Pytania o TurcjaWaluta i pieniądze

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
TOP 5 koneserów Turcja
według liczby pytań, na które udzielono odpowiedzi w ciągu 30 dni
1
аватар
Odebrano na 1 pytanie


Więcej o Turcja
Nie wziąłem numerów z sufitu. Niedawno w Marmaris rozmawiałem z kobietą z Charkowa.
3 roku wstecz  •  4 abonent 2 odpowiedź
3 roku wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Kurs NBP, jak rozumiem, to jedno, ale realny kurs jest zupełnie inny. Byłbym wdzięczny za radę w tej sprawie.
3 roku wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
We wrześniu 2019 r. znalazłem w Icmeler jakiś bankomat, który dawał pieniądze bez prowizji na kartę MonoBank.
4 roku wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Na przykład na Cyprze, na rynku (choć dużym), przed zapłaceniem w jakiej walucie była dana karta pytano nas, aby uniknąć podwójnej konwersji.
4 roku wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Gdzie bardziej opłaca się wymienić $ na liry. A jaki kurs?
5 lat wstecz  •  8 subskrybenci 11 odpowiedzi
Lub przybliżony przybliżony koszt przelotu dla organizatora wycieczek (takiego jak Kijów-Antalya lub Kyiv-Sharm) na osobę tam iz powrotem. Myślę, że dla wielu pouczające będzie odliczenie tej kwoty od kosztów wakacji. Ponieważ wiele osób mówi drogo/tanio, a jakie są podstawowe składniki kosztu wycieczki i nie zgadują. Miłego dnia, panowie.
6 lat wstecz  •  13 subskrybenci 46 odpowiedzi
7 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Witam. Lecimy do hotelu w Fethiye, nigdy w tamtym kierunku nie byliśmy. Czy warto wymieniać dolary na liry, czy tam, jak w Kemer i Antalyi, dolar idzie na równi np. w sklepach.
7 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
7 lat wstecz  •  7 subskrybenci 10 odpowiedzi
7 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Tyle, że jeśli zamienisz liry na dolary, a potem dolary na ruble, to jest to bardzo nieopłacalne.
7 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już