Pytania o RosjaBiura podróży i operatorzy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Rosja
I chcę też wiedzieć, który touroperator jest najgorszy w Federacji Rosyjskiej, tj. który zachowywał się jak świnia na tle pandemii. Nie wstydź się ocen!
4 roku wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Poszukuję współrzędnych touroperatora na rejsy liniowcami Disneya - są dostosowane na wakacje dla dzieci - biuro znajduje się w St. Petersburgu na Małym Prospekcie VO. dom 22, ale nie mam współrzędnych telefonu ani e-mail kierownik tej firmy przyszedł na mój e-mail i proponuje sporządzić wszystko z zeskanowanych dokumentów i przelać pieniądze na podane dane - zaproponowałem powiernika, ale kierownik powołując się na politykę firmy odmawia przyjęcia go w urzędzie - Chcę doprecyzować firmę i skontaktować się z kimś z firm - obawiam się, że albo kierownik jakoś - albo oszust - dzięki za uwagę
7 lat wstecz  •  4 abonent 2 odpowiedź
RosjaSoczi
ile latem kosztuje bilet ekonomiczny kiev-soczi i jak kupić lub zarezerwować bilet na samolot kiev-soczi powiedz mi
9 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Chcę jechać do Moskwy, więc podjąłem kwestię znalezienia biletu lotniczego, czy obecnie jest najbardziej adekwatna cena na stronie aviakassa.net? Może ktoś tam kupił, są opinie? Czy są jakieś nieoczekiwane opłaty na koniec płatności?
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Recenzje o firmie MojaLanka.ru z Jekaterynburga. Kto korzystał z usług strony tej firmy? Reagować! Recenzje są dostępne tylko na ich stronie internetowej. Dzięki.
10 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Natknąłem się na serwis GrandTravelGroup w Internecie, ktoś przez nie przeleciał, w internecie są recenzje, ale są boleśnie słodkie, wyglądają jak reklama.
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
chcemy jechać w białe noce, średnio na 5-6 dni, chcielibyśmy w tym czasie zobaczyć, dowiedzieć się więcej, zadomowić się w dobrym hotelu, ale budżetowym.
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Czy ktoś może mi powiedzieć, które biura podróży na Ukrainie współpracują z uzdrowiskiem Matsesta? Sam mieszkam w Rosji, a moja matka mieszka w Kijowie. Ponieważ nie mogła kupić biletu do Karpat na źródła siarkowodoru, szukam jej jak najszybciej udać się do Matsesty. Może ktoś pojechał tam na bilet kupiony na Ukrainie? Byłbym wdzięczny za odpowiedzi oraz w zakresie orientacyjnych cen za 24 dni windykacji za listopad-grudzień. Liczy się tylko jakość leczenia, komfort samego budynku jest drugorzędny. Aby było ciepło i łazienka w pokoju.
12 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
4 września, pod koniec dnia pracy agencji, kiedy w biurze pozostał tylko jeden manager, wybraliśmy wycieczkę i podpisaliśmy umowę, przekazaliśmy pieniądze. Dostaliśmy kartkę z pieczęcią i kwotą wpłaty oraz umową. Zabrała do domu pieniądze i kopie dokumentów. Po powrocie postanowiliśmy przyjrzeć się hotelowi bardziej szczegółowo i okazało się, że jego strona internetowa jest zablokowana, a recenzje (świeże) były najgorsze. Postanowiliśmy nie psuć wakacji i odmówić. Dzień roboczy firmy 10:00. Mój mąż zadzwonił natychmiast i powiedział (o 10:00), że odmawiamy. Chcą od nas 20% kosztów wycieczki, tłumacząc, że została dla nas zarezerwowana. Umowa nie obejmuje odsetek. Jak najlepiej to zrobić?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Biur podróży jest dużo, ale niezadowolonych i oszukanych turystów jest jeszcze więcej. Co robić? Komu możesz powierzyć swoje wakacje? Proszę doradź. Z góry dziękuję!
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Dlaczego różne biura podróży mają różne informacje o wolnych lub zajętych pokojach, czy nie okaże się, że za rezerwację zapłacimy 20% i w efekcie w ogóle nie zostaniemy rozliczeni w miejscu przyjazdu?
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Chciałbym pojechać z synem do Petersburga. Powiedz mi, proszę, wiarygodne biuro podróży, które pojechało - podziel się wrażeniami. Będę bardzo wdzięczny
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Zhina i ja chcemy pojechać do Petersburga tydzień proszę mi powiedzieć z góry dzięki!!!
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Właściwie pytanie. Jaki system mailingowy (z gotowymi bazami turystycznymi) jest popularny w Rosji?
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
wycieczki + odpoczynek, maj-czerwiec
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
kto może coś powiedzieć o biurze podróży Mars Travel w Moskwie?
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Powiedz mi, kto wie o holdingu Worldventures.com, co to za firma, czy to kolejna pompka pieniędzy? dzięki ...
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Jadę do Jałty do sanatorium „Pine Grove” Informacje o sanatorium znalazłem w Internecie na stronie „Unified Resort Network” Resort Store”. Czy ktoś korzystał z ich usług?
13 lat wstecz  •  10 subskrybenci 9 odpowiedzi
Proszę informować o możliwych wyjazdach do Moskwy na okres zaledwie kilku dni. przejazd transportem kolejowym Mieszkam w Iwano-Frankowsku (Ukraina). Koszty i warunki życia. Mój e-mail adres [email protected]
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Nie bardzo rozumiem, jak zorganizować wycieczkę. Może uda Ci się znaleźć miejsce na nocleg.
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Chciałbym uzyskać więcej informacji
15 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
A najlepiej bez transferów.
15 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Drodzy eksperci, doradzajcie niezawodnemu operatorowi w Petersburgu na wycieczki.
15 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Szybka firma turystyczna na Krymie. i czy zatrzymać się w Safe Haven in the Rock. Zapisz, kto tam był.
15 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
Chcemy polecieć na Kamczatkę, aby obejrzeć wyścig psich zaprzęgów Beringia 2009. Gdzie kupić wycieczkę? Z poważaniem, Aleksandrze.
15 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Wszystkie pytania
Rosja
Adler Anapa Bajkał Biełgorod Czelabińsk Essentuki Gelendżik Jarosław Jejsk Jekaterynburg Kaliningrad Karakuł Kazań Kisłowodzk Krasnaja Polana Krasnodar Krasnokamensk Moskwa Niżny Nowogród Petersburg Region Elbrus Rostów nad Donem Soczi Suzdal Swietłogorsk Tuapse Twer Władywostok Włodzimierz Wołgograd Żeleznowodsk
już
ZEA
już