Pytania o PolskaWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Polska
Rozumiem, że z lotniska do miasta najlepiej dostać się pociągiem. Jakie przystanki kolejowe znajdują się najbliżej lotniska?
5 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Po raz pierwszy zarezerwowaliśmy hotel na Booking. Rezerwacja była bez przedpłaty. Termin wpłaty pieniędzy to 17.02. I od tego momentu przedpłata staje się bezzwrotna. Pieniądze zostały przelane z karty wczoraj (14/02). Pieniądze są teraz zablokowane. Jak dokonywana jest płatność? Przy wejściu zablokowane pieniądze zostaną od nas potrącone z karty i to wszystko? Hotel akceptuje karty.
5 lat wstecz  •  9 subskrybenci 10 odpowiedzi
I nadal będę w kraju UE.
6 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Mam zamiar odwiedzić córkę w Polsce, oprócz paszportu, biletu i pieniędzy, co jeszcze jest potrzebne?Powiedz mi.
7 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Po raz pierwszy planuję nocować w hostelach (nie tylko w Polsce, w zasadzie pierwszy raz będę w hostelu). Na co zwrócić uwagę przy wyborze hostelu (oprócz lokalizacji i ogólnej oceny)?
7 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Może ktoś podpowie gdzie znaleźć tanie mieszkanie do wynajęcia na 2 tygodnie w Poznaniu. Dziękuję Ci.
9 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Samochodem wszystkie dzieci w wieku 5 lat mają wizę
9 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Dzień dobry! Powiedz proszę, że chcemy jechać z mężem do Zakopanego, ale nie wiemy jaki rodzaj mieszkania wynająć? Najważniejsze, że byłaby rosyjska łaźnia (z miotłami, drewnianymi) Proszę o pomoc, czy to w ogóle jest prawdziwe?
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Chcemy spędzić z mężem 2-3 dni w Warszawie. Powiedz mi, gdzie lepiej zarezerwować niedrogie apartamenty. Znalazłem stronę luxapart.pl, gdzie oferują wiele opcji mieszkań. Czy ktoś z was dokonał rezerwacji za pośrednictwem tej strony?
10 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
W maju jedziemy ze znajomymi na wakacje do Polski. Chcemy zwiedzać największe miasta (Warszawa, Kraków, Wrocław). Zdecydowaliśmy się wynająć mieszkanie, ale nie wiemy, gdzie lepiej je zarezerwować. Znalazłem tę stronę: luxapart.pl Czy ktoś korzystał z tego systemu rezerwacji? A może możesz polecić coś innego?
10 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Witam, otworzyłam miesięczną wizę do Grecji, jadę z dzieckiem na półtora roku. Nie planuję jechać do Grecji, bo muszę dostać się do Szwecji! Mój mąż jest Arabem, więc moje nazwisko jest takie samo! jakie problemy są możliwe, jeśli chcę jechać do Szwecji przez Polskę? dzięki!)
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 9 odpowiedzi
Witam. Jedziemy do Zakopanego na NG 2 osoby dorosłe + dziecko 11 lat. Rozważana WILLA MDN lub WILLA JAN APART HTL. Czy ktoś przebywał w tych hotelach? Podziel się wrażeniami, proszę.
12 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
jak podróżować do polski
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
czy zabrać je ze sobą
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Mam na myśli 3 posiłki dziennie, kupowanie różnych pamiątek dla bliskich, ubrania, wycieczki itp.
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
jedziemy odpocząć w polsce w mieście kudowa zdrój do hotelu verde montana może ktoś był i powiedz mi co jest w pokojach w hotelu
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Pierwszy raz jadę do Zakopanego
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Chcę połączyć aktywny wypoczynek (narty) z leczeniem układu mięśniowo-szkieletowego
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
chciałby odpocząć z przyjaciółmi w Szklarskiej Porębie
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Rodzina - 2 osoby dorosłe i 5 dzieci w wieku od 5 do 13 lat szukających możliwości wypoczynku w zimie za umiarkowaną opłatą. Czekamy na wszelkie sugestie...
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Jestem zainteresowany centrum SPA. Opisz to?
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Do Krakowa chcemy pojechać z Kijowa wczesną jesienią. Chcielibyśmy prosić o radę tych, którzy już odbyli taką podróż. Powiedz mi proszę, niedrogi hotel w Krakowie. Spędzamy tylko noc, bo 3* będzie nam idealnie pasować. Głównym warunkiem wyboru hotelu jest czystość. Chcemy zapytać o uzyskanie wiz - lepiej otworzyć je samemu lub zaufać agencji. Gdzie najlepiej przekroczyć granicę? Gdzie wymienić pieniądze po normalnym kursie? Wszelkie porady związane z taką podróżą lub krajem będą nas interesujące. Dzięki
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Przewidywana data przyjazdu od 20 do 27 lipca 2010 r.
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
chcemy zostać w Twoim hotelu
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
daleko od stoków, od centrum
15 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Kto był w tym hotelu, proszę mi powiedzieć, czy w pokojach dwuosobowych są łóżka podwójne, czy są tylko dwa łóżka pojedyncze? Czy w pokoju jest ciepło? Czy jedzenie jest dobre? Czy cały czas jest ciepła woda? Z góry dziękuję
15 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
13 z grupą dzieci powinno być w pensjonacie "Malibu" koło Gdańska. Nigdzie nie mogę się dowiedzieć, co tam jest i jak jest teraz po powodzi. W poniedziałek spotkanie z rodzicami przed wyjazdem.Powiedz mi! Wydźwignąć!!!
15 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już