Pytania o RosjaWaluta i pieniądze

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Rosja
Właśnie wróciłem z Izraela, zapomniałem wymienić na lotnisku szekle z powrotem na dolary.Czy ktoś może mi powiedzieć, gdzie w Moskwie można je wymienić? Nigdzie nie mogę znaleźć niczego.
6 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Gdzie wymienić manaty azerbejdżańskie w Moskwie?
9 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
w ciągu roku szkolnego czwartoklasiści rozwiązali 210 zadań, wiele wyrażeń numerycznych, równań, problemów geometrycznych i innych zadań. określ na podstawie diagramu, ile zadań każdego rodzaju jest wykonywanych w ciągu roku. ile zadań zostało wykonanych? na diagramie paska 1 pl-zadania 2pl-równania 3pl-wyrażenie liczbowe 4pl -wyrażenia liczbowe 5pl-nierówności 6pl-działania z wielkościami.
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 9 odpowiedzi
1) Znajdź wartość z dokładnością do decymetrów 27 m 55 cm * 5 + 6 m 85 cm * 75-370 m 8 cm 2) 480 m 64 cm: 16-42 m 84 cm: 84 + 25 m 4 cm * 85
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 12 odpowiedzi
Wszystkie pytania
Rosja
Adler Anapa Bajkał Biełgorod Czelabińsk Essentuki Gelendżik Jarosław Jejsk Jekaterynburg Kaliningrad Karakuł Kazań Kisłowodzk Krasnaja Polana Krasnodar Krasnokamensk Moskwa Niżny Nowogród Petersburg Region Elbrus Rostów nad Donem Soczi Suzdal Swietłogorsk Tuapse Twer Władywostok Włodzimierz Wołgograd Żeleznowodsk
już
ZEA
już