Pytania o RosjaKomunikacja i Internet

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Rosja
Teraz kiedy mam 30 lat dowiedziałem się, że mam brata, ma inne nazwisko, chcę go znaleźć
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Często odwiedzamy Europę z mężem. Dzieci dzwonią do nas drogo.Chcemy kupić Simtravel. Nigdzie nie mogłem znaleźć kosztów połączeń od operatorów komórkowych lub stacjonarnych w Rosji do simtravel. Powiedz mi, kto wie! I w ogóle podzielam wrażenia na temat kosztów negocjacji z Europą i krajami byłego ZSRR
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Wycieczka do Petersburga tylko autobusem lub pociągiem, a jak zmienia się koszt wycieczki do Petersburga w czerwcu 24...30
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Witam, nazywam się Maria Pakina, biorę udział w Twoim konkursie, mam pseudonim pakina1. Problem w tym, że ktoś specjalnie zabiera mi głosy, mam dobre zdjęcie i przyszło mi do głowy, żeby wrzucić minusy tylko rywalom, żeby nie mogło konkurować z innymi. nie wiem co robić wszystkie moje wysiłki idą na marne, bo ocena zgodnie z zasadami budowana jest na podstawie ocen pozytywnych. Zauważyłem, że wraz ze wzrostem głosów od użytkownika Guzenko1, moje oceny spadają, nie wiem, czy jest on winny - to moje przypuszczenia. Wybaczę pomoc w tej sytuacji - nie mogę już prosić znajomych o głosowanie - to bez sensu. Najuczciwiej byłoby rozszerzyć TOP dla jury lub usunąć możliwość głosowania przeciwko. Z góry dziękuję.
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
RosjaAdlerAdler 1*
Kto ma telefon z bukszpanu, jak mogę zadzwonić do niego bezpośrednio?
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Przerwałem pobyt ze względów zdrowotnych, na miejscu powiedzieli, że kupowałem przez Moskwę i pisałem do Moskwy, ale tam, gdzie nie wysyłałem listów, nie otrzymałem ani jednej odpowiedzi. Prezydent Rosji musi wysłać list. [email protected]
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Do każdego turysty podchodzimy indywidualnie.
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
chcieli wcześniej uzgodnić rezerwację w "śpiewaniu w tarninie", właściciele oddzwonili i poprosili o przesłanie 10 proc. pieniędzy przez bank, inaczej by nie rezerwowali, może to oszuści? daj mi znać, jeśli ktoś miał ten sam problem
14 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
zadzwonić do sanatorium „Slava” w Mirgorodzie, kod 05355?
15 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Wszystkie pytania
Rosja
Adler Anapa Bajkał Biełgorod Czelabińsk Essentuki Gelendżik Jarosław Jejsk Jekaterynburg Kaliningrad Karakuł Kazań Kisłowodzk Krasnaja Polana Krasnodar Krasnokamensk Moskwa Niżny Nowogród Petersburg Region Elbrus Rostów nad Donem Soczi Suzdal Swietłogorsk Tuapse Twer Władywostok Włodzimierz Wołgograd Żeleznowodsk
już
ZEA
już