Pytania o FrancjaWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Francja
Nasza wycieczka obejmuje 6 wycieczek: przegląd, muzeum perfumerii, centrum historyczne + Notre Dame, Montmartre, Wersal, Luwr. Ale chcę zobaczyć o wiele więcej. Nasz hotel to Pax Opera. W pobliżu stacji metra Cadet.
8 lat wstecz  •  7 subskrybenci 32 odpowiedź
Dzień dobry, przyjaciele, powiedzcie mi, czy ktoś uczestniczył w bezpłatnych wycieczkach do Paryża z Saint-Michel. Jak przechodzą i w jakim języku. Dzięki
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 3 odpowiedź
lokalizacja hotelu
11 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Z lotniska Sh.deG. trzeba dojechać do hotelu, który znajduje się w centrum miasta w pobliżu metra Jaki bilet trzeba kupić ??? Jeśli dobrze rozumiem, można kupić jeden bilet i z nim dojechać do hotelu (z lotniska rer i metrem), ale w Paryżu będę tydzień. Może warto od razu kupić tam kartę podróżną lub cały czas kupować bilety jednorazowe. Proszę powiedz mi, jak to zrobić ekonomicznie. Dzięki
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 16 odpowiedzi
Powiedz mi, proszę, czy trudno jest dostać się do Brugii i Brukseli bez znajomości języka? Jak długo? Czy muszę wcześniej kupić bilety? Czy realistyczne jest pokrycie obu miast w jeden dzień i powrót do Paryża?
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Proszę, powiedz mi, jak możesz pływać łodzią po Sekwanie. Gdzie mam wsiadać i wysiadać, ile kosztuje bilet, ile kosztuje podróż...? Dzięki
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Proszę powiedzieć, jak kupić bilet na Wieżę Eiffla w Internecie? Prosimy o podanie dokładnego adresu strony i ewentualnie niezbędnych zaleceń
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 14 odpowiedzi
Ludzie, ludzie, dobry dzień wszystkim! Lecę do Paryża na tydzień za dwa tygodnie. Trasa obejmie dwie wycieczki - wycieczkę krajoznawczą i wycieczkę pieszą (wydaje się, że obejmuje Montmart lub Dzielnicę Łacińską - niestety, nie pamiętam dokładnie ... wstyd). W związku z tym będą kolejne 3-4 wolne dni (3 - jeśli wybieram się na zwiedzanie zamków Loary ..polecam). Jaką rzecz najlepiej zobaczyć przez resztę dnia? Czyli w zasadzie to wiem, ale może ktoś doradzi jak najlepiej zrobić trasę? Albo co warto zobaczyć, a co nie – nawet jeśli wszystko jest reklamowane w przewodnikach? Oprócz zamków nie chcę brać wycieczek z przewodnikiem: nie lubię zależeć od grupy i pożądane jest, aby móc swobodnie zarządzać swoim czasem, a nie „tu masz na to 30 minut” , „tu masz na to 40 minut” itp. Z góry dziękuję wszystkim.
11 lat wstecz  •  4 abonent 18 odpowiedzi
Ile czasu zajmuje dotarcie z lotniska Charles de Gaulle (do centrum), na przykład do stacji metra Dworzec Północny. Chcę obliczyć przybycie do hotelu. Jaka jest różnica czasu w godzinach między Paryżem a Kijów?
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
2+2 z akordem
12 lat wstecz  •  10 subskrybenci 11 odpowiedzi
Powiedz mi, czy warto wybrać się na wycieczkę po Zamkach Loary, jeśli cena wynosi 100 euro, czy można jakoś tam dotrzeć z Paryża? Kto poszedł i zobaczył, jak się czujesz? Wersal jest lepszy czy nie?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 13 odpowiedzi
Lecę na tydzień do Paryża. Wybieram się na jeden dzień do Normandii (Honfleur, Deauville), podobno jest tam bajecznie pięknie, ale wątpię, czy starczy mi czasu na wycieczki i zakupy w Paryżu. Po raz pierwszy lecę do Paryża. Eksperci odpowiadają.
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 11 odpowiedzi
10 czerwca wybieram się z wnuczką na francuską trasę koncertową. ceny fakultatywne są co najmniej zaskakujące
12 lat wstecz  •  4 abonent 22 odpowiedź
Czy można tam kręcić i jak długo trwa wycieczka?
12 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Czy można odwiedzić kaplicę w sierpniu?
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Loty, noclegi, wizy już opłacone, ale nadal nie ma jasności co do wycieczek po Paryżu i regionach Francji, co tak naprawdę można zobaczyć w 6 dni (w tym Disneyland).
13 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Proszę opowiedzieć mi wszystkie plusy i minusy tych wycieczek!!! Jedziemy do Europy po raz pierwszy!
14 lat wstecz  •  10 subskrybenci 17 odpowiedzi
Mój mąż i ja wyjeżdżamy z Kijowa 21 sierpnia na trasę AUTO-PARIS-CHIC, SHINE, BEAUTY. Odpowiedz, kto pojechał?
15 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już