Pytania o PolskaBiura podróży i operatorzy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Polska
Szukasz ciekawej niedrogiej wycieczki narciarskiej. Ciekawą opcją jest „Naryla” z wyjazdem ze Lwowa: 4 dni Zakopane, 4 dni Austria. Kto zajmował się organizatorem wycieczek „Fortune”, powiedz mi, jaka jest wiarygodność. A może też tych, którzy zatrzymali się w pensjonacie Astoria, interesują się warunkami mieszkaniowymi, obecnością sauny, a co najważniejsze, jak dostać się do normalnych (nie dziecięcych) wind (informacje w internecie są minimalne).
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Ind.tour - drogie. W Polsce nie ma znajomych do zaproszenia, jakie są inne sposoby? Bardzo chcę odwiedzić, pamiętaj - mieszkałem tam jako dziecko.
14 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Chcę jechać do Polski na tydzień, nie wiem od czego zacząć. Chcę spacerować po mieście, chodzić na wycieczki. Powiedz mi, gdzie lepiej zatrzymać się w Krakowie czy Warszawie. Reszta nie jest dzikusem. Czy są takie wycieczki? Przejrzałem w internecie ofertę wielu miast i krajów na raz.
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 12 odpowiedzi
Pytanie do ekspertów, powiedz mi rzetelnego partnera w Europie - Polska, Czechy, Francja.Jak bezpiecznie wysyłać klientów bez oszukiwania. Słyszałem, że wiele rzeczy poszło nie tak.
15 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Czy można teraz otworzyć wizę do Polski?Może turystyczną?Zarejestrowana w Jewpatorii Krymu.Bardzo pilnie potrzebna na 2 dni w Polsce.
15 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Pokój 3-osobowy Wyżywienie: śniadanie, obiadokolacja. Cena £?
15 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Napisz opinię o swoich wakacjach w Polsce.
17 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już