Pytania o KarpatyKraje i miasta

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Karpaty
Czy można bez samochodu, komunikacją miejską, dostać się na stoki narciarskie i wyciąg narciarski? A czy winda jest czynna w poniedziałki?
4 roku wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
9 października będziemy w Beregovo
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Proszę powiedzieć, kto wie, jak jak najszybciej i jak najszybciej dostać się ze wsi Jabłonnica do Lwowa? To bardzo potrzebne!
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
C nowy bóg. Żdy predlozhenij. Truskavec od 10.03.2014 do 31.03.2014. Komy ne len. Dziękuję
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Gdzie jedna osoba może przebywać przez 5 dni w okresie letnim?
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy są jakieś trasy rowerowe, które nie są zbyt daleko i nie są trudne, aby mogły jeździć dzieci w wieku 8-9 lat ?Niekoniecznie z grupą, można to zrobić samemu.Czy jest gdzie jeździć w okolicy?
11 lat wstecz  •  2 abonent 5 odpowiedzi
Zainteresowany sektorem prywatnym, dogodny dojazd, w pobliżu sanatorium lub pensjonat (masaż, tlen. koktajl), kawiarnia, tenis stołowy, wypożyczalnia rowerów.Nie mogę wybierać między Sławsko a Mukaczewo.Kto wie?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Sama osoba przyjedzie do Ciebie, ile kosztuje pobyt w hotelu na dzień ze śniadaniem i obiadokolacją. Ile kosztuje karnet narciarski na tydzień, w tym weekend. Dzięki. Siergiej [email protected]
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
Młodzi ludzie bardzo lubią świętować Nowy Rok w różnych miejscach. Chciałbym być w Karpatach, wśród zaśnieżonego lasu. Który ośrodek jest najlepszy dla początkujących narciarzy? Czy jest ośrodek z lodowiskiem?
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 11 odpowiedzi
Po raz pierwszy tego lata byliśmy rodziną na Zakarpaciu w Polanie. Bardzo mi się podobało: przyroda, powietrze, wody mineralne, wycieczki... Chcemy kontynuować zwiedzanie ciekawych miejsc Zakarpacia następnego lata. Zainteresowany spokojnymi rodzinnymi wakacjami bez własnego samochodu. Byłbym wdzięczny za rekomendacje.
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 14 odpowiedzi
Udim z mężem na odpoczynek ale nie wiem gdzie się zatrzymać proszę powiedz mi
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Firma odpocznie.
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Witam wszystkich podróżników))) Zebraliśmy się razem jako rodzina w Karpaty + Białoruś.Nawet wymyśliliśmy trasę.Powiedz mi może coś ciekawego po drodze (Jedziemy w połowie lipca 4 osoby na Lanos) Trasa: Kijów-Mińsk-Brześć-Jeziora Szackie-Lwów-Iwano-Frankiwsk-Czerniowce-Kijów I jeszcze jedno pytanie to samochód na kredyt, kto wie jakie dokumenty są potrzebne ??? Bardzo dziękuję za odpowiedź :)
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Jedziemy latem w Karpaty samochodem, planujemy jeden dzień w jednym mieście. Pomóż komukolwiek)))) Jeśli chodzi o pomysły, oczywiście))))
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Standardowe pokoje z dwoma posiłkami dziennie są w porządku. Nie rozumiem. Masz własną windę? jaka jest odległość od stoków / co? Umów się na transfer ze stacji kolejowej Cena £?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 16 odpowiedzi
Chcę odwiedzić od 2 do 7 stycznia 2011
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Dzień dobry! Szukam noclegu (domek, hotel) w Użgorodzie \ Mukaczewo na nocleg od 6 (przyjazd wieczorem) 7 (wyjazd rano) i w Mukaczewie - od 7 (przyjazd wieczorem) do 8 (wyjazd rano) Styczeń 2012 dla trzech rodzin - dwie - dwie osoby dorosłe i troje dzieci (12, 6 i 2 lata) lat) oraz jedną lub dwie osoby dorosłe i jedno dziecko w wieku 10 lat. Potrzebne będą trzy miejsca parkingowe dla SUV-ów i odpowiednie warunki są wystarczające ilość pokoi, ciepła woda, dostęp do internetu itp. czyli w sumie - 13 osób, 3 rodziny, na jedną lub dwie noce, najlepiej - jakiś autentyczny dom z bali / domek / dom między Mukaczewem a Użhorodem, niedaleko autostrady, w górach ... Oleg [email protected]
13 lat wstecz  •  3 abonent 7 odpowiedzi
Planuję zatrzymać się w hotelu w pierwszej połowie sierpnia. Prosimy o przesłanie cen swojego hotelu
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Jak znaleźć pracę w tym ośrodku w rozsądnych cenach?
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Drodzy doświadczeni turyści! Pomóż mi proszę! Na majowe wakacje na Zakarpaciu zaprosiłam moich przyjaciół z Białorusi. Trasa: Użgorod - Mukaczewo - Beregowo - Chust - Yasinya. Chcę ich przekonać, żeby wspięli się na Howerlę. Powiedz mi proszę, gdzie zaczyna się najłatwiejsza wspinaczka na Howerlę? Może możesz doradzić przewodnikom, a może miejsce noclegu dla Yasiny? A generalnie proszę podziel się wrażeniami, jakie to trudne, czy jest realne dla niedoświadczonych osób i „nie pierwsza świeżość” :). Naprawdę chcę, żeby moi przyjaciele lubili wszystko i żeby mieli tylko dobre wspomnienia z naszego kraju. Z góry dziękuję. Tatiana
13 lat wstecz  •  8 subskrybenci 10 odpowiedzi
cześć ludzie, powiedz mi od kogo możesz wynająć dom na tydzień w Jaremcze, mikuliczin, werchowyna? nie drogie i jeśli to możliwe z jedzeniem. Proszę odpowiedzieć na [email protected], będziemy bardzo wdzięczni.
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
chcemy zostać w Kołomyi na tydzień, zarezerwować pokój teraz lub bliżej wakacji (koniec kwietnia - początek maja), bezpośrednio w hotelu czy przez biura podróży?
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Jedziemy do Żdenijewa w lutym.Pociąg nie jest zbyt wygodny.Chciałabym wiedzieć o "trudnościach" tej podróży, a także gdzie można przenocować w drodze.
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 10 odpowiedzi
Powiedz mi, czy można wynająć prywatne mieszkanie w Shayan? Numery kontaktowe i ceny
14 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już