Pytania o KarpatyBiura podróży i operatorzy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Karpaty
Cześć! Jadę pod koniec kwietnia do Lwowa, potem do Iwano-Frankiwska. Chciałabym mieszkać w górach wyżej i nie było samochodów, żeby było czyste powietrze, bo. Mam alergię na kwiaty brzozy. Najważniejsze, żeby było czysto, bez śmieci, nie ma wielu ludzi, ale jednocześnie było kilka restauracji i kawiarni, a wieczorem pogadać z kimś z turystów, inaczej jadę sam, ja” m 23, wiesz. Hotel lub lepiej prywatny dom z udogodnieniami, no cóż, do 250 UAH dziennie, najlepiej ze śniadaniem. Czy to naprawdę wszystko?!)) Z góry dziękuję!
11 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Witam turyści :) We wrześniu zebraliśmy się z mężem po raz pierwszy w Karpaty, interesuje nas odpoczynek gdzieś nad jeziorem, w lesie, w drewnianym domku.Proszę powiedzieć czy są takie wakacje ? Z góry dziękuję.
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Podróż od pasieki do pasieki w Karpatach i Zakarpaciu z degustacją różnych rodzajów miodu i produktów pszczelich, a także zapoznanie się z życiem pszczoły i pszczelarza, z leczniczymi metodami leczenia pszczół (apiterapia). Podróżując z możliwością doświadczenia prawdziwej czystości natury, bo pszczoła jest jej prawdziwym wyznacznikiem, wspinaj się wysoko w góry i spaceruj z wiosłem w dłoniach wzdłuż górskiego piękna rzeki. Tisse. Wszystko w jednej trasie "ApiMandra", której istnienie zależy od Twojej odpowiedzi... 1. Jestem na taką wycieczkę. 2. nie obchodzi mnie to 3. Przeciw, nie zainteresowany. ======================================== Trasa rodzi się tutaj: http://apimandry.at.ua Zacznijmy od TurPRAVDA.
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy ktoś spędzał wakacje w Sławsku w tych domkach? Jak się masz? Ogrzewanie, ciepła woda, odległość do zjazdów? Plusy i minusy.
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
gdzie mogę zobaczyć ceny pokoi, czyli ile kosztuje standard 2-osobowy, junior suite, apartament i wyżywienie oraz czy trzeba rezerwować pokoje z wyprzedzeniem
14 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
wybierz wycieczkę
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Myślimy o zostaniu w Jaremczach przez tydzień, a potem pojechaniu do Szeszor nad wodospad! Jak dojechać bez samochodu???
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Jaremcze czy Tatarzy??? Gdzie lepiej pojechać z małym (1 letnim) dzieckiem: Jaremcze czy Tatarów ??? Chcę pięknej przyrody, spacerów po górach i kąpieli w rzece, na której brzegach mieszkam. Gdzie jest najlepsze miejsce??? Jestem za aktywnością na świeżym powietrzu (w miarę moich możliwości). Być jak, a nie siedzieć w domu. Nie mogę wziąć udziału w wycieczce...
14 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Chcę zamówić tygodniowy wyjazd do Karpat w tej firmie, ale nie wiem nic o jej rzetelności
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Witam wszystkich. Latem istnieje chęć podróżowania do Karpat samochodem. Chciałbym, żeby hotel (lub jakiś dom) znajdował się w górach lub blisko nich; aby las, w którym można iść na grzyby i jagody; rzeka. I oczywiście niezbyt drogie. Generalnie „cywilizacji” nie było zbyt wiele. Czy możesz mi powiedzieć, kto to jest. Dzięki.
14 lat wstecz  •  10 subskrybenci 11 odpowiedzi
Wolę komunikować się bezpośrednio z hotelem
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Święta Nowego Roku chciałbym spędzić w Karpatach! Podziel się wrażeniami i informacjami o trasie... może ktoś był w Kołomyi... z jakiegoś powodu tam ciągnie))))
15 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Interesuje się tym pytanie, z którym moskiewskim biurem podróży Yaremche Club-Hotel współpracuje bezpośrednio, bez pośredników ???
15 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Zrelaksuj się ze wszystkimi udogodnieniami nad jeziorami
15 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Chcemy odpocząć z mężem, ale niewiele wędrować, zwiedzając Zakarpacie
15 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Proszę mi powiedzieć normalną rosyjską firmę, gdzie można kupić bilet do sanatorium „Karpaty” Zakarpacie? Musisz go kupić w Rosji i za rosyjskie ruble. Tak więc rada, aby „kupować w samym sanatorium” nie jest potrzebna. Z góry dziękuję.
15 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
wybrać biuro podróży w Karpatach
15 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już