ekstremalnych wypraw, czyli na przykład rafting w Phuket odbywał się z małymi kaskadami, tj. niezbyt jasno, nurkowanie na Sri Lance też nie robiło wrażenia, ale po canyoningu na GOA emocje przerosły)) ale co z takimi wycieczkami na Dominikanie (pływanie z rekinami itp.)? Z góry dziękuję za twoje odpowiedzi! PS Kto jedzie w tym samym okresie napisz, sam szukam firmy
11 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Dzień dobry! Ja i mój mąż lecimy na odpoczynek 06 października na Dominikanie.Czytaliśmy dużo opinii o hotelu, ale mało informacji o wycieczkach. Ponieważ lecimy dziesięć dni, chciałbym nie spędzać dużo czasu na wycieczkach, ale odwiedzać tylko te wartościowe. Proszę doradzić, co jest lepsze i po demokratycznych cenach.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 21 odpowiedź
Jedziemy na Dominikanę w podróż poślubną, przyjrzeliśmy się ofertom sesji zdjęciowych w hotelach i fotografom rosyjskojęzycznym. Wszystko jest zajęte. Podobnie. Czy ktoś może zaproponować coś niezwykłego? Chcemy naprawdę pozostawić żywe wrażenia i zdjęcia, po których spojrzeniu można zapamiętać nasz ślub, jakby to było wczoraj. Proszę doradź.
12 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Spojrzałem na strony touroperatorów, wszystkie wycieczki są w jakiś sposób takie same. Czy jest coś ciekawego do zobaczenia?
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
A jeśli to możliwe, przynajmniej orientacyjne ceny wycieczek!
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 12 odpowiedzi
Zainteresowany wycieczką do jaskini Fun-Fun. Jeśli ktoś był na tej wycieczce, proszę opowiedz nam bardziej szczegółowo ...
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Wycieczki indywidualne, wycieczki indywidualne, transfery na Dominikanie Najciekawsze i najpiękniejsze miejsca i tylko dla Ciebie.
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Czy ktoś był na prawdziwej wyprawie na marlina? Marzenie mojego życia... Mogę pojechać na Dominikanę tylko po to, aby łowić ryby!
15 lat wstecz  •  brak subskrybentów 1 odpowiedź
Opinii jest bardzo mało, warto dowiedzieć się o wycieczkach.Czy są tam pawie, gołębie, flamingi, gatunki ryb?
15 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już