Pytania o IndieWaluta i pieniądze

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Indie
Po reformie monetarnej w Argentynie i odejściu z używania banknotów 500 i 1000 rupii, teraz w marcu są jakieś problemy, kolejki? Czy są jakieś ograniczenia w wymianie dolarów? A w ogóle wymienniki działają normalnie? W styczniu wielu napotkało problem.
7 lat wstecz  •  9 subskrybenci 16 odpowiedzi
Ze względu na niestabilność waluty, jedno pytanie jest obecnie interesujące: czy można wymienić ruble na lokalną walutę, czy też muszę mieć przy sobie tylko dolary i euro?
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Dzień dobry wszystkim! Powiedz mi, jak sprawy mają się w Indiach z bankomatami? Ze względu na pewne problemy w naszym kraju z zakupem waluty, gotówki jest za mało, ale jest karta (spokojnie płaciliśmy nią wcześniej w różnych krajach. Ale to są Indie i o ile wiem, nie ma terminale do płatności w sklepie, kantory na plażach itp...czy można gdzieś wypłacić pieniądze?
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Jaki jest najlepszy sposób płacenia w Goa? w dolarach lub rozmień pieniądze? ile zwyczajowo zostawia się napiwek w kawiarni.?
11 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
powiedz mi, gdzie na Goa kupić kartę SIM? hotel czy sklepy? A co z walutą? Ile zmienić na lotnisku?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Powiedz mi, czy indyjskie banki pobierają odsetki za wypłaty gotówki?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już