Pytania o PolskaWaluta i pieniądze

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Polska
Powiedz mi, czy ktoś tego doświadczył? Rezerwacja została dokonana wiosną, w tym samym czasie dokonano wpłaty. Wczoraj rano na maila przychodzi list od Bookingu - tylko powiadomienie, że nazwa hotelu uległa zmianie. Nie zwróciłam uwagi na list, a wieczorem podążyłam za linkiem z tego listu do mojej rezerwacji. A potem widzę zdjęcie zupełnie innego pokoju - jakaś podarta buda, która jest 3 razy mniejsza niż zarezerwowany pokój. Jestem zszokowany. Napisałem do działu wsparcia rezerwacji i hotelu. Hotel po 20 minutach odpowiedział, że nie rozumie, o co chodzi i nie nastąpiły żadne zmiany, poza poprawką nazwy. Rzeczywiście ponownie spojrzałem na rezerwację - znowu pojawiły się tam stare zdjęcia. Jak to traktować - jakiś błąd strony internetowej lub oszustwo hotelowe? Obsługa rezerwacji nadal milczy.
4 roku wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Wymieniać hrywny na dolary w naszym kraju czy dolary na zło w Polsce? Samo miasto Kraków.
5 lat wstecz  •  7 subskrybenci 11 odpowiedzi
Aby pracować bez sieci, wiedział, jak budować trasy z transportem publicznym. Mapy Google są prawie idealne, ale nie wiedzą, jak budować trasy offline. Maps Me wie jak, ale oferuje kiepskie opcje transportu publicznego i nie pozwala wybrać alternatywy. Pożądane jest również dodanie ulubionych miejsc (do planowania podróży).
6 lat wstecz  •  9 subskrybenci 5 odpowiedzi
Dzień dobry Powiedz mi, bądź miły, jaką walutę lepiej zabrać ze sobą? Czy lepiej wymienić na złotówki na Ukrainie iw Polsce?
9 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Po raz pierwszy jedziemy do Europy. Wycieczka Polska-Czechy. Doradzić, co najlepiej zrobić: wymienić wszystkie pieniądze na euro, a potem na miejscu na korony i złotówki, czy przed wyjazdem od razu wymienić część kwoty na korony, a część na złotówki?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Powiedz proszę jaką walutę lepiej zabrać do Polski Euro czy dolary? Czy nie ma znaczenia?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Czy mógłbyś mi powiedzieć, jak wygląda sytuacja z kantorem w Krakowie? Gdzie najlepiej się przebrać? Jak działają kantory? Czy 31 grudnia będzie można spokojnie wymienić walutę, czy też lepiej poszukać złotówki w naszych bankach? Nie chcę zostać bez środków na Nowy Rok) Dziękuję!
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Czy to prawda, że ​​polskiej złotówki nie można importować do Polski. Oznacza to, że nie da się od razu wymienić hrywny na złotówki na Ukrainie, a jedynie dokonać wymiany na terenie Polski. Na poprzednich wyjazdach wymienialiśmy pieniądze we Lwowie i nikt nas nie ostrzegał.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 15 odpowiedzi
WYMIENIAĆ SIĘ
14 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Chcę wiedzieć, którą walutę lepiej zabrać ze sobą!
15 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
Złoty do euro i dolara proszę mi powiedzieć. Dzięki
15 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Jaką walutę bardziej opłaca się mieć przy sobie?
16 lat wstecz  •  1 abonent 8 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już