Pytania o IndieWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Indie
7 lat wstecz  •  8 subskrybenci 5 odpowiedzi
Czy targ nocny w Arpora został przesunięty, czy znacznik na mapie jest nieprawidłowy? Nocny targ znajduje się na prawo od mostu drogowego Marinha-Dorada po drugiej stronie rzeki. Baga.
8 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Jak to w ogóle nie jest zaznaczone na mapie? Czy to tylko ja?
8 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
9 lat wstecz  •  10 subskrybenci 12 odpowiedzi
Potrzebuję twojej rady. Postanowiłem odwiedzić Indie. Chciałbym poczuć ducha i święte miejsca Indii, ale wiem bardzo mało. Pomóż mi dowiedzieć się, od czego zacząć moją podróż. Proszę podziel się swoimi doświadczeniami z tymi, którzy już byli i zakochali się w Indiach. Dziękuję wam wszystkim. Kto odpowie. Jestem z Kijowa. Pozdrawiam Raisa
9 lat wstecz  •  11 subskrybenci 22 odpowiedź
Podczas wakacji chciałem odwiedzić aktywną świątynię lub miejsce silnej energii na Północnym Goa lub w pobliżu. Kto wie, powiedz mi????
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
10 марта едем в отель Heritage goa, есть ли рядом местные русско-язычные турфирмы? Твой Гоа или Азия и я? Может, что-то еще подскажете?
10 lat wstecz  •  8 subskrybenci 9 odpowiedzi
Chcę poznać ceny pamiątek, herbaty i przypraw, a także cechy wycieczek.
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 11 odpowiedzi
Oczywiście samolotem Chciałabym poznać koszt na osobę zarówno z lokalnych biur podróży jak iz TO.Dziękuję
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Za kilka tygodni jedziemy do Cavelossim - powiedz mi, gdzie lub od kogo kupić wycieczkę na plantację przypraw. Nie chcę przechodzić przez touroperatora, ceny są za wysokie. A boimy się kupować „na ulicy” bez rekomendacji. Pomóż mi proszę!
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Ile kosztuje bilet na pociąg z Goa do Delhi.
11 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
jakie wycieczki warto odwiedzić? jakie są ceny wycieczek i czy można je kupić na ulicy, czy tylko u touroperatora?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Moi drodzy przyjaciele, dajcie radę! Nasza trójka leci w grudniu przez 8 dni i naprawdę chce zobaczyć Taj Mahal. Kto już był w tej trasie, pomóż mi wybrać lokalną agencję turystyczną, aby na pewno i nie bardzo drogo.
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 11 odpowiedzi
Powiedz mi, kto wie, z plaży Anjuna, aby dostać się do miasta Old Goa i miasta Ponda? jak to możliwe autobusem lub taksówką, ile przesiadek (w Mapsa, Panaji) kosztuje (przynajmniej orientacyjnie) itp. i jak zobaczyć więcej świątyń w mieście Ponda? Z góry dziękuję wszystkim, którzy pomagają.
11 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Słyszałem, że hotel jest daleko od centrum miasta i że taksówki są drogie, nie ma alternatywy. W przybliżeniu, ile kosztuje taksówka do miasta i ogólnie dokąd mam się udać, nie chcę po prostu odpocząć w hotelu. Interesuje się również kwestiami bezpieczeństwa.
12 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Panowie wczasowicze! Co poleciłbyś w grudniu - GOA czy Sri Lanka?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 11 odpowiedzi
Zainteresowany wycieczką „Złoty Trójkąt + Goa”
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
jedziemy na Goa pierwszy raz, oczywiście nie zdążymy nawet na setną część, ale co byś przede wszystkim radził?
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
piszą, że bardziej opłaca się wynająć taksówkę z kierowcą na zwiedzanie. Ale co z informacją?
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 17 odpowiedzi
W recenzjach turystów często poleca się korzystanie ze skuterów do wycieczek z przewodnikiem, niektórzy twierdzą, że do tego potrzebne jest prawo jazdy, a nawet policjant ukarał kogoś grzywną za jego brak, podczas gdy inni twierdzą, że prawo jazdy nie jest potrzebne ? Więc gdzie jest prawda?
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Myślę o podróży do Indii. Podziel się swoim doświadczeniem. Z poważaniem S.B.
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Powiedz mi ile kosztuje wycieczka "Murdeshwar - Gokarna - Om Beach" z północy Goa.
12 lat wstecz  •  4 abonent 8 odpowiedzi
Czy możesz mi podać przybliżone ceny wycieczek od operatorów w dolarach za osobę z Goa Północnego?
12 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Dosłownie w hotelu dzień przed wycieczką
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
witam prosze o pomoc w wyborze wycieczek, jakie sa ceny i ile to kosztuje!
13 lat wstecz  •  8 subskrybenci 21 odpowiedź
jakie miejsca zjeść w indiach?
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już