Pytania o RosjaKraje i miasta

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Rosja
Taki prezent prezydent wyrzucił, że teraz nie wiem, co z nim zrobić. Siedząc w domu bez pracy przez cały tydzień - możesz zaszaleć. Chcę gdzieś pojechać na narty. Krasnaja Polana już się rozmraża, potrzebne jest coś chłodniejszego: Abzakovo, Sheregesh ... Ale pojawia się naturalne pytanie: czy przynajmniej gdzieś kurorty będą działać?
4 roku wstecz  •  9 subskrybenci 36 odpowiedzi
Opcje transportu? Czy ktoś zna bezpośrednie loty? Jeśli nie możesz się obejść bez przesiadek w Moskwie, to który pociąg lepiej wybrać (ze względów zdrowotnych nie mogę ciągnąć lotu, więc proszę nie doradzaj mi z Moskwy), ale jeśli są bezpośrednie samoloty z któregokolwiek miasto na Ukrainie / w Europie, udostępnij. No tak… czy można wziąć mieszkanie z obcokrajowcem? za dobowy czynsz lub jeszcze bez paszportu Federacji Rosyjskiej do wynajęcia placu. w Federacji Rosyjskiej nie będzie działać (oczywiście mam na myśli oficjalną rejestrację)? Z góry dziękuję!
4 roku wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
W planach jest odbycie samodzielnej podróży do Petersburga przez 5-osobową firmę. 10 dni Z naszego miasta jest bezpośredni pociąg do Petersburga, ale opłata jest całkowicie niebotyczna. Powiedz mi, jakie są opcje podróży z Kijowa / Żytomierza do Petersburga pociągami, autobusami z cenami biletów.Czy można zaoszczędzić na podróży, ile przesiadek trzeba będzie wykonać? Czy są jakieś trasy budżetowe?
9 lat wstecz  •  9 subskrybenci 9 odpowiedzi
Moja żona i ja chcemy przyjechać 27 kwietnia 2014 r. i zatrzymać się w twoim hotelu przez 12 dni, ale nie wiesz, jakie są twoje stawki?
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Naprawdę chcę spacerować ulicami Petersburga, pływać łódką, jeździć do Peterhofu, jeździć na przejażdżkach. Ale nie wiem, ile pieniędzy wziąć. Jadę z Moskwy.
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Jedna osoba dorosła + dwóch chłopców w wieku 9 lat. Interesuje się zwierzętami domowymi, przyrodą, rzeką, wypożyczalnią rowerów.
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Chcemy jechać do Petersburga na tydzień i szukamy niedrogiego miejsca, w którym moglibyśmy zostać razem
11 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Witam! Oświeć nas!Jesteśmy w Rosji, sami Ukraińcy (mamy ukraiński paszport) czy możemy lecieć bezpośrednio z Rosji na Cypr i wrócić do Rosji bez powrotu na Ukrainę, jakie dokumenty są potrzebne?Pożądane jest uzyskanie odpowiedzi od kompetentnej osoby Z góry dzięki!
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 22 odpowiedź
Byliśmy z grupą w Petersburgu i zatrzymaliśmy się w waszym hotelu. Naprawdę nam się podobało wasze miejsce. Teraz zdecydowaliśmy się pojechać całą rodziną. Jest nas 4. Ile będzie w tym roku za pokój
12 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Jedziemy ze względu na aquapark.Słyszałem, że w LOO miał powstać nowy AQUA park, może lepiej tam pojechać? Albo jakieś inne ciekawe miejsca.Tak, ao ukrytych niuansach nic nie wiemy.Idę pierwszy raz na południe, a mój mąż był tam 10 lat temu.
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
mój ojciec 59l miał udar w Rosji Biełgorod. on gr. Ukraina. nie został nawet przyjęty do szpitala. teraz powiedzieli 20 u. pojechałem autobusem, oczywiście nie ma ubezpieczenia. wszyscy krewni są bardzo daleko. CZY MUSIMY PŁACIĆ??? MOŻLIWE JEST TRANSPORTOWANIE TYLKO KARETAMI POGOTOWOŚCI ALE POWIEDZĄ, ŻE ROSYJSKA KARETKA NIE BĘDZIE WPUSZCZONA NA UKRAINĘ? dzięki, jeśli możesz odpowiedzieć
12 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Chciałbym wiedzieć, jak morze ... Czy jest bardzo brudne, czy nie!?) Jakie plaże, jaka rozrywka, czy jest tam drogo odpocząć, czy nie!) A jeśli w ogóle wybrać między Tuapse, Gelendzhik i Soczi, to gdzie radzą ci się zrelaksować! Z góry dziękuję za odpowiedzi!)
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
czy ktoś może coś powiedzieć o reszcie we Władywostoku, zwłaszcza po ostatnich wydarzeniach w Japonii?
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
RosjaSoczi
Kto odpoczywał w Soczi!? Jak to jest, jak czyste jest morze, słyszałem, że jest tam bardzo brudno (A brzeg jest tylko kamienisty?
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Naprawdę chcę pojechać do Jarosławia na kilka dni. Miejskie biura podróży oferują tylko jednodniowe wycieczki. I chciałbym mieć 2 pełne dni wolne. Powiedz mi, jak zarezerwować hotel w Jarosławiu i przewodnika z programem wycieczek?
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
RosjaSocziIskra 1*
mąż cywilny dostał bilet, chcę z nim jechać, czy to możliwe?
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
RosjaAnapa
pijany ormiański baran jak śledź w słoiku, co najmniej 20 osób, obiecujący zawieźć wszystkich pod adresy, tylko po to, żeby usiąść (dzieci na kolanach gratis!!) Po drodze pali (nie obchodzi mnie, jakie są dzieci) szczęście), ale "wyrzuca" wszystkich na dworzec autobusowy i płaci jak najwięcej!! chaos!!!!! i to miasto twierdzi, że jest na europejskim poziomie??!!
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 11 odpowiedzi
Wraz z mężem planujemy odwiedzić Petersburg na przełomie sierpnia i września. Długość pobytu - tydzień. Proszę mi podać koszt utrzymania w tym okresie w pokoju 2-osobowym. Dzięki
15 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Wszystkie pytania
Rosja
Adler Anapa Bajkał Biełgorod Czelabińsk Essentuki Gelendżik Jarosław Jejsk Jekaterynburg Kaliningrad Karakuł Kazań Kisłowodzk Krasnaja Polana Krasnodar Krasnokamensk Moskwa Niżny Nowogród Petersburg Region Elbrus Rostów nad Donem Soczi Suzdal Swietłogorsk Tuapse Twer Władywostok Włodzimierz Wołgograd Żeleznowodsk
już
ZEA
już