Pytania o IndieBiura podróży i operatorzy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Indie
GOA w listopadzie Jak tanio dostać się z Kijowa?
7 lat wstecz  •  7 subskrybenci 12 odpowiedzi
Biuro podróży Vival tour Odessa, Grecheskaya 22 - menedżer biletów lotniczych Bojko Galina sprzedał niekompletny pakiet dokumentów podróży, co spowodowało szkody materialne u jej klienta. Kierownictwo nie odpowiada na skargi.
10 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Nie mogę się zdecydować na wakacje w lutym? Gdzie jest najciekawsza i najpiękniejsza przyroda? Gdzie najlepiej podróżować z 7-latkiem? Wycieczki i wakacje na plaży są wymagane.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 13 odpowiedzi
Co wybrać w Indiach na Ukrainie?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Powiedz mi, dlaczego nie ma wycieczek do Kalkuty z Kijowa?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
potrzebuje porady
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Planuję odwiedzić Indie (po raz pierwszy). Powiedz mi proszę, inteligentny touroperator: chciałem, żeby wszystko było na w miarę dobrym poziomie (lider grupy, przewodnicy, dobór hoteli, różne kwestie organizacyjne). Planuję trasę „Złoty Trójkąt + Goa” w styczniu 2013. I oświecić, jeśli to możliwe, o średnim koszcie takich wycieczek. Chciałbym mieszkać w normalnych hotelach (z wodą, toaletą, prysznicem) w normalnych cenach. Ciekawa jest też kwestia samodzielnej organizacji takiej wycieczki. Jak trudno jest to zrobić (szczególnie martwię się o otwarcie wizy, ponieważ jest wiele miast, a zatem również hoteli, znalezienie towarzysza podróży na taką wycieczkę (proszę mi opowiedzieć o ukraińskich stronach, w których można znaleźć towarzyszów podróży i jak działają )). Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi. Z góry dziękuję wszystkim, którzy odpowiedzieli za zrozumienie
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 19 odpowiedzi
Chłopaki, którzy odpoczywali w Kerali, mówią mi, czy są loty bezpośrednie (bez przesiadek) i który touroperator oferuje takie wycieczki. Nie mogę tego znaleźć (((
12 lat wstecz  •  2 abonent Bez odpowiedzi
powiedz mi proszę, ile będzie kosztować wycieczka dla 2 osób do Goa z Kijowa? A może lepiej na Sri Lankę? który ośrodek wybrać? czy bardziej polegamy na wakacjach na plaży? dni? nie kapryśne, po prostu naprawdę chcę iść
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Naprawdę chcę jechać do Indii lub Sri Lanki, czy możesz coś polecić.Nie wyobrażam sobie nawet, ile potrzebuję pieniędzy, ale naprawdę chcę ...
12 lat wstecz  •  4 abonent 15 odpowiedzi
Zebraliśmy się w GOA. Powiedz, z której części GOA taniej jest wybrać się na wycieczki. Wolimy mobilne wakacje niż plażowe. Z góry dziękuję wszystkim.
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już