Pytania o TurcjaJak się tam dostać

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
TOP 5 koneserów Turcja
według liczby pytań, na które udzielono odpowiedzi w ciągu 30 dni
1
аватар
Odebrano na 1 pytanie


Więcej o Turcja
Chcę jechać z dziećmi nad morze, w wyszukiwarce widzę niedrogie wycieczki. Jak długo trwa podróż? Jak przekraczasz granicę? Jak to jest trudne? Czy dostarczają do hotelu? Dziękuję Ci
2 roku wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Widzę już wycieczki do Turcji. Zastanawiam się, jakie to niewygodne. Może ktoś już próbował?
2 roku wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Z Kijowa czy z zachodniej Ukrainy?
2 roku wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
- Jaki jest najtańszy sposób na dostanie się z nowego lotniska bliżej centrum miasta? Metro nie zostało tam jeszcze otwarte, jak rozumiem. I nie zdążą aż do kwietnia. - Czy można gdzieś kupić kartę Istanbul Card płacąc kartą bankową?
2 roku wstecz  •  7 subskrybenci 9 odpowiedzi
Pod koniec sierpnia chcielibyśmy pojechać sami z Kiriszu do Antalyi, przespacerować się po Kaleichi. Trasa Kirish-Kemer-Antalya jest dla mnie jasna. W Antalyi, od Migros do Starego Miasta, chciałbym podróżować starym tramwajem. Ale jak kupić na to bilet? Czytałem o powiązaniu z kartą z kodem HES, o jakiej karcie mówimy? O transporcie? Czy już anulowane? Z góry dziękuję za odpowiedź!
3 roku wstecz  •  8 subskrybenci 13 odpowiedzi
Zapomniałem okularów w taksówce, bardzo drogie jak wspomnienie. Ale już opuściliśmy Antalyę, a powrót na lotnisko dzisiaj nie wchodzi w grę. Nie ma kontaktów taksówkarza, ani nikogo, kto był w miejscu. Może ktoś wie gdzie się zwrócić? Terminal taksówek znajduje się w pobliżu parkingu autobusowego, obok przystanku autobusowego. Z góry dziękuję!
3 roku wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Poleciałem samolotem Stambuł-Denizli. Następnie chcę jechać autobusami do Fethiye (Oludeniz) - Kas - Kemer - Antalya. Pytanie: czy warto zawracać sobie głowę biletami z wyprzedzeniem, czy też łatwiej wszystko kupić na dworcu na miejscu? Czy dolmushi chodzą normalnie w czasie koronawirusa?
3 roku wstecz  •  6 subskrybenci 18 odpowiedzi
Za tydzień lecimy do Kemer. Czy to w Queens Park Geynuk, czy w Le Gardin, nie jest jeszcze jasne. Interesują mnie ceny taksówek i komunikacji miejskiej w następujących obszarach: 1. Z Goynuk do Phaselis iz powrotem (autobus i/lub taksówka)? 2. Z Kiris do Phaselis iz powrotem (autobus i/lub taksówka)? 3. Z Kiris do Göynuk iz powrotem (autobusem i/lub taksówką)? Podziel się swoim doświadczeniem, może ktoś podróżował w tych samych kierunkach komunikacją miejską lub taksówką, czy to problem? Jakie są obecne ceny?
3 roku wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Powiedz mi, czy ktoś wie, czy linie lotnicze mają określone wymagania dotyczące rodzaju masek? Od dłuższego czasu czytam, że powinny być bez zaworu, ale przy tym zwykłe niebieskie cienkie „dzienniki” – proszę. Teraz otworzyłem stronę UIA - wydaje się, że nie ma instrukcji, po prostu mówi "maski". Oto cytat: "Pasażerowie i personel linii lotniczych przez cały czas noszą maseczki ochronne. Popieramy inicjatywę pasażerów korzystania z innego sprzętu ochronnego, takiego jak rękawiczki, gogle czy osłony twarzy. Zabrania się pozostawiania zużytych masek ochronnych na siedzeniach i w kieszeniach siedzeń na pokładzie samolotu.” Czy to możliwe z zaworem czy nie? :)
3 roku wstecz  •  11 subskrybenci 31 odpowiedź
Powiedz mi proszę, ile miejsc na osobę oraz jaki rozmiar i wagę może mieć bagaż podręczny w UIA? W zeszłym roku wydawało się, że ograniczają się do małej torebki, ale na stronie UIA nie ma o tym żadnej informacji. Czy muszę zabrać ze sobą laptopa, czy jest to jeden bagaż podręczny?
3 roku wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Moja córka planuje wyjazd: Stambuł - Kapadocja. Czy można zamówić transfer z wyprzedzeniem czy tylko w miejscu na lotnisku? Ile by to w przybliżeniu kosztowało? Z góry dziękuję za twoje odpowiedzi.
3 roku wstecz  •  9 subskrybenci 8 odpowiedzi
Powiedz mi, Proszę. Pytanie o transfer z nowego lotniska w rejon Fatih. Kto korzystał z Booking Taxi? Myli cenę (podróż w obie strony do Fatih iz powrotem 33 euro). Wszystkie inne usługi 30 euro w jedną stronę. Chciałbym zobaczyć prawdziwe recenzje, aby zrozumieć, czy warto, czy nie. Kto skorzystał z jakiej usługi przy przelewie? Autobus nie pasuje (wiem, że jest tańszy, są dodatkowe uwagi wstępne w tej sprawie). Z góry dziękuję wszystkim, którzy odpowiedzieli.
3 roku wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
4 roku wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już