Pytania o RosjaWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Rosja
trzecia dekada kwietnia. Kobiety (63 i 41 lat) gdzie iść odpocząć, pielęgnować, żeby nie było zimno i przytulnie? Dzięki.
7 lat wstecz  •  8 subskrybenci 8 odpowiedzi
pytania: 1- koszt wycieczki, nie rozumiałem 16 000 czy to w rublach czy wy (ciekawe ile ta przyjemność będzie średnio kosztować bez patosu?) 2- czy w przedziale jest toaleta i prysznic? 3- jeśli ktoś podróżował - jak męcząca jest podróż? 4- jedzenie ? a średni koszt samodzielnego obiadu (1, 2 i kompot z bułką ;-))))? 5-dostępność wi-fi podczas podróży i jej koszt... 6- ogólne wrażenia z wycieczki, ponieważ Planuję zrobić prezent dla 60-letnich rodziców! dzięki wszystkim, których to obchodzi! ;-)
8 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Powiedz mi, co odwiedzić z dzieckiem 7 lat w Petersburgu w maju?
8 lat wstecz  •  8 subskrybenci 9 odpowiedzi
RosjaSoczi
Drodzy turyści! Pomogłeś mi wiele razy, udzielając przydatnych rad. Jedziemy do Soczi "na zwiad". Nasze ośrodki W OGÓLE nie odpoczywały. Dopiero we wczesnym dzieciństwie, w latach 70-80 Pytania: 1. Jak dojechać z Adler do Soczi. Hotel Mercury Sochi Center Chciałbym - konkretnie. 2. W co jechać, będzie +15 (wycieczka na 4 dni, 28.02.15) 3. Doradzić porządny CATERING w okolicy 3. Gdzie jechać i jechać za 4 dni?
9 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Z góry dziękuję, doradzam biuro podróży w Petersburgu, przyjeżdżają do nas krewni. Chcemy pokazać im Petersburg i jego przedmieścia. Zwłaszcza Carskie Sioło i Bursztynowa Komnata. Będziemy w 6 osób, jak najlepiej dołączyć do grupy, iść samemu, zabrać przewodnika? Chcemy zapłacić na miejscu.
9 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy mogę dostać się na Dziedziniec Jusupowa we własnym zakresie i po kosztach biletów (dla obywateli Ukrainy są jakieś zniżki dla studentów)? Będziemy w Petersburgu od 1 do 6 sierpnia - czy można wieczorem odwiedzić Kościół Zbawiciela na Rozlanej Krwi (znowu ceny i harmonogram prac)?
10 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Chciałem zapytać, czy jest możliwość samodzielnego wejścia do Wielkiej Groty Kaskady Peterhof? Jaki jest koszt dla obywateli Ukrainy? Moja żona podróżuje z dwiema córkami (16 i 18 lat) i otrzymują propozycję wizyta w tej grocie za 800 zł - czy to drogie?Będę wdzięczny za wszelkie informacje .
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Powiedz mi, proszę, jedziemy na maj do Petersburga. Chciałbym odwiedzić Peterhof. Ale jak rozumiem, nie ma tam nic specjalnego do zobaczenia poza fontannami. Czy będą działać od 1 maja do 5 maja, nikt nie wie?
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 10 odpowiedzi
Powiedz mi, jak różne są ceny biletów wstępu do pałaców, muzeów i innych miejsc dla obywateli Ukrainy.
12 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
Dla 2 osób pociągiem
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry, powiedzcie mi drodzy operatorzy, czy jest wycieczka krajoznawcza w Rosji, która obejmuje: Moskwę, Złoty Pierścień Moskwy, Sankt Petersburg. przez 10-14 dni. ile to kosztuje, czy potrzebujesz wizy, pozwolenia na wywóz 15-letniego dziecka od ojca. Dzięki.
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
zamieszkamy w hotelu na Newskim (niedaleko moskiewskiego dworca kolejowego), do Peterhofu chcemy pojechać na własną rękę, jak się tam dostać? ile kosztuje bilet i wejście do Peterhof (do fontann)?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Planuję zarezerwować hotel w sierpniu i podróżować po mieście (lub do regionu Leningradu). Co radzisz?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 19 odpowiedzi
Dzień dobry wszystkim! Kilka tygodni temu odkryłem interesującą stronę flyertalk.ru (http://flyertalk.ru/). Dosyć często korzystam z usług linii lotniczych, w związku z czym uważam stronę za przydatną. Jeśli znasz zaufane witryny na ten temat, możesz to powiedzieć. Z góry dziękuję.
13 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
My do Ciebie, Ty do nas.
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Czy można wywieźć sól i/lub błoto z Morza Martwego? Kto mówi, że go wyjęli, kto mówi, że jest za to grzywna. Powtarzam – nie wracamy do Rosji, ale do Egiptu, więc ponownie przechodzimy przez egipskie zwyczaje. Z góry dziękuję wszystkim.
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
potrzebujemy firmy, która organizuje wycieczki w Jekaterynburgu
14 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Wszystkie pytania
Rosja
Adler Anapa Bajkał Biełgorod Czelabińsk Essentuki Gelendżik Jarosław Jejsk Jekaterynburg Kaliningrad Karakuł Kazań Kisłowodzk Krasnaja Polana Krasnodar Krasnokamensk Moskwa Niżny Nowogród Petersburg Region Elbrus Rostów nad Donem Soczi Suzdal Swietłogorsk Tuapse Twer Władywostok Włodzimierz Wołgograd Żeleznowodsk
już
ZEA
już