Pytania o KrymBiura podróży i operatorzy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Krym
Jesteśmy stałymi klientami.Chcielibyśmy zarezerwować u Państwa od 15-22 lutego 2-łóżko. numer Zainteresowany transferem Ukraina-Jałta (według Twojego SMSa) i wycieczką.
9 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Chcemy wypocząć z całą rodziną. Gdzie udać się na Krym, żeby nie żałować?
10 lat wstecz  •  10 subskrybenci 18 odpowiedzi
Ile kosztuje pokój dla 2 osób w sierpniu?
11 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Najkorzystniejsze warunki zabieram grupę dzieci.Jesteśmy w sumie 16 osób na siedem dni,chcę zobaczyć więcej,ale też żyć w mniej lub bardziej przyzwoitych warunkach.Jeśli wiesz to powiedz mi!
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Chcę podróżować do kilku kurortów Krymu, na 3-4 dni w nowym miejscu. Co doradzacie?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
KrymGurzuf
niezbędny
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Szukam miejsca na wakacje na wrzesień.
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Znaleziono 3 strony: www.ellada-hotel.ru www.ellada-hotel.com www.ellada.krym.ru Który jest oficjalny? Przez którą witrynę zarezerwować?
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Wyjeżdżam w sierpniu na 12 dni. może ktoś tam poszedł?
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 14 odpowiedzi
Czy możesz mi podać bezpośredni numer telefonu do hotelu i jak mogę zarezerwować z wyprzedzeniem?
12 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Szanowni Turyści, którzy skorzystali z usług firmy "Funky Tour" prosimy o pisanie recenzji!
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
na wakacje od 05 do 15 września
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
W jakim biurze podróży w Moskwie kupić bilet?
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Witam, powiedz mi, jakie były ceny w lipcu 2010 za Apartament jednopokojowy (kwadrat 12m2)? Planuję przyjechać na odpoczynek samotnie latem przyszłego roku i chciałbym poznać koszty. Jakie biuro podróży najlepiej zarezerwować? Czy można zapłacić przelewem 100%? Swietłana, Orel, Rosja
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź Jest odpowiedź od hotelarza
jechać w sierpniu-wrześniu na Krym, na 2-3 dni, podróże, jedzenie, zakwaterowanie, ile to kosztuje, gdzie lepiej jechać?
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Odwiedzam Krym co roku, ceny zmieniają się co roku. Dolary wydają się być chętniej przyjmowane... :) Ile to teraz kosztuje?
14 lat wstecz  •  8 subskrybenci 33 odpowiedź
Czy możesz zaufać usłudze rezerwacji hoteli hotels-ua?
14 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Czy lepiej iść do nowego świata czy Ałuszta ???
14 lat wstecz  •  10 subskrybenci 12 odpowiedzi
proszę powiedz mi, kto dostarcza talony do Seven-dvorie? Czy w Charkowie są oficjalni przedstawiciele?
14 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Chcielibyśmy rezerwować pokoje bezpośrednio w hotelu, internet daje głównie kontakty firm pośredniczących. Na stronie hotelu znajduje się telefon komórkowy, co budzi pewne obawy. Kto zarezerwował bezpośrednio - podziel się swoim doświadczeniem. Dzięki
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Chciałabym wiedzieć, kto chce odpocząć w Kazaniu, a kto potrzebuje w tym pomocy i wsparcia?
15 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Wiem, że grupy z Rostowa nad Donem odpoczywały w minihotelu Stary Gorod i były bardzo chwalone. Nie mogę znaleźć organizatora wycieczek, z którym mógłbym skontaktować się w sprawie wycieczki, która nie jest „dzika” i nie jest samotna...
15 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Powiedz mi, kto już wyjechał na wakacje z pomocą krymskiego biura podróży Turion, czy jest to wiarygodne i czy przelewanie pieniędzy (zaliczka) nie jest przerażające. Jeśli możesz szybko odpowiedzieć, w przeciwnym razie chcę zarezerwować pokój w Czekoladowym Hotelu (bardzo mi się podobał), ale trochę się boję. Z góry dziękuję.
15 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
^^^
16 lat wstecz  •  13 subskrybenci 23 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już