Pytania o PolskaJak się tam dostać

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Polska
8 miesięcy wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
4 roku wstecz  •  4 abonent 2 odpowiedź
Bilety na 11 lutego na Ukrainę i 15 lutego. z powrotem do Polski. Dziś okazało się, że TAM trzeba polecieć kilka dni wcześniej. Jesteśmy gotowi stracić pieniądze na niewykorzystane bilety w jedną stronę i kupić 2 nowe bilety na Ukrainę, bo wiadomo, że będzie to kosztować mniej niż zmiana daty wyjazdu ze wszystkimi mandatami i dopłatami. Ale czy wtedy będziemy mogli skorzystać z biletów powrotnych, których nie chcemy zmieniać? Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na to pytanie...
4 roku wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Kupiłem bilety FlixBus (Kraków-Zakopane) po raz pierwszy i nie wiedziałem, że przy rezerwacji trzeba od razu kupić miejsce. Pomyślałem, jak można by kupić więcej w samolocie. Okazuje się, że pojedziemy bez miejsc. Problem w tym, że na końcu autobusu może zachorować. Dlatego pytania są następujące: Jak wchodzi na pokład pasażerów bez miejsc – kto pierwszy wszedł, usiadł? Ile minut zajmuje autobus do wejścia na pokład?
5 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Nigdy wcześniej nie miałam przeszczepów, bardzo się boję. Po samolocie, kontrola paszportowa, potem sprawdzenie bagażu podręcznego i szukanie bramki, prawda? (bilet jednorazowy na oba loty, bez bagażu)
5 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Albo jakaś inna aplikacja taksówkarska... Nie mówię po polsku. Ale będziesz musiał szybko dostać się z lotniska na stację kolejową.
5 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
W tym roku latamy tą linią lotniczą. Teraz bez pierwszeństwa możesz zabrać tylko mały plecak, a nawet bagaż podręczny? A czy w bagażu podręcznym mogę przewozić piwo ze strefy wolnocłowej? A jak wykupić osobny priorytet dla każdego pasażera? Na stronie tylko dla wszystkich w tym samym czasie (nie wiedziałem, co wziąć osobno, jest bardziej opłacalne)
5 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Konieczna będzie podróż z małego miasteczka do Wrocławia i Pragi. Jest tylko flixbus, ale nie zawsze jest na to odpowiedni czas. Czy są inne strony z zakupami biletów online w Polsce? Na e-podorozhniku ​​można kupić kilka biletów.
5 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Do Gdańska dojeżdżamy o 23.15. Piszą, że z lotniska na dworzec można łatwo dostać się autobusem lub pociągiem, które kursują w nocy. Od dworca do mieszkania, w którym będziemy mieszkać, 1,1 km ulicami. Będziemy mieli ze sobą tylko bagaż podręczny. W zasadzie nie jest trudno dotrzeć. Ale jest noc. Jak być: - spacerkiem ze stacji - wezwać taksówkę z dworca, - nie oszukuj głowy i weź taksówkę z lotniska. Szanowni Państwo, jaki jest najlepszy sposób postępowania?
5 lat wstecz  •  4 abonent 9 odpowiedzi
Dzień dobry. Kupiłem bilety dla tych dwóch tanich linii lotniczych. Wyjazd z Krakowa i Berlina. Nie kupiłem jeszcze miejsc, bo lata się tak samo. Ale teraz zastanawiam się, jak wydrukować bilety, jeśli rejestracja zostanie otwarta, gdy jestem w innym kraju? Mianowicie w Krakowie iw Berlinie. Poszukiwanie usługi drukowania będzie kosztować więcej, zarówno pod względem czasu, jak i pieniędzy. Czy się mylę? Czy jest możliwość wydruku na lotnisku (nie przechodźcie rejestracji, bo to jest drogie), tylko wydrukujcie? Lub w inny sposób to zrobić?
6 lat wstecz  •  9 subskrybenci 19 odpowiedzi
Muszę dostać się z lotniska w Katowicach do Bukowiny Tatrzańskiej. Kiedyś zamówiłem busa z lotniska w Zakopanem, ale teraz nie mogę znaleźć takiego przewoźnika. Kto wie, powiedz mi! Oczywiście można z przesiadką w Krakowie, ale ja chciałbym jechać bezpośrednio.
9 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już