Pytania o Sri LankaBiura podróży i operatorzy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Sri Lanka
Powiedz mi, czy teraz ma sens rezerwowanie wycieczki na listopad? A może jeszcze czekasz na gorące wycieczki?
7 lat wstecz  •  12 subskrybenci 18 odpowiedzi
Na Sri Lankę jedziemy na początku sierpnia. Znajomi polecają Dikwella. Mąż lubi nurkować, więc pożądane jest, abyś mógł pływać w oceanie. Powiedz mi, do którego regionu się udać? A gdzie są najlepsze miejsca do nurkowania?
9 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
sytuacja - siostra proponuje, że pojedzie tam bez rezerwacji w ogóle, widzicie, słyszała, że ​​można wziąć taksówkę lub samochód z kierowcą zaraz na lotnisku do wynajęcia na całą podróż. a sam kierowca powie Ci gdzie jest ciekawie i zawiezie Cię gdzie chcesz i zamieszka w pensjonatach o czym kierowca też Ci powie... osobiście to wszystko dla mnie bardzo głupie, jakoś nie jestem przyzwyczajony do takiej niepewności, więc proszę o rady i opinie, ale lepiej - z osobistych doświadczeń takich wyjazdów... (planujemy na styczeń-luty, po prostu wszystko trzeba wcześniej ustalić)))
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
za 22 z Doniecka za 2 posiłki 9 i 10 nocy 1 i 2 razy. jaką cenę dasz?
10 lat wstecz  •  9 subskrybenci 14 odpowiedzi
Dzień dobry! Powiedz mi proszę, z którą firmą turystyczną w Kijowie najlepiej skontaktować się w sprawie wycieczki na Sri Lankę, najlepiej na indywidualnym programie?
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
Wybrałem wycieczkę na Sri Lankę z Doniecka przez Dubaj z JOIN UP, ale podczas rezerwacji odwiedziono nas od tego touroperatora, powołując się na kilka negatywnych czynników. Chociaż byliśmy więcej niż zadowoleni ze wszystkiego. A cena i wyjazd. Ale jakie to przerażające. Tak, a znajomi, jak się okazało, cierpieli na nich w kwietniu z emiratami. Jutro zarezerwujemy wycieczkę po Kijowie. Przynajmniej są z Doniecka. Niewygodny. I koszt przelotu do Kijowa iz Kijowa. Może nie jest tak źle?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Kto wybrał się na połączoną, dobrze zorganizowaną wycieczkę po Sri Lance zimą, powiedz mi, od kogo kupić wycieczkę i ile to kosztowało? Jesteśmy z Kijowa, jedzie grupa 10 osób.
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Powiedz mi, nie mogę się zdecydować: SL czy Indie? Indie są urzekające. Gdzie najlepiej podróżować z dzieckiem? A gdzie jest ciekawiej i piękniej?
11 lat wstecz  •  2 abonent 5 odpowiedzi
Powiedz mi proszę, jak celowo jest jechać na Sri Lankę według systemu. „All inclusive” i najlepszy operator na Ukrainie w tym kierunku. Dzięki za odpowiedzi.
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 8 odpowiedzi
Dzień dobry. Proszę mi powiedzieć, kto latał przez tego operatora, ile dni od wyjazdu wydaje paczkę dokumentów i biletów.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
czy plaża jest daleko od hotelu?
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Czy samolot Dubaj-Kolombo nie czeka na przybycie ludzi z Ukrainy? Dzisiejsze opóźnienie z Doniecka wynosiło 2,5 godziny, ale samolot do Kolombo nie czeka i teraz startuje. A co wtedy robią ludzie? Lecimy w sobotę, obawiam się, że nie będziemy mieli tego samego.
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 11 odpowiedzi
Chciałbym samodzielnie zorganizować swoją wycieczkę w SL bez touroperatora. Kupiłem bilet lotniczy, ale po prostu nie mogę zdecydować się na firmę goszczącą, która zorganizuje tam indywidualną wycieczkę wycieczkową + wakacje na wybrzeżu. Kwestia zaufania (boję się zapłacić 100% z góry), jakość przewodnika mówiącego po rosyjsku (naprawdę chcę dowiedzieć się jak najwięcej o kraju, a nie tylko słyszeć popularne zwroty i nazwy, jak to się stało wielokrotnie na innych wyjazdach). Doradzaj, kompetentni ludzie, Dzięki!
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
Powiedz mi, ile pieniędzy musisz wziąć, biorąc pod uwagę posiłki poza hotelem i może jakąś wycieczkę. A jak ogólnie jest jedzenie? spojrzał na zdjęcia turystów, a nad łóżkiem jest duża siatka? co to znaczy?
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 9 odpowiedzi
Jaka jest średnia cena wakacji dla 3 osób z powietrzem z Doniecka lub Kijowa?
11 lat wstecz  •  4 abonent 12 odpowiedzi
Wyjeżdżamy po raz pierwszy w połowie października na 10-14 dni. Chcę czystego i spokojnego oceanu. Planujemy odwiedzić: Kandy, Sigiriya, Kolombo, zobaczyć wieloryby i delfiny (czy można je w tej chwili zobaczyć?), plemię Wed (czy warto?) Który region wybrać, żeby nie było tak daleko jedź na wycieczki, czy warto wybrać wycieczkę łączoną: wycieczki + plaża?
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 16 odpowiedzi
Kto już odpoczywał na Sri Lance, doradza touroperatorowi w Kijowie na wycieczkę na Sri Lankę?
12 lat wstecz  •  9 subskrybenci 49 odpowiedzi
Lecimy w maju przez Join Up in Trincomal, czytamy złe recenzje o firmie konferencyjnej.
12 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Lądowanie w Dubaju, transfer do Trincomal?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Powiedz mi, że ktoś poszedł z touroperatorem Dołącz do nas?W przeciwnym razie jest wiele złych recenzji
12 lat wstecz  •  283 abonent 613 odpowiedzi
Trincomalé czy Punta Cana?
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Jest chęć wyjazdu w lipcu lub sierpniu na Sri Lankę (wycieczki + morze)!Chciałabym znaleźć dobre towarzystwo. Planujemy wszystko zamówić sami i zorganizować wycieczki na miejscu + spędzić kilka dni "foka" na plaży. Bardzo martwię się o pogodę. Mam nadzieję, że powiem mi, jak najlepiej zorganizować i znaleźć ludzi, którzy chcą się dobrze bawić!!!!
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Wycieczka wycieczkowa 6 dni i 3 dni ocean
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Chcemy skontaktować się bezpośrednio z hotelem i dokonać rezerwacji online. Jak możesz to zrobić i nie dać się oszukać?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Chciałem się upewnić .
13 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już