Pytania o IzraelWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Izrael
Witam, czy z Twojego hotelu jest wycieczka do Jerozolimy na 2 dni? Jej koszt? Dzięki.
7 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Myślałem, że zabiorą mnie tam znajomi i są wierzący, więc nie mogą jeździć w soboty.
8 lat wstecz  •  10 subskrybenci 10 odpowiedzi
Cześć! Lecimy do Izraela, przylatujemy w piątek wcześnie rano. Chcemy odwiedzić Jerozolimę. Wiem, że szabat zaczyna się w piątki. Czy wycieczki są dostępne w tej chwili? Czy atrakcje są otwarte? Podziel się swoim doświadczeniem :)
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 3 odpowiedź
W październiku jadę do Izraela. Czy będę mógł stamtąd wybrać się na wycieczkę na Cypr? A jak najlepiej to zrobić?
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Czy w związku z obecną sytuacją militarną w Izraelu są jakieś wycieczki z Ejlatu do Jerozolimy? Z góry dzięki za odpowiedź
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
gdzie najlepiej kupić wycieczki po Morzu Martwym?
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 11 odpowiedzi
Powiedz mi, proszę, Lub tym, którzy odpoczywali w samym Izraelu, lub tym, którzy wybrali się tam na wycieczkę z Egiptu pod koniec stycznia: Czy muszę zabrać ze sobą parasol przed deszczem? Jak ciepło się ubrać? Kurtka czy sweter? Na stronach widzę, że woda w Morzu Martwym jest ciepła, a temp. powietrze 13-17. Czy to naprawdę? A czy o tej porze w Jerozolimie jest zimno? Jak się tam ubrać? (Mówię o tym, żeby nie marznąć, ale też nie nosić za dużo, a nie o szaliku na głowie itp.)
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 9 odpowiedzi
Witam. Interesuje Cię koszt zwiedzania Morza Martwego i możliwość spędzenia nad nim 2 dni.Ile to może kosztować? Dzięki.
10 lat wstecz  •  8 subskrybenci 12 odpowiedzi
Pod koniec grudnia lecimy do Izraela. Z własnego doświadczenia doradzam dobrego przewodnika od Herzliya
10 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Kto wie, jaka jest pogoda w listopadzie? I w ogóle, co kupić, a czego nie..?
11 lat wstecz  •  4 abonent 2 odpowiedź
Jaki transport jest możliwy i jak długo to zajmie
11 lat wstecz  •  1 abonent 3 odpowiedź
Wycieczki pielgrzymkowe
11 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
W czasie majowych wakacji jest wiele dni wolnych. Chciałbym odwiedzić Ścianę Płaczu (Izrael) i jednocześnie odpocząć nad morzem. Doradzić, gdzie lepiej jechać - do Egiptu, a stamtąd do Izraela, czy bezpośrednio do Izraela? Patrząc na wycieczki do Izraela można odnieść wrażenie, że cały dzień spędzimy w autobusie, nie odpoczywając na morzu. Jeśli spojrzysz na wycieczkę z Egiptu - piszą bardzo trudną wycieczkę... Doradzę doświadczonym - gdzie lepiej jechać? Jaka jest obecnie pogoda w Izraelu?
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
Czy w tych krajach można kupić wycieczki z przewodnikiem po rosyjsku w pobliżu portu morskiego w tych krajach?Rejs bez grupy rosyjskiej - z tego powodu wycieczki nie są sprzedawane w biurze podróży, a wycieczki w języku rosyjskim nie będą sprzedawane na statku.
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Proszę mi powiedzieć, czy na jakichś wycieczkach w Izraelu jest jedzenie.Czy obiad jest wliczony w cenę tych wycieczek.
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
Przyjeżdżam na wakacje 26 sierpnia w tym hotelu. Chciałbym odwiedzić Jerozolimę. Kiedy następna trasa koncertowa i ile to kosztuje? Jak mogę zapisać się na tę wycieczkę?
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Wycieczka do Izraela jest oferowana od 26 września na 8 dni ze znaczną zniżką.Czy jest tu haczyk? 1 października to święto Sukot, czy ta uroczystość wpłynie na wycieczki i wycieczki po kraju? Nie chcę zostać w hotelu. W pozostałych terminach nie ma zniżek. Z góry dziękuję za twoje odpowiedzi.
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
W poniedziałek docieramy do Netanyi w nocy i chcielibyśmy od razu ruszyć na szlak. dzień rano zarezerwować wycieczkę, a pierwszego dnia wystarczy poszukać lokalnych biur podróży.
12 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Witam, jadę do Netanyi tylko na tydzień, już ułożyłem sobie mniej więcej program wycieczek i nie mogę się zdecydować na wybór takich wycieczek (wszystkie tego samego dnia) : Rezerwat Przyrody Ein Gedi, mini Izrael, Hamat Gader, Jeziora Sachne.
12 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Czy można podróżować po Ziemi Obiecanej bez znajomości języka i bez kontaktu z biurami podróży? że tak powiem, dzikus
12 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
W czasie świąt Bożego Narodzenia odpocznę w Egipcie. Chcę pojechać na wycieczkę do Izraela. Czy w tym czasie ludzie pływają w Morzu Martwym? Jaka jest temperatura wody? Jeśli autobus z Sharm El Sheikh odjeżdża o 23.00 - o której godzinie będzie nad morzem?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Podaj mi stronę, na której możesz kupić niedrogi bilet lotniczy. Oraz stronę, na której można zarezerwować tani hotel w Jerozolimie i Tel Awiwie
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 14 odpowiedzi
Potrzebujesz przewodnika, aby zorganizować indywidualną wycieczkę z Ejlatu do Jerozolimy. Cena pytania? Okres od 01.05 do 11.05.2011
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
proszę powiedz mi, jak samodzielnie dostać się z Netanya z Netanya do Tel Awiwu.
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
7 grudnia to moje urodziny. Chcę połączyć program edukacyjny z wakacjami na plaży, czy to możliwe i ile to kosztuje? Mieszkam w Kijowie, więc czekam na odpowiedzi o cenie emisji w USD lub EURO.Dziękuję za zrozumienie!
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już