Pytania o CyprBiura podróży i operatorzy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Cypr
Zaznajomiony z Cyprem, zaznajomiony z dołączeniem. Oddzielnie wszystko jest w porządku, razem nie próbowaliśmy.
6 lat wstecz  •  8 subskrybenci 9 odpowiedzi
8 lat wstecz  •  17 subskrybenci 36 odpowiedzi
Po raz pierwszy chcemy odpocząć na Cyprze. Jest nas dwoje - mama i dorosły syn. Nigdy nie byłem tam.
9 lat wstecz  •  9 subskrybenci 8 odpowiedzi
Po raz pierwszy zgłosiłem się do Eden City, namówili mnie na opłacenie noclegu w apartamentach T-0, wątpię w słuszność wyboru. Zaoferuj, że nie będziesz płacić za jedzenie. Prywatny przewodnik??? Czy warto? Jeśli ktoś korzystał już z usług tego agenta, prosimy o odpowiedź. Dzięki!!
9 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
W tym roku postanowiliśmy pojechać na Cypr (czyli na Cypr - po raz pierwszy), czas wyjazdu to koniec kwietnia - początek maja. Niektórzy touroperatorzy ustalili już ceny, ale ponieważ Nigdy tam nie byłem, nie wiem, jakie są ceny, czy to normalny poziom cenowy, czy wysoki. Powiedz mi, w jakiej cenie wycieczkę dla 2 osób dorosłych na 7 dni z niepełnym wyżywieniem można uznać za realną. Rozumiem, że ciężko powiedzieć w rublach, ale przynajmniej w euro (lub dolarach)?
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Dzień dobry. Polecić ukraińskich operatorów, którzy mogą wysłać Cię na odpoczynek na Cyprze Północnym?
9 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Proszę, Zainteresowany ceną wycieczki: bilet dla samolot z lotniska w Rydze - transport z lotniska Limassol do hotelu Maria - nocleg w porcji na tydzień (czy jest jakieś jedzenie) - transport z hotelu na lotnisko - bilet lotniczy z powrotem.Opiera się na dwoje dorosłych i dziecko.Ale wróci z powrotem jedna osoba dorosła, a druga osoba dorosła i dziecko wyjdą z pokoju, ale nie odlecą, zostaną z przyjaciółmi w Ajia Napa.
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
otrzymano prośbę od turystów w bardzo rzadkim kierunku - Cypr Północny, proszę polecić touroperatora
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Kto poleciał z JoinUP do Ajia Napa przez Pafos? Jak długo trwa podróż z lotniska w Pafos do Ayia Napa; z Zhulyan-Kijów na Cypr?
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 8 odpowiedzi
Witam, powiedz mi, kto ostatnio poleciał na Cypr a/c UIA z Kijowa - jak oni są z punktualnością, loty nie są opóźnione? Czytam negatywne opinie o UIA, bardzo częstych opóźnieniach lotów. Nie chciałbym spędzić 12 godzin na lotnisku.
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 20 odpowiedzi
Zgubiłem się przy wyborze biura podróży współpracującego z kierunkiem Cypru! Kto latał, powiedz mi, proszę! Z góry dziękuję!)
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 9 odpowiedzi
Kto poleciał z Joint Up do Protaros przez Pafos. Czy były jakieś problemy i jak długo trwa podróż z lotniska w Pafos do Protaros?
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Wiem, że News Travel i TPG.Może ktoś inny? Zainteresowany wycieczką z lotem w czerwcu m-tse.
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 22 odpowiedź
Jeszcze raz błagam, powiedz mi kto odpoczywał z formą Niki Traval jako firmy? odpoczywaliśmy z Natalie Tours, organizacja była nieco rozczarowująca... Dzięki za odpowiedzi.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Jadę na Cypr, gospodarz Niki travel, który odpoczywał z nią, podziel się wrażeniami.W Internecie nie ma informacji.Wiem, że wiodąca firma Bibleoglobus Natalie Tours martwi się.Dzięki za odpowiedzi
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Chcemy pojechać na miesiąc miodowy z moim przyszłym mężem… ale po wydatkach na ślub będzie to trudne, więc szukam demokratycznego touroperatora! Proszę doradź.
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Czy teraz opłaca się rezerwować na drugą połowę czerwca?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
doradzić jaki ośrodek wybrać na Cyprze we wrześniu-początku października? żeby morze było blisko hotelu, plaża jest piaszczysta
14 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Chcemy jechać i nie wiemy, dokąd jedziemy po raz pierwszy? Czy potrzebuję Schengen?Mi z Kijowa.
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Aby wszystko było w porządku...
15 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Odpoczywaliśmy kilka razy w Turcji podczas trasy koncertowej Natalie, wszystko wydaje się być w porządku. Koledzy żony w zeszłym roku podróżowali w ramach programu „Odpoczynek z dziećmi”, tym samym biurze. Oni to lubili. Specjalnie dla dzieci. Tam piraci, skarby, sekretne mapy. Ogólnie mówią, że zaraza. W tym roku proponują współpracę i wspólne wyjazdy. Jesteśmy gotowi spróbować, ale Grecja jest dla mnie jakoś ładniejsza. Wszyscy znają Greków, ale co to za Cypr? Chociaż oczywiście, jeśli firma jest jedna i jest dobra w jednym miejscu, to w innym jest również biznesem sieciowym. Ale ja
15 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Chciałbym kontynuować. rok na początku czerwca. Pierwszy raz na Cyprze. Jeśli wynajmujesz hotel 3+ lub 4+ na 10-12 dni, ile możesz zapłacić za 2 osoby dorosłe? i czy warto kupić miesiąc na 2-3 wycieczki?
16 lat wstecz  •  1 abonent 5 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już