Pytania o TajlandiaKomunikacja i Internet

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Tajlandia
Towarzysze, którego operatora komórkowego powinienem teraz wybrać w Pattaya? Interesuje się tanim Internetem od miesiąca, bez problemów z doładowaniem w dowolnym dniu 7/11. Używamy dtac od kilku lat.
6 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
Czy na lotnisku w Bangkoku jest darmowe wi-fi (rejestracja bez hasła)? Lub powiedz mi hasło, kto wie? Jaka jest prędkość, czy wystarczy Viberowi?
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry! proszę powiedz mi, jak uzyskać transfer z lotniska w Bangkoku do hotelu?
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Otrzymaliśmy symulacje od prawdziwego operatora ruchu. Ale nadal nie mogłem się zorientować, czy można dzwonić z tej karty SIM i łączyć się z Internetem, aby uruchomić Skype. Proszę powiedzieć, którego operatora lepiej wybrać i jak uruchomić Skype'a.
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Dzień dobry! Osobie wypoczywającej w tym hotelu należy pogratulować w dniu urodzin. Proszę doradzić, jak można to zrobić? Niestety nie znam języka.
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
w 2010 roku odpoczywali na ok. Phuket, wydali karty SIM na lotnisku, wzięli 2 sztuki, wykorzystali jedną tam, drugą, nieaktywowaną, przywieźli do domu, teraz jedziemy do Pattaya, znaleźliśmy kartę SIM, powiedz mi, czy to zadziała dla nas, czy ma jego data ważności minęła?
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
Potrzebujesz mobilnego internetu. Czy można kupić lokalną kartę SIM.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Komunikacja.. Jak to jest z lokalnymi simami? Internet jest szczególnie ważny! Jaka jest cena? Jaka jest pogoda pod koniec sierpnia? Czy w ogóle warto jechać? Ponadto, jeśli są przedstawiciele biur podróży, ile średnio kosztuje wycieczka? Wyjazd z Kijowa. 10 dni. 2 osoby
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
gdzie i jak ubezpieczyć w Phuket? potrzebujesz rzetelnej firmy ubezpieczeniowej, nie możesz tanio. zamierzam tu długo mieszkać.Może ktoś zna pośredników ubezpieczeniowych? Dziękuję Aleksiej.
12 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
Gdzie w Pattaya jest darmowe Wi-Fi? Nie w hotelach, ale w kawiarniach, kawiarniach, centrach handlowych itp.? Najlepiej blisko hotelu Grand Jomtien Palace i w centrum?
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
za dostęp do Internetu i rozmowy przez Skype
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Witam. Ja i mój mąż jedziemy do Phuket w dniach 17-18 kwietnia. Od dawna jesteśmy bardzo pozytywnie nastawieni do wyjazdu. Jedyne, o co się martwię, to to, że oboje mamy praktycznie zerową znajomość angielskiego, co jest wstydem, ale mimo wszystko faktem. Czy może to stanowić barierę w zakresie wzajemnego zrozumienia w hotelu i ogólnie? Czy w hotelach jest personel mówiący po rosyjsku? I powiedz mi proszę, czy Tajowie naprawdę są tak agresywni? mąż)) z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi .
12 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
jeśli dzwonisz z karty SIM gościa
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Wyjazd z Permu 07.03.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Cześć! Gdzie się znajdujesz i jak dojechać z Ravindy?
12 lat wstecz  •  4 abonent 12 odpowiedzi
W recenzjach wyczytałem, że są wydawane w punktach OPSO. Ktoś oświeci gęsty, co to za punkty?
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 28 odpowiedzi
Drodzy guru, powiedz mi proszę, czy można kupić jakąś kartę SIM lub coś podobnego do nieograniczonego Internetu? Lub ograniczone, ale niedrogie...? I jak dużo?
12 lat wstecz  •  3 abonent 10 odpowiedzi
Płatne czy darmowe Wi-Fi w hotelu? Gdzie mogę się połączyć?
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Zostaw dziecko z dziadkami. czy będzie można rozmawiać na skype?
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy jest połączenie w pokojach czy tylko w kafejce internetowej? i jaki jest koszt. Może gdzieś w okolicy są wolne miejsca z Wi-Fi :) dzięki za odpowiedzi
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Powiedz mi, jak taniej jest dzwonić na Ukrainę i Rosję z numeru operatora komórkowego „połączenie 1-2”, ile kosztuje minuta. Przychodzące do Tajlandii płatne lub nie.
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 11 odpowiedzi
Witam W kwietniu będziemy odpoczywać w tym hotelu, ale nie sprecyzowaliśmy o darmowym internecie! i naprawdę tego potrzebujemy! może ktoś miał podobną sytuację i mówisz mi jak być! DZIĘKI!
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Przylatujemy do Phuket w połowie lutego Potrzebujesz pomocy w zadomowieniu się (plaża Kata lub Karon) Powiedz, z kim (gdzie) mogę się skontaktować?
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Warto zabrać ze sobą laptopa.
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
pracować na wakacjach
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Jedziemy z 2 rodzinami na pytanie do hotelu Ambassador City: jak zadzwonić wewnątrz hotelu między pokojami (bezpłatnie) z góry dziękuję
14 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Jestem chyba najbardziej ciekawa! :) Po raz pierwszy na takiej wycieczce! Pytanie: Co najlepiej zrobić, aby uzyskać wygodne i tanie połączenie z Tajlandii na Ukrainę? Czy powinienem kupić lokalną kartę SIM, czy też zgodzę się na kartę TRAVEL SIM (i tym podobne), którą wydaje mi biuro podróży na Ukrainie?
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Czy w recepcji są osoby mówiące po rosyjsku?
14 lat wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już