Pytania o RosjaMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Rosja
RosjaSoczi
3 roku wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
RosjaSoczi
4 roku wstecz  •  6 subskrybenci 13 odpowiedzi
RosjaAdler
5 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Jedźmy z Moskwy, łatwiej byłoby nam tu wszystko kupić. Tylko trochę doświadczenia w wędkarstwie)
6 lat wstecz  •  4 abonent 2 odpowiedź
8 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Kiedy wszyscy marzą o morzu, ja marzę o rosyjskiej północy. Czy są wycieczki grupowe z Ukrainy na Półwysep Kolski, gdzie wycieczki obejmowałyby miasta, wsie, wędrówki górskimi ścieżkami? Internet nie działał. Czy możliwe jest wykupienie takich wycieczek po przyjeździe do Murmańska?
8 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Zakupiony nielegalnie.
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
9 lat wstecz  •  7 subskrybenci 5 odpowiedzi
Chcę spacerować po Petersburgu z synem, ale tam mieszkanie jest drogie, może ktoś mieszkał w hostelu lub mieszkaniu sprawdził z kuchnią, proszę podać adres
9 lat wstecz  •  4 abonent 11 odpowiedzi
4-5 dni chcę jechać z synem w góry \ zieleń kwiatów \ ale nie wiem skąd wziąć jedzenie i gdzie się umyć jakie wycieczki wybrać i gdzie czekam na odpowiedź
9 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Chciałbym posłuchać współczesnej muzyki rosyjskiej.
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Powiedz mi, gdzie można tanio zjeść w Petersburgu?Nie interesuje mnie już fast food, ale kawiarnia z mniej lub bardziej domową kuchnią.Czy kawiarnia działa na Moika 12 (jeśli to możliwe, podaj mi menu z cenami )? Czy refektarz działa w Ławrze Aleksandra Newskiego (jak tam są ceny)?
10 lat wstecz  •  4 abonent 9 odpowiedzi
Dzień dobry. Na majowe wakacje chciałbym wybrać się na ryby (od zgiełku miasta). Sami jesteśmy z Soczi, ale nie wiemy, gdzie możemy zatrzymać się na 3-4 dni. Czy w pobliżu jest ośrodek rekreacyjny (z ogrzewaniem, od maja) czy coś z jeziorem, przyrodą i ciszą. Obejrzałem "Jezioro Divnoe" - jest trochę gorąco. Gwiazdy nie są zainteresowane, o ile jest ciepło i przytulnie.
10 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Proszę o pomoc. Jestem w Chersoniu. Naprawdę chcę pojechać do Sarańska latem, ale nie mogę wytyczyć najlepszej trasy. Powiedz mi, jak szybciej i taniej dostać się z Chersoniu do Sarańska? Będę bardzo wdzięczny za pomoc
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Chcielibyśmy pojechać do Zapusty w waszych miejscach, spędzić miło czas.
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
czy minibar jest wliczony w cenę pokoju? Czy ktoś był na specjalnej ofercie dla zakochanych?
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Do Petersburga jadę pierwszy raz i chcę wszystko załatwić za trzy dni. Zobacz zabytki i oczywiście zakupy. Przeczytałem na stronie internetowej hotelu, jest w odległości spaceru od centrum. Czy to prawda, czy jest to chwyt reklamowy?
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, czy jest bezpłatny transfer z terminalu C do terminali B, E, F i stacji Aeroexpress na lotnisku Szeremietiewo? Dzięki
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Ci, którzy latali już w sierpniu (po uchwaleniu ustawy) - ludzie piszą różne rzeczy, podobno i tak są jeszcze pokoje dla palących. Jak mogę je tam znaleźć lub czy mogę palić gdzieś indziej w Dutik? Jeśli nie, czy możesz palić e-papierosy?
11 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Wysyłam żonę i dziecko na wycieczkę do Petersburga.Program firmy Chocolate jest dość bogaty, zatrzymają się w hotelu Khleb Center.Proszę powiedzieć, jak najłatwiej dostać się z tego hotelu na Newski Prospekt, gdzie w centrum można zjeść tani posiłek? Byłbym wdzięczny za wszelkie informacje.Wyjazd z nich 9 sierpnia.
11 lat wstecz  •  3 abonent 10 odpowiedzi
Jak samodzielnie dojechać z Petersburga do Puszkina? będziemy mieszkać w pobliżu moskiewskiego dworca kolejowego, co tam widzisz?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
chcę jechać pod koniec września na 2 dni z powodu trasy teatru narodów
12 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
Rosja
Adler Anapa Bajkał Biełgorod Czelabińsk Essentuki Gelendżik Jarosław Jejsk Jekaterynburg Kaliningrad Karakuł Kazań Kisłowodzk Krasnaja Polana Krasnodar Krasnokamensk Moskwa Niżny Nowogród Petersburg Region Elbrus Rostów nad Donem Soczi Suzdal Swietłogorsk Tuapse Twer Władywostok Włodzimierz Wołgograd Żeleznowodsk
już
ZEA
już