Pytania o NiemcyWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Niemcy
To nie jest odpowiedź, ale pytanie: jakie są środki transportu w Trewirze i Luksemburgu, czy są autobusy wycieczkowe HopOnTop, ich cena? 2) Niedrogie mieszkania w centrum?
6 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Chcemy odwiedzić Kolonię z Augsburga, jaki jest najtańszy sposób dotarcia tam, czy jest to możliwe z postojem w drodze na jeden dzień i gdzie można spędzić noc.?
6 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Będę w Berlinie od 16 kwietnia do 23 kwietnia, może są jakieś specjalne dni, kiedy jest wolny wstęp lub odwrotnie, jest to zamknięte z powodu remontu. W Internecie znalazłem tylko ogólny harmonogram. Z góry dziękuję
8 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry. Planujemy jechać z Monachium do Neuschwanstein. Jesteśmy 4 osoby, planujemy kupić bilet bawarski, ale jest on ważny w dni powszednie od 9-00. Pociąg do Essen odjeżdża o godzinie 8-53, tj. potrzebujemy 7 minut na przejazd na jednym bilecie. Pytanie brzmi – na którą stację trzeba kupić bilet jednorazowy, żeby wtedy bawarski był już ważny?
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
2 dni w Berlinie - pierwszego dnia przegląd i Muzeum Pergamońskie. Doradź, co warto zobaczyć na drugi dzień.
10 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Dzień dobry Powiedz, ile będzie kosztować przejazd taksówką z dworca kolejowego w Berlinie do parku Treptow? A jak długo to potrwa?
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Czy mogę (czy) zarezerwować bilety online z wyprzedzeniem? Czy są jakieś zniżki na bawarski bilet do tych zamków? Proszę o kilka dobrych rad dla tych, którzy podróżowali samotnie...
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Przyjaciele, które miasto polecilibyście odwiedzić? Zatrzymamy się na wycieczce krajoznawczej po Pradze, a któregoś dnia pojawi się okazja do odwiedzenia jednego z tych miast. Jaka jest twoja opinia: które z miast lepiej odwiedzić (interesuję się średniowieczną architekturą) czy lepiej zostać i jeszcze jeden dzień pospacerować po Pradze? Z góry dziękuję!
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 12 odpowiedzi
Szukasz przewodnika po Berlinie. Witam, jadę do Berlina na majowe wakacje! Szukam dobrego przewodnika, który ma dobre doświadczenia z przewodnikami po Berlinie, podaj współrzędne, proszę! Oksana
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
W Niemczech obowiązują preferencyjne ceny na transport publiczny, np. dla osób starszych (powyżej 65 lat) i niepełnosprawnych. Czy turysta zagraniczny może skorzystać z takiego benefitu? Jeśli tak, czy jest coś jeszcze do zrobienia?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Proszę mi powiedzieć, jak dojechać do fabryki BMW w Dingolfing. Czy muszę wcześniej zarezerwować wycieczkę? Może ktoś był, podziel się wrażeniami.
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Pierwszy raz jadę do Monachium i Niemiec w ogóle.Nie mogę kupić przewodnika, więc nic nie wiem o Monachium (poza tym, że jest to stolica Bawarii).Chciałbym zapytać doświadczonych podróżników Słyszałem, że okolice Monachium są niezwykłej urody? Gdzie radziłbyś zdecydowanie się wybrać i co musisz zobaczyć. W Monachium będę tylko 7 dni, w tym czasie możesz przykuć swoją uwagę. Zamieszkam w hotelu "Hotelissimo Haberstok" 3*, czy ktoś mieszkał w tym hotelu?
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
zakwaterowanie, hotele, wycieczki itp. Zapraszam do zapytania... I to nie tylko w Bonn, ale także w Kolonii (tylko 30 km.), Koblencji (60 km.), Düsseldorfie (90 km.), Frankfurcie itp. Napisz - odpowiemy wszystkim
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Dzień dobry! Powiedz mi, pzhlst - z Duisburga, jak mogę samodzielnie dostać się do Monachium (bez praw) - pociągiem, pociągiem lub autobusem - i ile czasu i pieniędzy to zajmie? Dziękuję za odpowiedź!
14 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Czy warto iść i po prostu robić to, co jest !!!
14 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Chcemy dostać wycieczki w Stuttgarcie w języku rosyjskim. Powiedz mi, z kim się skontaktować? Dużo słyszeliśmy o Stuttgarcie, o Muzeum Porsche i Muzeum Mercedes-Benz. Ogólnie miasto jest bardzo wyjątkowe. Nasi przyjaciele lubili Stuttgart bardziej niż Baden-Baden. Stuttgart ma również źródła mineralne, sklepy dla wszystkich smaków i restauracje oraz drugi Oktouberfest na świecie po Monachium.
15 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry wszystkim! Proszę o pomoc w przygotowaniu trasy wycieczki w niewielkiej odległości od Hanoweru. Wyjeżdżam w listopadzie na tydzień do pracy. Na zwiedzanie będzie około jednego dnia, a ja nie chciałbym ograniczać się do samego miasta.
15 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już