Pytania o MarokoWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Maroko
Powiedz mi, czy mogę kupić wycieczki od lokalnych firm w pobliżu hotelu i gdzie mogę to zrobić, jakie są orientacyjne ceny? Mamy tylko śniadania, gdzie zjeść obiad_gdzie pyszna kuchnia narodowa? Czy to daleko od hotelu? Co polecasz?
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Kto wie? Powiedz mi, jak polecieć do Casablanki samolotem z Agadiru, jakie są najlepsze linie lotnicze, ile będzie kosztował bilet?
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Podaj szczegóły: co obejmuje, początek i koniec wycieczki itp.
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Cześć. Będziemy na jeden dzień rejsu po Casablance. Nie chcemy brać udziału w wycieczkach liniowcem. Chcemy zobaczyć, co ciekawe. Powiedz mi, co warto zobaczyć w Casablance, jaki jest najlepszy sposób poruszania się i jakie niuanse należy wziąć pod uwagę podczas pobytu w Casablance? Gdzie najlepiej zjeść i czego spróbować z lokalnej kuchni. Ale główne zabytki!!!!!! Dzięki!!
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
MarokoFez
W grudniu jadę na własną rękę do Maroka. Planuję 3 dni Marrakeszu i 4 dni Fezu. Nie mogę znaleźć w Internecie informacji o wycieczkach po rosyjsku w miastach Marrakesz i Fes. Są tylko informacje o zorganizowanych wycieczkach. Proszę pisać. Może ktoś zna telefon. czy maile przewodników? No lub biura podróży w Maroku współpracujące z Rosjanami.
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Interesuje mnie jak najwłaściwsza trasa, żeby wszystko mniej lub bardziej dobrze załatwić, a hotele i ruch i transport i wycieczki, wakacje nad morzem i co nie mniej ważne, jak najbardziej udany czas, biorąc pod uwagę pogodę.
16 lat wstecz  •  1 abonent 3 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już