Pytania o WietnamWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Wietnam
Powiedz mi wcześniej, gdzie możesz zarezerwować wycieczkę do b. Halong z Hanoi. Planujemy odwiedzić Hanoi na 2-3 dni, tylko po to, żeby zobaczyć Halong
6 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Powiedz mi, proszę, czy jest w Wietnamie dobre orchidarium, storczyki, które mogą zainteresować specjalistę, czy dobry ogród botaniczny, w końcu tropiki.
8 lat wstecz  •  5 subskrybenci 17 odpowiedzi
Если я во Вьетнаме захочу воспользоваться экскурсией в Камбоджу. Мне для этого необходимо иметь двухкратную визу Вьетнама, или они там сами решают этот вопрос с визами, и можно лететь с однократной?
8 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
Do Phan Thiet jedziemy od 2 grudnia. Pytanie do ekspertów i turystów - jakie wycieczki polecasz odwiedzić z Phan Thiet i Sajgonu? Czy można odwiedzić Kambodżę i jaki jest koszt wycieczki?
10 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Opowiedz mi o wycieczkach. Po raz pierwszy w Wietnamie, gdzie najpierw pojechać, jaka jest cena? Co zobaczyć itp. Biorąc pod uwagę, że nie jesteśmy wielkimi fanami leżenia na plaży. Wycieczka przez 13 dni, z tych 13 dni jesteśmy gotowi przeznaczyć dwa dni na plażę, a resztę na wycieczki. Podaj mi ceny wycieczek, ceny żywności, najlepiej z przykładem) Z góry dziękuję
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Lecimy do Wietnamu według takiego programu - 2 dni w Ho Chi Minh City, a potem w Phan Thiet. Proszę mi powiedzieć, czy będzie można wybrać się na wycieczkę do delty Mekongu od lokalnych operatorów, czy lepiej zamówić bezpośrednio z domu. Przyjeżdżamy do Ho Chi Minh City o 18.50, podczas odprawy celnej itp. Nie wiadomo, kiedy dojedziemy do hotelu, ale wycieczka jest rano. Doradź, jak być.
11 lat wstecz  •  3 abonent 7 odpowiedzi
Czy można wypożyczyć rower lub samochód z kierowcą, ile to kosztuje?
11 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Powiedz mi, pzhl, ile kosztuje wycieczka z Na Trang do Ho Long? Jak długo musisz podróżować i czy możesz tam dotrzeć samodzielnie?
11 lat wstecz  •  3 abonent 8 odpowiedzi
Lecimy z donią na odpoczynek od 13 grudnia. Czytam dużo informacji o wycieczkach. Zapisałem się do prawie wszystkich agencji w Mui Ne - i 1001 jednej nocy w Wietnamie oraz Focus Travel i małej garstce. Wszyscy zapraszają - zapraszają - zostawili telefony. Zadzwoń - przyjedziemy - wszystko załatwimy. Wszyscy dobrze śpiewają! więc doświadczeni ludzie mogą podzielić się swoimi doświadczeniami - kto je gdzie konkretnie zabrał. Kto z kim podróżował?
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
Cześć! Chciałbym wiedzieć o wakacjach TET, które będą miały miejsce 10 lutego 2013! Jak świętują, ile dni? A co najważniejsze, w dzisiejszych czasach, jak działają sklepy, targi, wycieczki! i jak wakacje wpływają na koszty hoteli
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Lecimy z córką do Wietnamu. Znalazłem w Internecie MARUSYĘ, która zajmuje się wycieczkami do Myu Ne. Chciałabym wiedzieć, czy ktoś korzystał z jej usług. Wysłała cennik - bardzo dobre wycieczki.
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
proszę o dane kontaktowe lokalnych biur podróży. Chodźmy do vien dong
12 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
W grudniu jedziemy z córką do Wietnamu. Jeździmy na wiele wycieczek. W Tajlandii wszystkie wycieczki były kupowane w lokalnych agencjach. A może w Wietnamie? Jeśli są jakieś kontakty - będę wdzięczny. Czy brać tylko z TO?
12 lat wstecz  •  3 abonent 11 odpowiedzi
proszę podać numery telefonów lokalnych biur podróży, rosyjskojęzycznych lub rosyjskich, znalazłam tylko Katiuszę, właściciele to Wietnamczycy, którzy mieszkają w Rosji od wielu lat. A co z innymi? Najchętniej Rosjan chcę zadzwonić do takiej firmy z hotelu. Na Goa było bardzo wygodnie, od razu przyjechali, zaoferowali listę z cennikiem.
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Chciałbym zobaczyć ten cud na żywo, ale nigdzie nie czytałem o możliwych wycieczkach
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
bez wyjaśnień.
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
lecimy tam raz! za wymianę walut / kurs / nie wiem które restauracje są sprawdzane itp, DZIĘKI ZA WSZELKIE INFORMACJE.
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
W Nha Trang będziemy na 13 dni, gdzie warto jechać?Może na 2 dni.A co do lokalnych rosyjskojęzycznych biur podróży, czy warto się z nimi skontaktować, czy jest niewielka różnica w kosztach? W Indiach i Egipcie korzystali z usług lokalnych firm – różnica z Pegasusem jest znacząca
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Jakie wycieczki z Nha Trang polecasz odwiedzić?
12 lat wstecz  •  4 abonent 11 odpowiedzi
Kto podróżował z miasta Nha Trang do miasta Ho Chi Minh? Podziel się wrażeniami, czy warto zawracać sobie głowę?
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
jakie ciekawe rzeczy możesz odwiedzić samemu bez usług operatorów
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
chodźmy na nowy rok
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już