Pytania o RosjaWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Rosja
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 11 odpowiedzi
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 2 odpowiedź
Jakie dokumenty są wymagane, aby małoletni obywatel Federacji Rosyjskiej wyjechał z Ukrainy do Rosji? Czy mieszka na Ukrainie z matką, obywatelką Federacji Rosyjskiej, która ma stałe miejsce zamieszkania? Dzięki!
7 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Nie chcę, żeby mój syn miał tablet jako swojego jedynego przyjaciela na lato. Czy ktoś może mi podać niedrogi obóz w pobliżu Morza Czarnego?
7 lat wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
RosjaAnapa
8 lat wstecz  •  9 subskrybenci 5 odpowiedzi
Czy dzieci są dobrze i urozmaicone karmione? Czy w jadalni jest klimatyzacja? Czy na miejscu jest pediatra?
8 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
8 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Jest nas troje: dwoje dorosłych i 4-letnie dziecko. Czy trzeba płacić za dziecko, pod warunkiem, że nie zajmuje osobnego łóżka (śpi na tym samym łóżku z matką) i nie je w jadalni lub może zjeść jedną porcję z matką.
9 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
RosjaSoczi
Szkoda, że ​​to cichy hotel. I niedaleko od morza i atrakcji. Z góry dziękuję za radę!
9 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
RosjaUfa
polecam ośrodek. Chcę poprawić swoje dziecko, często choruje.
9 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
RosjaSoczi
Jak uzyskać zgodę, jeśli ojciec i notariusz nie zgadzają się na wydanie zezwolenia?
9 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
Rosja
Adler Anapa Bajkał Biełgorod Czelabińsk Essentuki Gelendżik Jarosław Jejsk Jekaterynburg Kaliningrad Karakuł Kazań Kisłowodzk Krasnaja Polana Krasnodar Krasnokamensk Moskwa Niżny Nowogród Petersburg Region Elbrus Rostów nad Donem Soczi Suzdal Swietłogorsk Tuapse Twer Władywostok Włodzimierz Wołgograd Żeleznowodsk
już
ZEA
już