Pytania o CzarnogóraBiura podróży i operatorzy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Czarnogóra
Cześć! Podziel się swoją opinią na temat operatora „Lyubosvit”. Kupiliśmy bilet, a teraz widzę, że w internecie jest bardzo mało informacji o firmie, myślę, że jest to rzetelna firma :(.
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
9 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
zakwaterowanie + przelot od 31.05.05.06. 2014 na 1 godzinę
10 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
zainteresowany touroperatorem w Petersburgu, za pośrednictwem którego na początku lipca 2014 r. można wykupić wycieczkę do tego hotelu
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Dzień dobry wszystkim i dobry humor.Proszę doradzić z kim można wybrać się na taką wycieczkę w czerwcu.
10 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
2 dorosłych
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
proszę o przesłanie odpowiedzi na mój [email protected] my z Rosji chcielibyśmy polecieć z rodziną do Lwowa, a następnie kontynuować nasze wakacje w Czarnogórze
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 10 odpowiedzi
Nigdy nie byłem w Czarnogórze, więc mam kilka pytań na raz. 1. Kim jest niezawodny touroperator z Moskwy? 2. Kiedy nadejdzie okres, kiedy ceny już spadają, a nadal można obficie pływać i opalać się? 3. Czy potrzebujesz wizy, aby tam pojechać?
11 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Witam. Jedziemy do Czarnogóry w sierpniu 2 osoby dorosłe, Kijów. Przez 14 dni. Główny problem to lot: sam chcę kupić bilety i nie wiązać się z żadnymi wycieczkami. Cóż, nie przepłacaj! Gdzie można to zrobić bardziej opłacalnie? Które linie lotnicze latają do Czarnogóry? Rozważamy opcję nie tylko z Kijowa, ale z możliwością odwiedzenia innego kraju europejskiego (Węgry, Bułgaria, Chorwacja, Rumunia).
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 16 odpowiedzi
Powiedz mi touroperatorów (nie biuro podróży) w Czarnogórze z lotem z Moskwy.
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Witam, cena noclegu na 2 tygodnie, potrzebny jest bilet, lub po prostu rezerwacja, a reszta pójdzie w ogóle, ile kosztuje urlop dla 2 osób, Swietłana
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
powiedz mi, gdzie szukać tańszych lotów na lato 2013? dzięki
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Pierwszy raz do Czarnogóry jedziemy latem.Podziel się wrażeniami z wyboru touroperatora.Jest dużo ofert,ale nie chcę zepsuć debiutu.Dziękuję.
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 9 odpowiedzi
Cześć! Podziel się wrażeniami na temat linii lotniczej Khors, jest to bardzo potrzebne. Dzięki.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Przez które biuro podróży mogę dostać się do tego hotelu? naprawdę podobały mi się recenzje?
12 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
kto poleciał z jointem z zhulyan????leciał 1 lipca, linia lotnicza Khors
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Powiedz mi, gdzie mam iść, ile pieniędzy wziąć i co możesz.
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Koszt za 1 osobę w przypadku zakwaterowania lokalnego na 11 dni lato 2011?
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Jak mogę zarezerwować pokój? Za pośrednictwem firmy lub bezpośrednio!I ceny orientacyjne. Dzięki
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Pierwszy raz zobaczyłem nazwę tej firmy i trasę, inne firmy jej nie mają
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
W czerwcu chcemy wyjechać do Chorwacji lub Czarnogóry (2 osoby dorosłe i 1 dziecko w wieku 2,5 roku). Jeśli lecisz samolotem, koszt dziecka jest opłacany w 100%? Rozważamy również możliwość dojazdu samochodem (przez Odessę, Mołdawię, Rumunię, Serbię). W tym przypadku, jak rozumiem, potrzebne są wizy tranzytowe. Jakie biura podróży udzielają pomocy w wydawanie wiz? Może ktoś ma doświadczenie w podróżowaniu samochodem - UDOSTĘPNIJ !!!
13 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
Pojawiają się pytania dotyczące narciarstwa w Czarnogórze. Nie móc zrozumieć: 1. Która linia lotnicza ma regularne loty do Czarnogóry z Kijowa w zimie, a może czarter? 2. Kto był w resorcie Zabljak - jak Ci się podoba? A Koloszyn? Ile może kosztować 2-miesięczny apartament przy wyciągach narciarskich. Możesz być również zainteresowany zorganizowanymi wycieczkami (narty) w rozsądnych cenach do Czarnogóry, ale nie autobusem, ale samolotem.
13 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
Proszę powiedz mi dobry touroperator w Czarnogórze w Kijowie!!!!Dziękuję
14 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Biuro podróży podało, że „Czarnogóra nie płonie”. Jeśli tak, jaka jest najbardziej „budżetowa” opcja? (2-3 dziewczynki)))
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Interesuje mnie pytanie: czy mogę polecieć samolotem i wynająć tam mieszkanie, w jakiej willi, ile kosztują dobre średnie ceny, a ile kosztuje lot samolotem z Mińska, czy warto?
14 lat wstecz  •  9 subskrybenci 17 odpowiedzi
Powiedz organizatorowi wycieczki na wycieczkę do Czarnogóry z Ukrainy! Chciałbym spędzić tanie wakacje z niezawodnym touroperatorem. Z góry dzięki za odpowiedź.
15 lat wstecz  •  8 subskrybenci 9 odpowiedzi
Rozważamy możliwość wyjazdu do Chorwacji/Czarnogóry, ale jakich witryn szukać ofert? Do Turcji i Egiptu pojechali z Turtess i Pegasus, a od kogo radziłbyś Chorwacji? Kolejne pytanie dotyczy materialnej strony problemu. W tych krajach nie ma czegoś takiego jak all inclusive? Jak możesz zaoszczędzić pieniądze, bo wszystko jest w euro. Wielkie dzięki!
16 lat wstecz  •  2 abonent 9 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już