Pytania o MeksykWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Meksyk
3 roku wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Kto wie, podziel się swoimi doświadczeniami! W przybliżeniu, ile kosztuje wyprawa na ryby do Meksyku. Odnosi się to do połowów morskich, trollingu.
10 lat wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
Powiedz mi, jakie wycieczki najlepiej wybrać się tutaj i od kogo? A jakie są Twoje ogólne wrażenia z hotelu? Gdzie jest najlepsze miejsce do odwiedzenia / wyjazdu na nowe doświadczenia?
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Dobry dzień, Ludzie, powiedz mi, proszę (jest jard pytań): 1 - Jak jest w Meksyku we wrześniu? Urlop - w pierwszej połowie chciałabym tam pojechać.. jeśli sobie poradzę finansowo. 2 - jaki jest preferowany plan wypoczynku: wycieczka-plaża lub plaża i wycieczki do odbycia z miejsca? 3 - jak drogo-tanie to .. co z cenami w ogóle? Muszę przywieźć trochę pamiątek... 4 - waluta jest w użyciu - dolary czy euro też się toczą? 5- Czytałem kilka opinii o niektórych hotelach.. do tego stopnia, że ​​kradną w pokojach.Na plaży też czy co? 6 - co zabrać ze sobą w podróż do tego kraju i co stamtąd przywieźć (z wyjątkiem sombrero i tequili) 7 - w której części Meksyku lepiej odpocząć i które hotele preferować? 4*-3*?? Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Napisałem już prośbę, ale nie zaznaczyłem, że raporty
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 11 odpowiedzi
Niestety nie jesteśmy w stanie odbyć 2-3 dniowej wycieczki po Meksyku, podczas której udaje nam się wiele zobaczyć i dowiedzieć się…. Dlatego planujemy osobne wycieczki z przewodnikiem. Co warto zobaczyć, a czego można przegapić? Interesują mnie też ceny wycieczek :)
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Едем в мексику в 20 числах августа с Южным крестом.
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już