Pytania o AustriaBiura podróży i operatorzy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Austria
Byłem już pewien, że kupię trasę „Hungarian Chardash” przez trasę Accord, ale po przeczytaniu wielu negatywnych recenzji i zmianie zdania. Czy naprawdę wszystko jest takie złe? Czy jest źle tylko z innymi krajami (np. Holandia, Francja)? Rok temu moja babcia pojechała na tę trasę i wszystko było w porządku.
5 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Chcę zobaczyć Wiedeń. Data w okresie od 25.07 do 05.08 2014
10 lat wstecz  •  4 abonent 2 odpowiedź
oczywiście poszedłbym jak dzikus gdybym mieszkał bliżej zachodu.Może ktoś zakotwiczy, na zwiad.
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Podziel się tam, gdzie jest mniej ludzi, cichsza, cieplejsza woda i hotel z własną plażą? Jaka jest najlepsza wycieczka?
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Szukam niedrogiej wycieczki narciarskiej. Ciekawą opcją jest „Naryla” z wyjazdem ze Lwowa: 4 dni Zakopane, 4 dni Austria. Kto zajmował się organizatorem wycieczek „Fortune”, powiedz mi, jaka jest wiarygodność. A może ktoś, kto nocował w hotelu Post 4*, położonym w Fusha koło Kaprun, interesuje się warunkami mieszkalnymi, obecnością sauny, a co najważniejsze, jak dojechać do wyciągów narciarskich (minimalne informacje w internecie) .
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Firmy 1001tour Krasnodar nie są w żadnej ocenie, może to bańka mydlana?
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Chciałbym odwiedzić Europę w wigilię Bożego Narodzenia. Niestety na rynku turystycznym w Austrii - Niemczech praktycznie nie ma ciekawych programów wycieczek. A jeśli już się pojawią (np. „Alpine Suite” w „Feerie”), to wiążą się z poważnymi trudnościami w uzyskaniu wizy i ostatecznie wycieczki po prostu się nie odbyły. Dlatego szukałem w tym celu trasy „Zwiedzanie bajki: Czechy – Niemcy – Austria” z „Accord”. Przyciąga rozsądną cenę, względną łatwość otwarcia wizy, bogaty program
15 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Może ktoś już tam był. Jakie wrażenie? I ogólnie powiedz mi dobrego touroperatora w Austrii.
15 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już