Pytania o KarpatyKomunikacja i Internet

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Karpaty
Jak zadzwonić, aby dokonać rezerwacji?
7 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Czy można podróżować z rodziną w Moskwie - mężczyzna + kobieta w wieku 42 lat. Czy będą jakieś problemy na granicy?
9 lat wstecz  •  8 subskrybenci 15 odpowiedzi
Jesienią udajemy się do Morszyna do sanatorium „Prolisok”. Kto tam był? A kto wie, jak się sprawy mają z Internetem? Interesuje mnie, czy można w pełni pracować z Internetem? od tego zależy cała podróż.
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Nie mogę znaleźć strony hotelu, proszę o pomoc
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Na dworzec Karpaty docieram o 5. Muszę jechać do Vodohray. Dziękuję za odpowiedź.
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 4 odpowiedź
Chciałbym poznać ceny i procedurę rezerwacji pokoju w terminie 02-08 stycznia 2012
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Nie mogę nigdzie znaleźć bezpośrednich numerów telefonu do hotelu .... powiedz mi ....
13 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Chcę kupić modem do neta Pts będę musiał mieć pod ręką, aby komunikować się przez Skype z moim mężem, jaki rodzaj połączenia komórkowego jest tam lepszy, a Internet można złapać ??MTS KYIVSTAR Czy coś innego?
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Wymagany telefon pomocy
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Dzień dobry! We wrześniu chcę pojechać do Tatarowa. Wybrałem hotel, ale w tej chwili ceny są podane na oficjalnej stronie hotelu tylko do 31 lipca. Proszę mi powiedzieć, we wrześniu w stosunku do lipca, jakie są ceny, przynajmniej w przybliżeniu. A jaka jest pogoda o tej porze roku?
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Cześć! Planujemy wyjazd z koleżanką na początku września na relaks. Wydaje się, że miejsce zostało ustalone, ale pojawiły się pewne pytania. Po pierwsze, jaka jest pogoda w tej chwili, a po drugie z liczbą wczasowiczów? Jeśli dobrze zrozumiemy, to wycieczki organizowane są w grupach po 17 osób? Jeśli przyjedziemy we wrześniu, czy będzie okazja, aby gdzieś odwiedzić? Po trzecie, jak mogę dostać się do hotelu z dworca kolejowego Iwano-Frankiwsk? I jeszcze jedno pytanie. Jak mówią „my sami nie jesteśmy lokalni”, czy są jakieś dodatkowe wymagania dla wczasowiczów z Rosji? Wielkie dzięki!!!
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź Jest odpowiedź od hotelarza
Doradź, proszę, czy wygodnie jest się z tym porozumieć. Kwas samochodem (symbol Renault)? Ogromna prośba o szczegółowe wyjaśnienie drogi z Kijowa i czasu podróży. Z góry dziękuję!
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
będziemy w Twoim hotelu pod koniec stycznia
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Kupiłem bilet i nie wiem, czy powinienem wziąć laptopa, czy nie?
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Idziemy odpocząć. Gdzie jest Internet, aby skontaktować się z domem.
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Chcę zarezerwować pokój na Białorusi. z kim się skontaktować?
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Pociąg z Mińska przyjeżdża o 4-30 i dociera do Bukowela, z wyjątkiem drogiej taksówki.
14 lat wstecz  •  7 subskrybenci 4 odpowiedź
Telefony hotelu Zakarpacie
14 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
jak dostać się minibusem z Iwano-Frankiwska do Jaremcza?Jaka jest przerwa między lotami, czy stacja kolejowa jest blisko dworca autobusowego, czy nie.?
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
Dla komunikacji
15 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
jak się z tobą skontaktować?
15 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Telefon Sanatorium „Sinyak”
15 lat wstecz  •  8 subskrybenci 13 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już