Pytania o KubaBiura podróży i operatorzy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Kuba
Które biuro podróży jest najlepsze? dzięki!
10 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Dzień dobry! Na Kubę chcemy polecieć na początku września, zdecydowaliśmy się na hotel - Melia Varadero. Proszę o informację, którego touroperatora wybrać, aby pomógł nam w hotelu (ponieważ pierwszy raz będziemy na Kubie i w ogóle nie znamy języków). A tam też zrobimy symboliczne wesele, może ktoś podpowie jak będzie taniej: kup go u touroperatora (od którego?) A może modne jest robienie wszystkiego na miejscu w hotelu.
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 13 odpowiedzi
powiedz mi proszę, doradź, z którą firmą turystyczną lepiej się skontaktować??pliz))
12 lat wstecz  •  3 abonent 8 odpowiedzi
Powiedz mi, jakie są warunki lotu na Kubę Aeroflotem i Transaero, kto lepiej latać?
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
chcemy odpocząć z mężem i dzieckiem w kostce przez 10-12 dni ... powiedz mi jakiś ośrodek lub przynajmniej od którego operatora lepiej jechać, aby nie zepsuć reszty ...
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Powiedz mi proszę, że chcemy pojechać na Kubę pod koniec marca, począwszy od 17-go. Teraz jest wiele ofert na ten czas, ale chciałbym trochę zaoszczędzić. Czy ma sens czekać na specjalne oferty i wycieczki last minute w tym kierunku (uwzględniając również porę ferii wiosennych) i kupować powiedzmy tydzień lub 2 przed wyjazdem? Jacy touroperatorzy z najbardziej adekwatnymi cenami i interesującymi ofertami specjalnymi są na Kubie? Dzięki!
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Zamierzam
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Powiedz mi proszę bardziej szczegółowo. Ile pieniędzy zabrać ze sobą, do którego hotelu lepiej się wybrać? Jaka i kiedy jest tam pogoda? A które biuro podróży lepiej kupić wycieczki? (nie do rzucania)
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Chcę zapytać o której godzinie lepiej jechać na Kubę, ile będzie kosztować reszta wraz z lotem.Ile pieniędzy zabrać ze sobą (wymagane. minimum) Którego ukraińskiego operatora byś zaproponował.
16 lat wstecz  •  brak subskrybentów 3 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już