Pytania o Republika CzeskaWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Republika Czeska
Czy możesz mi powiedzieć, czy w hotelu są wycieczki? A gdzie znajdę bardziej szczegółowe informacje na temat wycieczek w tym hotelu?
7 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Wiem, że Praga to bardzo piękne miasto z wieloma zabytkami. I rozumiem, że mamy bardzo mało czasu. Dlatego proszę o radę, jak wybrać najbardziej. A może lepiej odpocząć i po prostu napić się piwa w wolnym czasie?
8 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Witam miłośników biathlonu. Planuję pojechać na etap Pucharu Świata w Czechach. Zamierzam zamieszkać w Brnie i jechać na zawody w Novym Mesto na Morave (na stadion biathlonowy i narciarski). Kto ma doświadczenie i może ktoś wie - skąd w Brnie jest bezpośrednie połączenie ze stadionem Nove Mesto na Morave (myślę, że powinny być bezpośrednie przesiadki) - z góry jestem wdzięczny za wszelkie informacje.
9 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Dzień dobry! Chciałbym poznać opinię turystów, którzy już odwiedzili Czechy. W czerwcu jedziemy z młodym mężczyzną do Pragi na 9 nocy (okazuje się, że to pełne 8 dni). W Czechach po raz pierwszy, więc bardzo trudno jest dokonać wyboru na korzyść niektórych wycieczek terenowych. W tej chwili planujemy wycieczki: 1) Drezno i ​​Königstein 2) Morawski Kras i zamek Pernštejn 3) Czeski Kurumlow Wszystkie te wycieczki trwają cały dzień (11-12 godzin). Oznacza to, że w tych dniach Pragę będziemy mogli zobaczyć tylko wieczorem i nocą (jeśli starczy nam sił). Pytanie więc brzmi: czy warto planować tyle wycieczek, czy przynajmniej jedną z nich należy wykluczyć, żeby mieć czas na cieszenie się samą Pragą?
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Czy można dostać się bezpośrednio z Hotelu Pyramida przy Zamku Praskim na Rynek Starego Miasta "Pod Zegarem" i jak?
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
Od 1 grudnia jedziemy do Pragi na 8 dni.
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Wszystkie wycieczki rezerwowałem przez internet w tej agencji, płatność na miejscu, ceny w euro, zapłacę w euro lub koronach. Drodzy turyści, którzy uczestniczyli w wycieczkach z tej agencji, opowiedz nam, jak przewodnicy i ogólnie organizacja wszystkich wycieczek. Może ktoś podpowie lepszą agencję, bo i tak zapłaciłem pieniądze.
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Wszystkie wycieczki zaczynają się w Muzeum Narodowym wcześnie rano, jak się tam dostać jak najszybciej z hotelu Pyramida, obok Zamku Praskiego, ile czasu?
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Powiedz mi, czy warto go wziąć (wyjeżdżamy w połowie listopada)?
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 7 odpowiedzi
te, które pamiętasz najbardziej, najlepiej z rosyjskojęzycznym przewodnikiem. Podróżujemy razem przez 7 dni. W listopadzie. Grzebałem na forach, gdy byłem zainteresowany wycieczką krajoznawczą, do Karlowych Warów na 1 dzień i do Bawarii na 2 dni (która była w listopadzie, podziel się wrażeniami).
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Jeśli przyjedziesz na 1 dzień do Karlowych Warów, gdzie możesz popływać w źródle termalnym? Ile to kosztuje?
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Nie rozumiem przejażdżek: jeśli podróżujesz tam i z powrotem przez cały dzień w transporcie, jak długo je kupić? Jak zapamiętać, ile czasu zostało na nim? Ogólnie proszę wyjaśnić bardziej szczegółowo
11 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Gdzie są „śpiewające” fontanny? Jaka jest cena? O ktorej to się zaczyna?
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Zaproponowali wycieczkę dla 3 osób dorosłych z 4 wycieczkami: 2 przeglądy, Wiedeń, Drezno - za 180 USD. droższe niż bez wycieczek. Czy warto wziąć? Chciałbym przynajmniej w przybliżeniu poznać ceny wycieczek z hotelu do Wiednia, Drezna.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Powiedz mi, będziemy w Brnie dokładnie za 3 godziny. Dojeżdżamy do stacji kolejowej, z niej wyjeżdżamy. Od 10.20 do 13.20. Jak zaplanować trasę, aby zorientować się w głównych zabytkach miasta, nie spóźnić się na pociąg i nadal coś przekąsić? Przeczytałam, że w mieście wszystko jest zwarte i głównych miejsc jest niewiele. - Kościół Piotra i Pawła - Ratusz Staromiejski - Plac Wolności - Zielony rynek - Klasztor Kapucynów - Kościół Jakuba - Spielberg Czy można to zrobić? Będę bardzo wdzięczny.
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
5 lat temu przewodnik touroperatora Arteks 94, Jurij Batushan, przeszedł na emeryturę z turystyki. Od tego czasu nikt nic o nim nie wiedział. Wielu turystów i biur podróży próbowało dowiedzieć się, gdzie on jest? Ale przez cały ten czas nie odpowiedzi lub informacje o nim Wydawało się, że ta „zagadka” pozostanie „nierozwiązana” :) I tak, 1 kwietnia :) 2013, na różnych forach podróżniczych i wielu bezpośrednio na osobistą pocztę, pojawiły się „tajemnicze” linki do osobistej strony przewodnik Yuri Batushan na facebooku. Kto wie co to jest? Kampania PR "jakiegoś" biura podróży, rysunek Prima Aprilis, czy legendarny przewodnik naprawdę powraca? Yuri proszę, jeśli czytasz to pytanie - odpowiedz osobiście, rozsiewaj pogłoski! Bardzo wielu wciąż pamięta twoje wycieczki i zasługuje na bezpośrednią odpowiedź! Pozdrawiam, Ciekawski Turysta, "gaper" :)
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Bardziej interesują nas wycieczki z Lazne do Niemiec-Szwajcarii, które autobusy ile kosztują i co zabrać ze sobą z ubrania (tam są jeszcze fajne góry)
11 lat wstecz  •  2 abonent 16 odpowiedzi
W Pradze będziemy od 11 do 15.02.13. Chciałbym wybrać się na wycieczkę do browaru Kozel lub do Pilzna. Gdzie mogę kupić? Jaka jest cena? Albo jak się tam dostać? Z góry dziękuję za radę.
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Co ty, jako naoczny świadek, radzisz odwiedzić w kraju, aby uzupełnić swoje wrażenia (marzec)! Rozważę wszystkie oferty! W ciągu tygodnia chcę dużo zobaczyć, żeby dni były zajęte.
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 25 odpowiedzi
Jestem zainteresowany wycieczką grupową ONE DAY z Pragi do zamku Neuschwanstein. Czy ktoś zna biura podróży w Pradze, które organizują takie wycieczki?
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Ile będzie kosztować i ile czasu zajmie podróż z Pragi do Wiednia.....
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Dzień dobry. Będziemy w Pradze pod koniec września 2012 roku. Mój mąż chce jeździć po miejscach bohaterów powieści Haska. Czy ktoś podróżował? pomóc zaplanować trasę lub dołączyć do wycieczki grupowej. Biuro podróży zaoferowało nam tylko indywidualną wycieczkę około 350 euro za 2. Ale to za drogie
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Doradzę: przewodnik, wycieczki .... lub coś innego!
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Cześć! Jadę do Pragi, doradzę czy warto jechać do Drezna? Co oferuje ta wycieczka? Z góry dziękujemy!
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Dzień dobry, weterani. Jak mogę samodzielnie jeździć na wycieczki (komunikacją miejską) i ile to będzie kosztować?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Wycieczka trwa 2 dni
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
W lecie planuję wyjazd do Czech (nie z biletem). Czego potrzebujesz, aby dostać się do stanu. organy, zobaczyć jak wszystko działa, zrobić zdjęcia? Czy to możliwe?
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Wszystkie te wycieczki oferowane są za dodatkową opłatą!Czy warto jechać na wszystko?Co wybrać?A może lepiej pospacerować po Pradze na własną rękę?
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już