Pytania o Sri LankaWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Sri Lanka
Po przybyciu do Kolombo chcę kupić 3-dniową wycieczkę po centrum Lanki. I żeby potem od razu przywieźli ich do hotelu Hikkaduwa. A najlepiej z rosyjskim przewodnikiem! Czy to w ogóle jest prawdziwe?
5 lat wstecz  •  6 subskrybenci 14 odpowiedzi
Jedziemy na Sri Lankę na tydzień w listopadzie... za mało i chcę chociaż coś zobaczyć, poznać ten kraj!
5 lat wstecz  •  4 abonent 2 odpowiedź
Powiedz mi, ile kosztuje wycieczki i które są wymagane do odwiedzenia. Czy można wypożyczyć hulajnogę po ciekawych miejscach? Jakie plaże warto odwiedzić? Czy w hotelu mogę zapłacić kartą? Z góry dziękuję!
6 lat wstecz  •  9 subskrybenci 19 odpowiedzi
Może ktoś ma kontakty dobrego przewodnika, który potrafi pokazać piękne miejsca?
6 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Byłoby ciekawie i nie nudzić się na wycieczki
9 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Dzień dobry! Odpoczniemy w Kalutara, proszę o informację jakie są oferowane wycieczki i ich przybliżony koszt. Z góry dziękuję.
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
Jeździmy od 25 marca. Czekamy na porady!
10 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Chcę zobaczyć więcej
10 lat wstecz  •  9 subskrybenci 13 odpowiedzi
Co oglądać? Który ośrodek wybrać, jeśli chcemy zobaczyć więcej?
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Szukam towarzyszy podróży na 3-dniową wycieczkę po Sri Lance. Będę tam 7 marca 2014 do 2 marca. Ponieważ na Sri Lance nie ma wycieczek grupowych. A ja chcę zobaczyć kraj, w grupie jest taniej niż w jednym. Swietłana.
10 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Jakiej wizy potrzebujesz na Sri Lankę? A jakie wycieczki najlepiej wybrać?
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
Razem z przyjacielem szukamy innych podróżników na trzydniową wycieczkę po wyspie. W Beruwella będziemy od 19 lutego do 5 marca. Planujemy kilkudniowy odpoczynek, a potem wyprawę. Ci, którzy chcą, mogą dołączyć.
10 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, które miejsca mogę zobaczyć z tym biletem? Ile to kosztuje? Widziałem w raportach, że 50 dolarów?
10 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Przyjazd 28.01., 06:00. Mamy 12 nocy, które można skreślić z wycieczek. Poproś o przewodnika mówiącego po rosyjsku. Dzięki.
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 10 odpowiedzi
Wylatujemy 16 stycznia. Najpierw chcemy odpocząć w Hikkaduwie, a na koniec wakacji objechać wyspę wycieczkami. Jesteśmy 4 osoby (w tym 1 dziecko). Chciałbym poznać orientacyjne ceny za usługi przewodnika. Jakie wycieczki warto odwiedzić? Będziemy wdzięczni wszystkim, którzy odpowiedzą!
10 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, jak daleko jest Galle od Beruwala? Czy można dojechać do Galle tuk-tukiem?
10 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Jeśli to możliwe, chciałbym uzyskać neutralne recenzje na temat tej osoby. Dziękuję, Aleksandrze
10 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Będziemy razem w hotelu LONG BEACH RESORT 4* od 17.12.13. do 26.12.13 Chciałabym zobaczyć kraj w ciągu 3-4 dni Jeśli to możliwe, podaj kontakty, z którymi możesz teraz omówić szczegóły programu wycieczki i kosztów. Z szacunkiem, Mikołaju. e-mail: [email protected]
10 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Chcemy poznać przybliżony koszt wycieczek, aby zaplanować budżet wycieczki
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Jak dostać się z Galle do Sinharaja? Czy jest autobus wahadłowy? Ile czasu na wyjazd? Czy po prostu tuk-tukiem? Ile to kosztuje?
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Lecimy 11 nocy i nie chcielibyśmy długich podróży. Ale ja osobiście chcę jechać na plantacje herbaty. Czy są daleko od Kalutary? I kilka ciekawych wycieczek w pobliżu. Możesz wyjść rano i być w hotelu wieczorem. Najlepiej indywidualnie. I powiedz mi dobrą plagę w Kalutara i jak go znaleźć. Co przynoszą ze Sri Lanki oprócz herbaty i kamieni?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Witam, będziemy w tym hotelu 19.09.2013! Chcemy zapoznać się z NASZYMI ))) na wycieczki na wycieczki!!
11 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Szukamy dobrego przewodnika rosyjskojęzycznego! Do Bentoty lecimy 7 września na 9 dni! Dzięki!
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już