Pytania o TurcjaKomunikacja i Internet

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
TOP 5 koneserów Turcja
według liczby pytań, na które udzielono odpowiedzi w ciągu 30 dni
1
аватар
Odebrano na 1 pytanie


Więcej o Turcja
3 roku wstecz  •  2 abonent Bez odpowiedzi
3 roku wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Była karta SIM z zeszłego roku, trzymam ją jak oczko w głowie (koszt 220 lirów), ale teraz nie wiem co robić. Kup nowy? Kto próbował użyć karty SIM, która była przechowywana przez rok?
3 roku wstecz  •  7 subskrybenci 21 odpowiedź
3 roku wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Byłbym bardzo wdzięczny za informację!
3 roku wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Kto ma informacje o kosztach kart SIM z Internetem od tureckich operatorów telekomunikacyjnych? Co jest lepsze i bardziej opłacalne Turkcell lub Vodafone?
3 roku wstecz  •  8 subskrybenci 3 odpowiedź
Zapytałem na YouTube dwóch blogerów z Alanyi i Managwata, udzielili zupełnie przeciwnych odpowiedzi :)))
3 roku wstecz  •  6 subskrybenci 3 odpowiedź
A jak rozumiem, skoro jedziemy na 8 dni, to nie powinniśmy czekać na zamek?
4 roku wstecz  •  7 subskrybenci 5 odpowiedzi
Panowie, czy to prawda, że ​​Türk Telecom to najtańsze łącze internetowe w Turcji? Za 2 tygodnie jadę do Turcji i będę cały czas potrzebował internetu. Gdzie mogę kupić kartę SIM Turk Telecom? Ile to kosztuje?
4 roku wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
Za ile teraz można kupić kartę SIM z 5 GB internetu (w przybliżeniu) na 7 dni? Czy mogę go kupić i od którego operatora na lotnisku Dalaman (w dniu przyjazdu)?
5 lat wstecz  •  5 subskrybenci 12 odpowiedzi
Wynajmę na 2 tygodnie lub kupię niedrogą kartę SIM od tureckiego operatora do podłączenia mobilnego Internetu.
5 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
5 lat wstecz  •  5 subskrybenci 3 odpowiedź
Bo nie rozumiem tego
6 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Witam, powiedz mi, dlaczego jest tak mało opinii o tym hotelu? Opinii zwykle są tysiące, ale tutaj jest ich tylko 7. I o dziwo wszystkie opinie są naprawdę dobre... A jak tam internet w hotelu?
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Cześć wszystkim! Proszę mi powiedzieć, kto wie, czy w Alanyi można kupić kartę SIM do Internetu? Brak połączeń, wymagany internet
6 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już