Pytania o EgiptBiura podróży i operatorzy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
TOP 5 koneserów Egipt
według liczby pytań, na które udzielono odpowiedzi w ciągu 30 dni
1
аватар
Odebrano na 3 pytanie
2
аватар
Odebrano na 3 pytanie
3
аватар
Odebrano na 1 pytanie


Więcej o Egipt
Początkowo planowali złapać „gorącą wycieczkę” lub odmowę. Ale monitoruję ten problem od ponad miesiąca (wtedy nie było hoteli) i zauważyłem, że „płonące” hotele to w większości hotele „średnie” o mniej lub bardziej niskiej ocenie i ponad połowa złe recenzje. Takie, że czytasz, a chęć tam znika. Ale ostatnio bardzo podobał mi się jeden hotel i teraz dręczą mnie wątpliwości, kiedy lepiej „złapać” za niego dobrą cenę? Przecież nikt nie wie, że bliżej odlotu będzie się obniżać czy podnosić? Codziennie monitoruję ceny - już tym zmęczona. Chcę się zrelaksować i już spokojnie nastawić na odpoczynek. A tutaj rozumiesz, że nawet nie wiesz gdzie i praktycznie kiedy lecisz? W tym sensie, że wycieczka nie została jeszcze kupiona. Chociaż oczywiście planujemy daty wakacji. W ten sposób ludzie kupują „gorące wycieczki”? To jak bycie w ciemności do samego końca, to takie trudne… ale jestem przyzwyczajony do planowania wszystkiego.
3 roku wstecz  •  25 subskrybenci 61 odpowiedź
Powiedz mi proszę, na której stronie oprócz Otpusk.com monitorujesz wycieczki last minute? A może być tak, że na Vacation.com widzimy wycieczkę last minute do określonego hotelu w określonych terminach w jednej cenie, a na prośbę naszego biura podróży okazuje się, że ta wycieczka jest droższa od pewnego operatora? A jeśli wycieczka odbywa się w ostatniej chwili, to cena za nią jest taka sama dla wszystkich touroperatorów, czy może się różnić? Nasze pieniądze „utknęły” w Jointu, a teraz jesteśmy związani, żeby szukać trasy tylko od nich. Ale jak to wszystko monitorować i nie dać się oszukać?
3 roku wstecz  •  18 subskrybenci 34 odpowiedź
3 roku wstecz  •  8 subskrybenci 13 odpowiedzi
Ile razy latamy Join Up i za każdym razem, gdy lot jest przenoszony od wieczora do wczesnego poranka, że ​​nawet nie śpimy ostatniej płatnej nocy, autobus jest o 00.20. Szukam zastępczego touroperatora. Podziel się swoim doświadczeniem, proszę. Tutaj, patrząc na tablicę przylotów Boryspola, dowiedziałem się, że ostatni przylot z Hurghady jest w Róża Wiatrów. Może są inne opcje?
4 roku wstecz  •  22 abonent 34 odpowiedź
4 roku wstecz  •  11 subskrybenci 8 odpowiedzi
Zakupiono wycieczkę do parku wodnego Albatros, ale hotel nie został otwarty, a daty otwarcia nie są znane. Kto jest w takiej samej sytuacji? Co oferujesz w zamian? Do Moderny zaoferowano nam bezpłatnie, ale tam ponton nie jest odpowiedni dla dzieci. W przypadku Aqua Blue proszą o dopłatę 300 USD (14 nocy, 2 + 1).
4 roku wstecz  •  9 subskrybenci 29 odpowiedzi
Powiedz mi proszę, wycieczka jest zarezerwowana 2 + 1, 100% płatności. Ale ze względów rodzinnych druga osoba nie może latać, opcja zastąpienia turysty nie jest odpowiednia. Czy można zmienić rezerwację na 1+1 i dostać chociaż trochę pieniędzy na drugiego turystę?
4 roku wstecz  •  10 subskrybenci 13 odpowiedzi
W skrócie sytuacja: w styczniu (przed wirusem) zarezerwowałem wycieczkę do Egiptu. Mieli lecieć 15 kwietnia, ale ze względu na sytuację na świecie postanowili odwołać lot (bo żeby przełożyć na jesień musieli zapłacić kolejne 2500 dolarów). Odwołanie zostało zgłoszone 15.03 z miesięcznym wyprzedzeniem. Organizator wycieczki informuje, że kara wyniesie 60%. Szczerze mówiąc, jestem dziwakiem. Co radzisz? Czy jest taki pomysł, żeby zebrać wszystkich (takich samych jak ja) i pozwać tego pieprzonego Anexa?
4 roku wstecz  •  13 subskrybenci 38 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już