Pytania o TurcjaInne

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
TOP 5 koneserów Turcja
według liczby pytań, na które udzielono odpowiedzi w ciągu 30 dni
1
аватар
Odebrano na 1 pytanie


Więcej o Turcja
11 miesięcy wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
2 roku wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
2 roku wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Jeśli ktoś wie, proszę, powiedz mi, kto jest właścicielem Garden Resort w tym roku? Nie mogę znaleźć informacji, wiem tylko, że zmienił się właściciel i podobno nazwisko. Bardzo kocham ten hotel, chcę zrozumieć, co go czeka.
2 roku wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
2 roku wstecz  •  9 subskrybenci 8 odpowiedzi
3 roku wstecz  •  4 abonent 1 odpowiedź
Są jak jakieś przezroczyste pchły o niewielkich rozmiarach. Jak usunąć muszkę od siebie ... Może ktoś wie, jakie to „cudowne” nocne stworzenia?
3 roku wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
1. Mąż otrzymał drugą dawkę 7 września. Jeśli przyjedziemy do Turcji 21 września o 4 rano, czy będzie miał już ważny certyfikat w Diya? Żenujące jest to, że formularz online „Formularz wjazdu do Turcji” jest wypełniany w 72 godziny. A certyfikat pojawi się w Diya 14 dni po drugiej dawce, czyli już jesteśmy na lotnisku w Turcji. Czy wsadzą mnie do samolotu w Kijowie? Czy musimy połączyć się z Internetem i zaktualizować Dia przed przejściem przez zabezpieczenia? A może nie będzie nic więcej o 2 w nocy i 4 w nocy? 2. Mam pełną szczepionkę, ale Dia nie jest tego warta, czy muszę ją zakładać celowo, czy wystarczy papierka szczepień?
3 roku wstecz  •  12 subskrybenci 23 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już