Pytania o PolskaKraje i miasta

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Polska
Linia lotnicza LOT. Paszport Federacji Rosyjskiej. Stały pobyt na Ukrainie. W UE nie ma krewnych ani zezwolenia na pobyt w UE. A jakie są podstawy, poza biletem, aby ta podróż była tranzytem przez Polskę? Z góry dziękuję za twoje odpowiedzi.
3 roku wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Wyjaśnij proszę Jeśli lecę do jednego miasta, z tranzytem wielogodzinnym w innym kraju (Europa), czy mam prawo jechać do miasta (posiadając paszport biometryczny)?
5 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Dobry wieczór. Co osobiście radziłbyś odwiedzić w Krakowie za 2-3 dni? Układam swój własny plan podróży :)
6 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Faktem jest, że w środę z mężem lecimy z Poznania do Paryża i nie mogę znaleźć odpowiedniej trasy do Poznania na ten lot. Chciałbym dostać się do Poznania szybko, wygodnie i tanim kosztem. Ale do tej pory wszystkie wyliczone przeze mnie trasy są droższe niż bilety z Poznania do Paryża. To jest sprzeczne z logiką. Pomoc porady. Do wyjazdu do Francji przez Polskę pozostał miesiąc. Z góry dziękuję za dobrą radę.
6 lat wstecz  •  6 subskrybenci 18 odpowiedzi
6 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
jak najmniej transferów...
7 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Powiedz mi kto wie!! Muszę wyjechać ze Lwowa do Krvkova 08.01.2015 (lub 07.01 lub 09.01) przed południem - czy są jacyś przewoźnicy, którzy mają odjazd ze Lwowa od 08-00 do 12-00? A 14.01.2015 (lub 15.01.2015) trzeba wrócić także w pierwszej połowie dnia.
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Iwano-Frankiwsk - Przemyśl. Wyjazd w każdą sobotę. Wyjechaliśmy rano, wieczorem byliśmy już w domu. 095-727-09-37, 098-416-78-64.
9 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Wyjazd na festiwal 2-3 dni latem.
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Jestem kierownikiem biura podróży, trzeba wytłumaczyć turystom drogę. samodzielny wyjazd do hotelu 02.01.2013.
11 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Powiedz mi, jak dostać się z kolei w Kijowie na lotnisko Żulany
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Ile kosztuje pokój dwuosobowy i jak zarezerwować?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
A także powiedz mi, jak taniej dostać się ze Lwowa do Zakopanego (z Kijowa do Lwowa pociągiem)
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Zaproponowali, że pojadą na narty i od razu pojawiły się pytania, powiedz mi, pliz. Jeździmy z dziećmi od 12 lat, nikt nie umie jeździć. Doradzili najmniejsze zjazdy w Krynicy, pensjonat JAGELONKA. 1. Czy nie będzie nudno, czy jest gdzieś wyjście poza pensjonat? 2. Jak najlepiej dostać się z Kijowa?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
a
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Czy możesz nam powiedzieć, jak daleko są stoki narciarskie od Wiszenki? a ile kosztują windy, usługi instruktorskie? Gdzie dzieci uczą się jeździć? Dzięki
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
reszta dzikusów
14 lat wstecz  •  7 subskrybenci 9 odpowiedzi
Powiedz mi proszę, mój mąż i ja i 7-letnie dziecko lecimy na własną rękę do Paryża przez Kraków wizzairem. W Krakowie zatrzymujemy się na noc tam i z powrotem (tj. 2 noce) w Paryżu planujemy zostać na 5 dni, do której ambasady trzeba przywieźć dokumenty, a które za wyższy procent pozytywnej odpowiedzi konsula. I czy możemy dostać wielokrotną wizę i co jest do tego potrzebne (w paszporcie są 2 Schengen) A jednak powiedz mi tanie hotele w dobrych okolicach i blisko metra. Dzięki za pomoc.
15 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Witam, chcę pojechać do Krakowa na Nowy Rok z rodziną (dziecko 11 lat) moim samochodem. Doradź kto był, w jakim hotelu się zatrzymali, czy warto tam jechać na Nowy Rok i czy warto jechać samochodem czy lepiej pociągiem lub samolotem. Wielkie dzięki!
15 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już