Pytania o WęgryBiura podróży i operatorzy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Węgry
Doświadczonych turystów proszę o poradę, kto pojechał do Europy iz jakim touroperatorem, aby nie było codziennie wielogodzinnych podróży z miasta do miasta typu „Europa z okna autobusu”
7 lat wstecz  •  11 subskrybenci 39 odpowiedzi
Подскажите пожалуйста стоит ли ехать в Будапешт на несколько дней и зимой? Интересуют цены - требуется бюджетный отдых. Нужна семта всего: виза, отель и прочее... Возможно ли заказать отель (не больше 3) самотстоятельно (знаю где дешевые билеты на самолет)? Как с ними объясняться, если английский не родной! :) Можно ли найти гида рускоязычного самостоятельно на месте? Стоит ли вообще затевать самостоятельный визит или искать тур?
10 lat wstecz  •  2 abonent 5 odpowiedzi
co oznacza wycieczka prywatna dla dwojga (samolotem) do Budapesztu? Czy wycieczka jest wykonywana indywidualnie?
10 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Powiedz mi touroperatora na Węgrzech, w Kijowie, zainteresowanego wycieczką lotniczą do Budapesztu, na 5 dni, z Kijowa
11 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Kto odwiedził, dzielą się doświadczeniem. Pamiętaj, aby zarezerwować z wyprzedzeniem, w przeciwnym razie możesz się tam dostać. Wydaje się, że jest tam kawiarnia.
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
które biuro podróży może udzielić informacji itp. uzyskać 100% wizę na Węgry na wycieczkę autobusową - stan wyjątkowy i niewielką oficjalną pensję
14 lat wstecz  •  7 subskrybenci 18 odpowiedzi
Nie mogę znaleźć recenzji w żadnej witrynie!
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Mój mąż wyjeżdża służbowo do Budapesztu w dniach 7-11 października. Ja też chcę jechać, ale potrzebuję wizy. Rozważam wycieczki lotnicze, ponieważ. Autobusy jadą galopem po Europie, ale ja potrzebuję tylko Budapesztu. Czy można zarezerwować hotel i uzyskać wizę? Jeśli chodzi o wycieczki krajoznawcze, to prawda, że ​​wszystkim zabiera się paszporty i nigdzie nie można jechać bez grupy? Ogólnie, jakie są opcje od 7-8 do 11 października? Potrzebuję wolnej soboty i żebym przynajmniej wieczorem mogła opuścić grupę. Jeśli z wycieczkami, to świetnie!
15 lat wstecz  •  5 subskrybenci 12 odpowiedzi
Chciałbym mieć cały czas mojego pobytu w Budapeszcie i tylko stamtąd jeździć na wycieczki.
15 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
pensja około 1500 hrywien średnia za 6 pensja to około 1500 hrywien średnia za 6 miesięcy a konto bankowe to 12200 hrywien
15 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
dory day prosze powiedz, ze mieszkam na UKRAINIE WKIJÓW w zeszłym roku z bardzo dobrą pensją Wyjechałem pierwszy raz za granicę do Czech, Niemiec i Austrii autobusem minął rok i bardzo chciałem pokonać we Francji przez Węgry I znalazł odpowiednią wycieczkę, ale wszystko sprowadza się do tego, że pensja w porównaniu do zeszłego roku spadła o połowę.Masz konto w banku?Jakie jest prawdopodobieństwo, że mogą odmówić wizy?
15 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Panowie, czy ktoś podróżował na Węgry z tym touroperatorem?
15 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Zainteresowany 8-10-dniową wycieczką po Węgrzech-Austrii, z przystankiem w Wiedniu na 2 dni.
15 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
zamierzam isć..
16 lat wstecz  •  brak subskrybentów 12 odpowiedzi
Chcę pojechać na Węgry na Nowy Rok.Powiedz mi biuro podróży lub touroperator.(Kijów)
17 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Chcę pojechać na Węgry na Nowy Rok, doradzam dobre biuro podróży.
17 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
którzy odpoczywali na Węgrzech z Accord-Tour lub innych oper.Pomóż w wyborze. Którą wycieczkę lepiej wybrać. Chcę zostać 10 dni. A agencja stwierdziła, że ​​to za dużo. Podobała mi się wycieczka „raz na Węgrzech” lub „węgierski sen” DZIĘKI
17 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Pojechałem do Czech z Natalie Voyage, nie podobała mi się wycieczka, a opinie od nich o Węgrzech nie były zbyt dobre. Doradź, którą wycieczkę wybrać i cechy wakacji. Po służbie, obyczajach, ile pieniądze do zabrania ze sobą, co można przywieźć na pamiątkę. Podziel się, kto wie! PROSZĘ!!!
17 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Pod koniec września wybieram się na Węgry. Powiedz mi, jaka jest tam pogoda w tym czasie, jakie miejsca warto odwiedzić w pierwszej kolejności, a jeśli ktoś pojechał z lwowską firmą, którą? A potem nasi touroperatorzy mówią jedno, ale w rezultacie wszystko wygląda inaczej! Z góry dziękuję!
17 lat wstecz  •  1 abonent 5 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już