Pytania o IzraelBiura podróży i operatorzy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Izrael
Nie mogę znaleźć żadnych opinii o tym biurze podróży, proszę o pomoc.
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 15 odpowiedzi
Tylko z własnego doświadczenia proszę
10 lat wstecz  •  8 subskrybenci 40 odpowiedzi
Pojechałem już do Izraela. Trasa została nazwana „Wprowadzenie”. Pojechałem na tę wycieczkę z przyjacielem, ponieważ. mój mąż nie przeżył. Teraz chcemy razem z nim jechać nad morze, myślę jak połączyć Ejlat i miejsca święte. Czy ktoś podróżował do Jerozolimy z Ejlatu?
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
Ogólnie rzecz biorąc, historia jest taka, rozważałem opcje wycieczek z 2 biur podróży, a następnie otrzymuję ofertę od trzeciej firmy, której cena jest o około 600 USD tańsza niż inne oferty. Firmy, z którymi wcześniej negocjowałem, stwierdzają, że nie są to realne ceny biletów ani wybranych hoteli. Czy możesz ocenić program wycieczki i ceny? To jest prawdziwe? Całkowity koszt to 2779. I zaproponowano mi koszt 2580! Tak mówisz? Okres pobytu 08.05 - 19.05 08.05 Lot Moskwa-Ben Gurion 1 bilet - 202 usd / drugi bilet - 243 usd = 445 usd 19.05 Lot Ejlat - Moskwa 190 usd za osobę = 380 usd dla dwojga Zakwaterowanie w Netanya ginot yam 3* 6 nocy, 47 USD za osobę za noc * na 6 nocy * 2 osoby = 564 USD
11 lat wstecz  •  4 abonent 8 odpowiedzi
Dzień dobry. Chcę zarezerwować wycieczkę w biurze podróży Israel Online, które współpracuje z operatorem Fleurtur http://www.fleur-tour.ru/ W tym samym czasie znalazłem jeszcze kilka firm, które pod różnymi nazwami: Royal Israel, Shalom Travel znajdują się w tym samym biurze operatora Flertur, przy Potapovsky per., 8 s. 2, biuro 101 Czy to powinno być podejrzane? Nie znalazłem żadnych opinii w Internecie, cena wycieczki jest dość atrakcyjna. Jak się zabezpieczyć, jakie pytania należy zadać firmie przy podpisywaniu umowy, jakie dokumenty zadać. Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź. Nie jestem doświadczonym podróżnikiem. Pozdrawiam, Olga
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Dzień dobry! Powiedz mi, jaka jest cena tanich wycieczek do Izraela? Lub czysto pielgrzymki lub z firmą turystyczną, ale celem jest odwiedzanie świętych miejsc. O której jest najfajniejsza pogoda? Wyjazd z Kijowa. Dziękuje za wszystko.
11 lat wstecz  •  12 subskrybenci 31 odpowiedź
Jedziemy z mężem.Chciałabym udać się na wycieczkę krajoznawczą z dobrym hotelem
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Chcemy polecieć w maju 2012 emeryci do Izraela (Netanja) na wycieczkę krajoznawczą, ale nie wiemy, którego touroperatora wybrać, aby z bogatym programem wycieczek i niedrogo Z góry dziękuję
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Drodzy podróżnicy, na których stronach można znaleźć tanie bilety Kijów-Tel Awiw na początek grudnia. Z góry dziękuję za twoje odpowiedzi.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Prosimy o poinformowanie niezawodnego ukraińskiego touroperatora w Izraelu.
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
To znaczy, czy naprawdę można zaoszczędzić pieniądze, jeśli sam latasz, rezerwujesz hotel lub wynajmujesz mieszkanie? PS i jak niebezpieczny jest Izrael? inaczej, na szczęście, planujemy jechać, a w mediach roi się od doniesień o atakach terrorystycznych :(
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Kto wie, z jakich agencji w Odessie można pojechać do Izraela? Czy można samodzielnie wyrobić wizę, kupić bilet lotniczy i po przylocie osiedlić się już w wybranym wcześniej hotelu. To będzie tańsze? Znam Izrael, znam hebrajski. Mieszkałem tam przez kilka lat w pracy, ale jako turysta nigdy tam nie jeździłem, aby odpocząć. Jakie są wskazówki i triki? Bardziej interesuje mnie Ejlat. Lora1 jest offline Dodaj recenzję dla Lora1 Narzekaj na ten post Edytuj/usuń posty
15 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
co to za przyzwoity hotel w Ejlacie. Jak turecki 5*, z all inclusive lub coś podobnego.
15 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Zainteresowany ceną all inclusive.
15 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Jedziemy nad Morze Martwe, był problem z wyborem biura podróży, proszę powiedz mi rzetelnego touroperatora w Moskwie, z góry dziękuję.
15 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Chciałbym przejść do Elite. I dowiedz się, jak to jest w ogóle.(O drogie tanie)
16 lat wstecz  •  brak subskrybentów 4 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już