Pytania o KarpatyWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Karpaty
6 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Cześć wszystkim! Planujemy wyjazd do Howerli pod koniec czerwca. Jest nas 3: facet i 2 dziewczyny. Kto może polecić przewodnika? A ile to będzie kosztować? Czy ktoś chce dołączyć? Z góry dziękuję
6 lat wstecz  •  9 subskrybenci 13 odpowiedzi
Poleć taksówkę, której możesz zaufać, transfer z hotelu jest drogi?
7 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
8 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź Jest odpowiedź od hotelarza
Mam 2 dni na piesze wędrówki w lipcu bez noclegów, wyjazd z Worochty. Są takie pomysły, pomóż mi zdecydować. Mówią, że między Howerlą a Kukulem były blokady drzew, nie da się przejść! Dzień 2 - gąszcz-nie-chwastów-szpic-grubosc. Czy z Worochty do bazy Zaroslak można dostać się autostopem do 8-9 rano?
9 lat wstecz  •  4 abonent 8 odpowiedzi
Dzień dobry! Kto ostatnio był w Mezhgorye / Volovets / Synevyr. A co ze stawkami za taksówki? Zamieszkamy w Mieżgorie. Zainteresowany ceną samochodu Mezhhirya-Volovets, Mezhgorye-Synevyr, Mezhgorye-Olshansky zbiornik. Nie wycieczki, tylko taksówki. Być może są kontakty odpowiednich taksówkarzy, abyśmy mogli wezwać auto dla siebie np. „w drodze powrotnej”. Na przykład chcemy spędzić cały dzień nad zalewem, więc wyślemy taksówkarza. a potem znowu zadzwonimy, chcemy jechać według tej zasady i mieć pewność, że ktoś przyjedzie, a nie „już piłem, nie mogę”. Dzięki
9 lat wstecz  •  17 subskrybenci 13 odpowiedzi
Ponieważ przyjeżdżamy do Polany tylko na trzy dni, chciałbym wcześniej wiedzieć o możliwości wycieczki do Mukaczewa w dniu przyjazdu.
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Cześć! Prosimy o udostępnianie map i szlaków turystycznych.
9 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Cześć! Powiedz mi koszt transferu z Iwano-Frankiwska do Zaroslaka iz powrotem. Chcemy jechać do Howerli, dojeżdżamy rano pociągiem z Kijowa o 5-45. Musisz wrócić do Frankowska do 21-00.
10 lat wstecz  •  10 subskrybenci 3 odpowiedź
Kto odpoczywał latem w Sławsku lub wie, powiedz mi, czy można tam na miejscu wybrać się na wycieczki? A może musisz samodzielnie i wcześniej przemyśleć program poznawczy dla siebie? Zainteresowany wycieczkami do wodospadów, jeziora Sinever itp.
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy macie w pobliżu stok narciarski i czy byłoby ciekawie przyjechać dla młodej pary?
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
ile będzie kosztować zakwaterowanie 5 osób i na co wejść, ewentualna wycieczka w okolice góry?
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Chciałabym poznać położenie różnych zabytków, malowniczych miejsc, odwiedzić bazar lub targ, spróbować etnicznych potraw. Z góry dziękuję
10 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
To będzie nasza pierwsza podróż na Zakarpacie. Powiedz mi, co zabrać ze sobą? A jak zabić czas? Będziemy mieli z nami dziecko (5 lat)
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Proszę powiedzieć, gdzie w Użgorodzie można kupić jednodniowe wycieczki po mieście i/lub regionie?
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, czy możesz łowić ryby w jeziorze? Jakie ryby występują w jeziorze i czy łowienie ryb jest płatne?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Budet svadba i moje xoteli tam zdelat foto i wideo.
12 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Będę w Karpatach pierwszy raz i chcę zobaczyć jak najwięcej, ale chcę wartościowych wycieczek i nie bzdury) Proszę o radę)
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 11 odpowiedzi
Drodzy miłośnicy Karpat! Proszę mi powiedzieć, jak daleko od Jaremcza (chcemy się tam zatrzymać) znajduje się wieś Lumszory, jakim środkiem transportu można się tam dostać? Bardzo chciałbym odwiedzić Lumshory i zanurzyć się w kadzi z wodą mineralną, a potem w górskiej rzece! I jeszcze jedno pytanie: 1,5 roku temu odpoczywaliśmy w Jaremczach, wszystko nam się bardzo, bardzo podobało. W tym roku chcielibyśmy pojechać jeszcze raz, ale odwiedzić wycieczki, na których jeszcze nie byliśmy. Z proponowanych wycieczek odwiedziliśmy wcześniej: Kołomyję (Muzeum „Pysanki”), Muzeum Narodowych Instrumentów Muzycznych Romana Kumlyka, Bukowel, „Maniawski Skit”, „Centrum Europy”, słone jeziora Solotvino, wodospady „Guk” i „Manyavsky”, a zatem atrakcje, które spotkały się po drodze. Co jeszcze jest ciekawego, czego nie widzieliśmy?
13 lat wstecz  •  2 abonent 6 odpowiedzi
Turyści, którzy odwiedzili wieś Żdeniewo, proszę powiedzcie mi, kto organizuje wycieczki krajoznawcze ze wsi Żdenijewo, czy jest biuro podróży lub czy trzeba dowiedzieć się w pracowniach i pensjonatach, gdzie można cię zawieźć? Średni koszt takiej zorganizowanej wycieczki z przewodnikiem? Dzięki!
14 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Gdzie są wycieczki i ile to kosztuje?
15 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Proszę mi powiedzieć, które wycieczki z Jaremcza są lepsze? Jakie są średnie ceny i z którym biurem podróży lepiej się wybrać? Dzięki!
15 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już