Pytania o RosjaZakupy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Rosja
Myślę o pojechaniu tam na weekend. W Moskwie pogoda to gówno boskie, a wciąż jest +30.
3 roku wstecz  •  3 abonent Bez odpowiedzi
6 lat wstecz  •  2 abonent Bez odpowiedzi
Proszę o odpowiedź.... Ostatnio byłem w Nowosybirsku i pokazali mi cały rynek przeterminowanych produktów, które były tanie. Czy jest coś podobnego w Barnauł???
7 lat wstecz  •  8 subskrybenci 15 odpowiedzi
jak kupić chińskie produkty taobao na wheretao.com? Możesz mi pomóc?
10 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Mam swoje apartamenty w Słonecznym Brzegu. Chciałabym przyjechać tego lata na odpoczynek i jednocześnie dla biznesu kupować hurtem bezpośrednio od producenta wyroby skórzane - rękawiczki, portfele, torebki itp. Proszę mi powiedzieć, gdzie iść? adres - e-mail itp. Dzięki.
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Dzień dobry! Wcześniej na coś nie zwracałem uwagi… Zawsze płaciłem gotówką. A teraz zbyt leniwy, by przynieść gotówkę. Czy jest płatność przelewem bankowym w Duty Free Moscow Sheremetyevo D, F?
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Jeśli mieszkam na Ukrainie i chcę kupić towar w sklepie internetowym, który zostanie mi dostarczony w najbliższym rosyjskim mieście od granicy, bo. ten sklep ma problemy z odprawą celną, czy mogę go bezpiecznie odebrać po przyjeździe do Rosji?Jakich dokumentów potrzebuję?
14 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Czy dla trzyosobowej rodziny w Egipcie wystarczy na 10 dni, kwota 1000-1200 dolarów amerykańskich, na drobiazgi, na wycieczki i na chodzenie do restauracji.
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Powiedz mi proszę, jadę do Turcji kupić ubrania do sklepu. Gdzie najlepiej kupić? Jakie fabryki? Jak przebiega proces zakupowy? Czy są jakieś nieprzyjemne niuanse?
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Chcę odwiedzić Moskwę samochodem. Ile kosztuje litr oleju napędowego? Gdzie mogę zostawić samochód na lot do Petersburga i ile to będzie kosztować? A jaki jest kurs rubla do dolara?
15 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Mam zamiar kupić futro w maju i nie wiem jak dokonać właściwego wyboru...
16 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Wszystkie pytania
Rosja
Adler Anapa Bajkał Biełgorod Czelabińsk Essentuki Gelendżik Jarosław Jejsk Jekaterynburg Kaliningrad Karakuł Kazań Kisłowodzk Krasnaja Polana Krasnodar Krasnokamensk Moskwa Niżny Nowogród Petersburg Region Elbrus Rostów nad Donem Soczi Suzdal Swietłogorsk Tuapse Twer Władywostok Włodzimierz Wołgograd Żeleznowodsk
już
ZEA
już