Pytania o TurcjaBiura podróży i operatorzy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
TOP 5 koneserów Turcja
według liczby pytań, na które udzielono odpowiedzi w ciągu 30 dni
1
аватар
Odebrano na 1 pytanie


Więcej o Turcja
Cześć! Porównałem koszt wycieczek w euro do Turcji na lato 2022 z lotami z Moskwy i Kijowa i byłem bardzo zaskoczony. Wydaje się, że lot z Moskwy trwa dłużej, a wycieczki do tych samych hoteli są tańsze. Z czym to się wiąże?
2 roku wstecz  •  10 subskrybenci 33 odpowiedź
Zasadniczo interesująca jest sama organizacja wycieczki i cena (co obejmuje - lot, transfer czy nie?).
2 roku wstecz  •  4 abonent 1 odpowiedź
3 roku wstecz  •  8 subskrybenci 7 odpowiedzi
Czy możesz mi powiedzieć, jak zrozumieć, czy miejsca nadal mogą pojawić się na sprzedaż, czy jest to ostateczne i musisz ponownie wybrać hotel?
3 roku wstecz  •  8 subskrybenci 9 odpowiedzi
Planowane wakacje na miesiąc w określonych terminach. Biuro podróży zarezerwowało wycieczkę, ale są bilety wylotowe, ale nie ma biletów powrotnych (lot został odwołany lub nie ma miejsc, nie wiadomo na pewno). Do wyjazdu pozostały 4 dni i nie ma propozycji przesunięcia terminu lub zwrotu środków. Biuro podróży milczy i nie chce niczego wyjaśniać. Inne terminy nam nie odpowiadają. Powiedz mi, proszę, co robić?
3 roku wstecz  •  11 subskrybenci 9 odpowiedzi
Zarezerwowałem wycieczkę z wczesną rezerwacją. Hotel - Latte Beach Hotel. Wyjazd miał odbyć się 19 lipca. To jest po 4 miesiącach. Nie chcemy zmieniać hotelu, a ceny już wzrosły. Chciałbym anulować. Czy mamy do tego prawo? Wpłacono 30% zaliczki.
3 roku wstecz  •  14 subskrybenci 13 odpowiedzi
Pieniądze utkwiły u operatora i naszego biura podróży, z którym zawarto pierwszą umowę. Teraz szukamy hotelu (prawie pod opieką). A ten hotel jest bardziej opłacalny do kupienia od innego touroperatora. Biuro podróży powiedziało, że będzie można przelać pieniądze od jednego operatora do drugiego (mówią, że napiszą list we właściwe miejsce). Powiedz mi, proszę, jak mogę wykonać tę samą procedurę, tylko kontaktując się z innym agentem, a może bezpośrednio z organizatorem wycieczek, którego pieniądze utkwiły? Czy ktoś jeszcze tego doświadczył i jak to się robi?
3 roku wstecz  •  12 subskrybenci 16 odpowiedzi
Jeżdżę od 6 lat do Turcji z Anex, nigdy nie zapłaciłem za wybraną (późny wczesny wyjazd), w tym roku natrafiłem na takie „przyjemne” zjawisko. Oznacza to, że nie ma wyboru - jeden lot tam i jeden lot z powrotem, ale Anex prosi o dodatkową opłatę (20 euro za lot). Czy tylko ja mam pecha?
3 roku wstecz  •  8 subskrybenci 8 odpowiedzi
Co roku o tej porze, najpóźniej pod koniec grudnia, dokonywano rezerwacji na lipiec. Teraz patrzę na ceny przez kilka tygodni z rzędu - tylko cyna, o rząd wielkości droższa niż wcześniej. Więc myślę, że po prostu jeszcze się nie pojawiły, albo już tak będzie, jakoś bardzo dziwnie… Może ktoś w tym obszarze działa i powie Ci, czy warto czekać na spadek?
3 roku wstecz  •  20 subskrybenci 27 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już